سلام لطفا کمک

باسلام من این ماه تو روزایی که احتمال تخمک گذاری داشتم اقدام داشتم.حالا20پریودمه اما حدود4الی5 روزه زیر دلم درد میکنه بعضی وقتام پهلوهام .ترشح هم دارم.لباس زیرم هم بو میگیره.البته قبلا هم اینطور بود.ازوقتی تحت ی استرس قرار گرفتم دل دردم شددتر شد.ضمنا زیر دلم کمی هم سفت شده.میترسم مشکلی باشه کمکم کنید.

Re: سلام لطفا کمک

عزيزم اينا علايم بارداريه البته اگر توهم نباشه
چون پيش اومده كه خانمهاي در حال اقدام (مثل من) گاهي دچار توهم بارداري ميشن و همه علايم اون رو حس مي كنن
ايشالا كه مال شما توهم نباشه و باردار باشي
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

خواهش مي كنم
همه خانمها كه علايم مشابه ندارن هركسي چند موردش رو داره
مثلا مامان من هيچ علامتي نداشته موقع بارداري
عزيزم من يه كمپين دارم بنام كمپين شاد ما بچه مي خوايم
همه بچه ها اونجائيم و اين باعث ميشه كمتر استرس داشته باشيم و شاد اين دوران رو بگذرونيم
شما هم اگه خواستي بيا و خودت رو معرفي كن با بچه ها آشنا شو
به كنترل استرست خيلي كمك ميكنه
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

متینا نوشته شده:باسلام من این ماه تو روزایی که احتمال تخمک گذاری داشتم اقدام داشتم.حالا20پریودمه اما حدود4الی5 روزه زیر دلم درد میکنه بعضی وقتام پهلوهام .ترشح هم دارم.لباس زیرم هم بو میگیره.البته قبلا هم اینطور بود.ازوقتی تحت ی استرس قرار گرفتم دل دردم شددتر شد.ضمنا زیر دلم کمی هم سفت شده.میترسم مشکلی باشه کمکم کنید.
سلام
تشخیص درد باید بالینی صورت بگیرد اما اگر شدید شد یا ادامه دار : نیاز به این کار است. نگران نباشید.
در هر صورت درمان عفونت باید انجام شود(ضمن معاینه تشخیص و درمان گذاشته می شود)
كارشناس مامايي فيروز

با سلام من امشب رفتم سونوگرافی و نتیجه به شرح زیراست
Uterus is 69*32*47mm in size, with homogenous myometraial echo.
Endometrial echo - complex is normal.
endometrial thickness is 6mm
Ovarieis have normal size and echo with no s.o.l.
there is growing follicle, measuring 16mm on the right side
لطفا بگید جواب سونو چیه و علت دردهای ناحیه زیر شکم من و پهلوم چیه؟
راستی اونجور که خودم یه چیزایی فهمیدم یه فولیکول16 دارم باتوجه به اینکه22 پری هستم آیا احتمال بارداریم تو این ماه هست.موقع سونو از دکتر پرسیدم گفت الان که چیزی مبنی براینکه حامله ام تو سونو نیست آیا ممکنه تو این6 روز باقی مونده علایم بارداری بیاد؟چون من پری هام27یا28 روزه ست.ممنون میشم کمکم کنین
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان