سلام خانم کار شناس عزیز

سلام من پرید های منظمی دارم زمانی که هنوز ازدواج نکرده بودم پریدهایم نهایتا پنج روز بود وروز پنجم پاک میشدم والانچهارساله ازدواج کردم بعداز سقط بارداری پوچم پریدهایم پنج روز خون ریز وتا دهم لکه بینی بود والان بعداز اینکه آی یو آی کردم ومنفی شد دو دوره قرص کلومیفن خوردم ولی باردار نشدم این ماه دوباره دکترم برام کلومیفن ولتروزول ومتفورمین 100تا برام نوشته
والان سه ماهه که یک دوره پریدم چهار روزه وپنجم پاک میشم با خون ریزی زیاد ودوره بعدش پریدم دوروز خون ریزی وروز سوم کم میشه وبه صورت لکه وپنجم قطع میشه میخواستم بدونم که من مشکلی دارم ؟
اخه این دوره روز اول لکه بود روز دوم وسوم خون ریزی امروز که روز چهارم لکه شده یعنی خیلی کم شده یعنی مشکلی دارم چکار کنم ممنون ازشما

خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

Re: سلام خانم کار شناس عزیز

ممکنه کمی تنبلی تخمدان مطرح باشه (اگر پریود ها و حجم خونریزی در سیکلهیا پشت هم رو به کاهش برود)
البته اگر این هم باشد، باز شما در حال درمان با درمان های مورد نظر هستید.
اما کلومیفن و لتروزول رو با هم مصرف می کنید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس عزیز ممنون از پاسختون
بله دکتر گفت روزی دوعدد کلومیفن ودوعدد لتروزول مصرف کنم راستی خان کارشناس عزیز من قبل این ماه دو دوره کلومیفن هم استفاده کردم والان که روز چهامم است دوباره خون ریزی کم شروع شده توراخدا بگید آیامن مشکلی دارم باید چکار کنم؟
خانم کارشناس عزیز این تنبلی تخمدان را باید باچی درمان کنم آیا باداروهای این دوره درمان میشود؟ممنون
تو خود بهتر میدانی

خانم کارشناس عزیز حجم خونریزی دریک دوه خیلی زیاد است ولخته دارد ولی دریک دوره مثل الان کم وبدونه لخته است خانم کارشناس عزیز لطفا بهم بگید باید چکار کنم که تنبلی تخمدانم برطرف بشه چون این ماه کیت تخمک گذاریم دوخط کمرنگ در روز چهردهمم داشت ممنون
تو خود بهتر میدانی

سلام
اگر هم بی نظمی باشد و تنبلی تخمدان، بازهم مشکل بارداری اولین قدم است که کمک باروری ها را دارید مصرف می کنید.
البته برای مصرف همزمان هر دو هم مراقب تخمدان باید باشید هم اینکه نظر متخصص دیگری رو هم بگیرید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان