Re: سلام لطفا کمک

rozajoon نوشته شده:سلام . بسیار خوشحالم که با این سایت آشنا شدم . یه سوال داشتم. من پایان روز 10 پریودیم ،یعنی دقیقا اول روز 11 پریودیم سونوگرافی واژینال دادم به من گفتن اصلا فولیکول نداری ، اندازه یکی از اونها 7میلی و اون یکی 7.5 میل بود ، من می خواستم زمان تخمک گذاریمو بدونم. امکان داره اصلا تخمک گذاری نداشته باشم . روز قبلشم ترشحاتم مثل سفیده تخم مرغ بود ، می خواستم بدونم امکان داره روز قبلش تخمک گذاری صورت گرفته یا نه؟من فاصله پریودام 25 روزست. بازهم از شما بسیار سپاسگذارم بابت وقتی که می گذارید تا سوالات رو پاسخ بدهید.
در سیکل 25 روزه احتمال تخمک گذاری 11 تا 14 ام سیکل هست.
احتمال 10 ام در چنین سیکل کوتاهی بوده اما بعضا انتظار می رفت مایع آزادی ... در سونو رویت شود.
اگر هم بگوییم که این فولیکولها چند روز نیاز دارند 7 روزی وقت می خواهند یعنی 17 تا 18 سیکل شما که در این صورت حداقل باید سیکلتون 28 روز طول بکشد.
کلاً سیکلهای منظمی داشته اید عزیزم؟

كارشناس مامايي فيروز

با سلام امروز رفتم پیش ماما.گفت شنبه برو آز بتا بده اگه منفی بود بیا تا برات آمپول بزنم باز شی.حالا که دارم این متن رو مینویسم اشک تو چشامه و بغض داره منو میترکونه.خیلی سخته.خیلی سخنه.از دست دادن و دوباره انتظار....خیلی سخته که6روز از موعد پریت بگذره و اما باز منتظر باشس ببینی میشه یا نه.دوستان برام دعا کنین.چون واقعا داغونم.من بخاطر گذشته سختی که داشتم ظرفیت روحی بالایی ندارم و بخاطر احتمال حاملگی قرص هام رو کنار گذاشتم.بهتن التماس میکنم.خواهش میکنم.....برام دعا کنین..............

سلام من امشب رفتم دکترو اونم آب پاکی رو ریخت رو دستم و گف چون آزت منفی شده پس باردار نیستی اگه تا2الی3روز دیگه پری نشدم برم آمپول بزنم.اما من با حرف کارشناس محترم که گفتن ممکنه منفی کاذب باشه امیدوار شدم.تا کی صبر کنم و آز بدم که از جوابش مطمینئ باشم؟راستی تو سونویی که چهارشنبه دو هفته پیش یعنی 24 دی دادم گفت یه فولیکول16دارم که احتمالا یه هفته دیگ آزاد میشه.منم29دی و2بهمن اقدام کردم.ممکنه بااین فولیکول باردار شده باشم؟کی برم آز بدم؟ممنون

دوست عزیزم فکر می کنم الان 1 هفته تاخیر رو گدروندید درسته؟ در این صورت واقعاً از نظر علمی باید به آزمایشی که می دهید اطمینان کنیم.اگر دیروز ندادید امروز آزمایش بدهید عزیزم.
اگر منفی بود ، خودتون رو ناراحت نکنید عزیزم در جهت منظم کردن سیکل و بالا بردن احتمال بارداری شروع می کنیم.
كارشناس مامايي فيروز

در کل کلومیفن کمک تخمک گذاری می کند اما روز آنرا تغییر نمی دهد بنابراین اگر سیکل 28 روزه دارید همان 14 تا 17 ام متحمل است اما برای اینکه موفقیت در سیکل بالا برود کلاً در بازه ی بزرگتری یک شب درمیان اقدام کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

باسلام من8 روز از موعد پریودم میگذره.امروز پیش یه دکتر مجرب سونوی واژینال دادم.نتیجه به شرح زیره.میشه برام معنیش کنین و بگین ا این شرایط شانس بارداری دارم یا نه؟
در سونوگرافی لگن ابعاد رحم33*68میلیمتر با حدود و اکوی طبیعی رویت شد.ضخامت اندومتر11میلیمتر است.تخمدان راست33میلیمتر و تخمدان چپ25میلی با حدود و اکوی طبیعی رویت شد.یک عدد سیست با جدار دفرمه به ابعاد 14*12میلی در آندکس سمت راست رویت شد که میتواند بقایای جسم زرد باشد.مایع آزاد در کلدوساک خلفی رویت نگردید.
اینا یعنی چی؟واینکه اون فولیکول 16 که 22 پری داشتم تبدیل به کیست شده؟آخه من حدودا 27پری ترشخات چسبناک داشتم.راستی سونوگرافه میگف ه قیافه تخمدانت میخوره که داره تخمک گذاری میکنه.یعنی چی؟تو رو خدا جوابمو بدین.

متینا نوشته شده:سلام منم گیج شدم.گفت بقایای جسم زرد.منم چیزی نمیدونم.باید کارشناس راهنمایی کنن.خیلی دعام کنین.
نگران نباش متینا جونم من برات دعا میکنم اگه خدا صدامو بشنوه غصه نخور ولی حتما سونو رو دنبال کن ببین چیه معنیش حالا این ماه که نشد حتما ماهه دیگه یه فرصت تازه است برامون :cry:
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 47 مهمان