Re: هوراااااااااااخدایا شکرت خواهر عزیزم نسیم جونم مامان شد

سلام صبح قشنگتون بخیر :P
نسیم عزیز مبارکه :P
ایشالله بسلامتی در آغوش گیری مسافر کوچولو رو :P
خدایا شکرت :P
ایشالله قسمت همه دوستان منتظر بشه :D

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام نسیم عزیزم دوست خوبم خیلی خوشحال شدم برات گلم :D
همیشه ته دلم برات روشن بود و میدونستم که به زودی خبر خوشحال کننده ات رو خواهیم شنید :mrgreen:
انشاالله که به سلامتی و با آرامش این دوران سخت و شیرین رو سپری کنی و نینی نازت رو در آغوش بگیری :mrgreen:
مواظب خودت باااااش...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...
پیوست ها
11.jpg

sam ira نوشته شده:
paridaryai نوشته شده:سلامممممممممممممممممممممممممم من اومدم.اسباب کشی داشتیم امروز نت وصل شد.چه به موقع!!!!! :D

تاپیک رو دیدم هیجان زده شدم. :D :D :D

نسیممممممممممممممممممممممممممم جووووون تبریکککککککککککککککککککککککککککککک میگم..انشالله به سلامت این دوران رو بگذرونی :D :D :D :D :D :D :D :D

خدایا شکرت.خیلی بزرگی خدا جوونم. :P :P :P

دیدی گفتم نمیام تا مامان بشید؟؟؟حالا اومدم. :P :P :P :P :P

خدایاااااا یه نی نی ناز هم به سمیرا بده وگرنه میرم دوباره میام. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

نسیم الوعده وفا پاشو پاشو حالا همه با هم دست دستتتتتت حالا قرررر قرررررررررررررر. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

نسیم خیلییییییییی خوشحالم برات بخدا. :D :D :D :D :D
فدات شم پري جون ممنون
ايشالا هركي لايقشه خدا بهش بده
ايشالا به فاطمه جونم هم بده كه خيلي وقته منتظره
خدارو شكر خيالمون از نسيم راحت شد

سلام سمیرایی. :P
انشالله.انشالله قسمت همه منتظرا بشه. :D
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

sam ira نوشته شده:نسیم جونم عزیزم مبارک باشه
وقتی بهم اس دادی از خوشحالی اشک تو چشام جمع شد
خدایا شکرت امروز خیلی روز خوبیه
هرچند که من مطمین بودم این ماه یک خبری ميشه واسه همین دیروز مجبورت کردم بی بی چک بزاری
وای خیلی خوبه
نسیم حالا که مامان شدی کمپین و فراموش نکنی
راستی من از الان بگم که بچه ات پسره
خاله قربونش بره
وای خدایا شکرت...نسیم جان هم مامان شده!؟الهی شکر به سلامتی ایشالا.قدمش خیر باشه انشاالله

سلام به روی ماه همه دوستای خوبم که بهم لطف داشتن. سمیرا عزیزم که واقعا نمیدونم چه جوری محبت هاشو جبران کنم، فاطمه خوبم، الهه عزیزم،حدیث عزیز،نازلی عزیزم، صباجون و پری عزیز که همیشه بهم روحیه میدادن،مینا جون،نیکی عزیز، مریم عزیز، الناز جان، رها جان، الی عزیز، گلی جون و بقیه دوستانی که شاید از قلم انداختم. ایشالا که خدا به همه منتظرا به زودی زود یه نی نی سالم و صالح بده و نی نی همه مادرا رو براشون حفظ کنه. بازم محتاج دعاتون هستم. دعا کنین که همه چی خوب پیش بره. این مدت واقعا فیروز و محبت دوستای خوبی مثل شما برام سنگ صبور بوده. دوستون دارم
آخرین ويرايش توسط 1 on nasim-irani, ويرايش شده در 0.
http://ghasedakemehr.blogsky.com

نسیم سلام.
خیلی خوشحال شدم انشالله به سلامت بگذرونی 9ماه رو نی نی بیاد دنیا بعدا وبلاگت رو بهش نشون بدی که چقدر منتظر اومدنش بودی :D :D :D :D
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

paridaryai نوشته شده:نسیم سلام.
خیلی خوشحال شدم انشالله به سلامت بگذرونی 9ماه رو نی نی بیاد دنیا بعدا وبلاگت رو بهش نشون بدی که چقدر منتظر اومدنش بودی :D :D :D :D
سلام پری جوووونم خیلی خوشحالم که برگشتی عزیزم. برام خیلی دعا کن. حالا نگرانی های جدیدی دارم. خدا کنه همه چی خوب پیش بره خیلی محتاج دعام

nasim-irani نوشته شده:سلام به روی ماه همه دوستای خوبم که بهم لطف داشتن. سمیرا عزیزم که واقعا نمیدونم چه جوری محبت هاشو جبران کنم، فاطمه خوبم، الهه عزیزم،حدیث عزیز،نازلی عزیزم، صباجون و پری عزیز که همیشه بهم روحیه میدادن،مینا جون،نیکی عزیز، مریم عزیز، الناز جان، رها جان، الی عزیز و بقیه دوستانی که شاید از قلم انداختم. ایشالا که خدا به همه منتظرا به زودی زود یه نی نی سالم و صالح بده و نی نی همه مادرا رو براشون حفظ کنه. بازم محتاج دعاتون هستم. دعا کنین که همه چی خوب پیش بره. این مدت واقعا فیروز و محبت دوستای خوبی مثل شما برام سنگ صبور بوده. دوستون دارم
قربونت برم عزيز دلم وظيفه بود
ايشالا اين نه ماهم به خوبي و خوشي بگذره و ني ني خوشگلتو بغل كني
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

sam ira نوشته شده:
nasim-irani نوشته شده:سلام به روی ماه همه دوستای خوبم که بهم لطف داشتن. سمیرا عزیزم که واقعا نمیدونم چه جوری محبت هاشو جبران کنم، فاطمه خوبم، الهه عزیزم،حدیث عزیز،نازلی عزیزم، صباجون و پری عزیز که همیشه بهم روحیه میدادن،مینا جون،نیکی عزیز، مریم عزیز، الناز جان، رها جان، الی عزیز و بقیه دوستانی که شاید از قلم انداختم. ایشالا که خدا به همه منتظرا به زودی زود یه نی نی سالم و صالح بده و نی نی همه مادرا رو براشون حفظ کنه. بازم محتاج دعاتون هستم. دعا کنین که همه چی خوب پیش بره. این مدت واقعا فیروز و محبت دوستای خوبی مثل شما برام سنگ صبور بوده. دوستون دارم
قربونت برم عزيز دلم وظيفه بود
ايشالا اين نه ماهم به خوبي و خوشي بگذره و ني ني خوشگلتو بغل كني
هزارتا بوس عزیزم

انشاالله این ماه و ماههای بعد هم بقیه نتیجه بگیرن.راستی بچه ها یادتون هست 20روز پیش گفتم یه حسی بهم میگه این ماه کسایی که خیلی وقت
:D ه منتظرهستن مامان میشن ؟دیدین حسم درست بود؟
هر چه خدا خواست همان میشود...

eliman67 نوشته شده:انشاالله این ماه و ماههای بعد هم بقیه نتیجه بگیرن.راستی بچه ها یادتون هست 20روز پیش گفتم یه حسی بهم میگه این ماه کسایی که خیلی وقت
:D ه منتظرهستن مامان میشن ؟دیدین حسم درست بود؟
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان