Re: سلام لطفا کمک

سلام کارشناس عزیزم ممنون از متن زیباتون.واقعا به دعای همتون نیازمندم.امیدوارم خداوند تا روزی که به صلاحمونه که مادر بشیم بهمون صبر و آرامش بده.راستی من این ماه به همسرم یه شب در میون ویتامین ای-ویژول دادم و خودمم خوردم البته یه شب در میون هم ویتامین سی خوردیم.حالا میخواد بره آز اسپرم داره.آیا ممکنه این ویتامینهایی که تواین مدت مصرف کردیم باعث نتیجه کاذب آزمایش همسرم بشه؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:مربوط به سرعت اسپرم می شود عزیزم.
داروی کمکی به همسرتون داده نشد؟
لطفاً کل متن رو تایپ یا اسکن کنید عزیزم
سلام خوبید الان همرام نیست ولی به دکتر نشون دادم دارو نداد گفت خوبه ولی خودش اسید فولیک و ویتامین ای و زینک میخوره این داروها اثر داره ؟ یعنی به نظر شما سرعتش پایینه؟

تشخیص با درمانگر شماست. به خصوص که آزمیاش کامل رو ندیدم. اما مجموع درصد ها باید به 100 برسه(منظورم اینکه گرید 1 تا4 ضعیف و قوی و... همه است و مجموعش 100 است، حال فردی که سلامت تر است گرید سرعت بالا دردصدش بیشتر و فرد ضعیف تر گرید سرعت پایین) اما چیزی که هست مجموع اینها اصولاً همیشه 100 است.
چیزی که تاپیک کردید کلش هم صد نمی شه. اشتباه تایپ نکردید عزیزم؟ فکر می کنم گرید 1 50 بوده 5 تا یپ کردید. چون در این صورت با فرمایش پزشکتون هم مطابق در می آید و مشکلی ندارد.
اگر این نیست؛ NON MOTILE رو باید بدونیم
ویتامین E+C بهتر است.
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:تشخیص با درمانگر شماست. به خصوص که آزمیاش کامل رو ندیدم. اما مجموع درصد ها باید به 100 برسه(منظورم اینکه گرید 1 تا4 ضعیف و قوی و... همه است و مجموعش 100 است، حال فردی که سلامت تر است گرید سرعت بالا دردصدش بیشتر و فرد ضعیف تر گرید سرعت پایین) اما چیزی که هست مجموع اینها اصولاً همیشه 100 است.
چیزی که تاپیک کردید کلش هم صد نمی شه. اشتباه تایپ نکردید عزیزم؟ فکر می کنم گرید 1 50 بوده 5 تا یپ کردید. چون در این صورت با فرمایش پزشکتون هم مطابق در می آید و مشکلی ندارد.
اگر این نیست؛ NON MOTILE رو باید بدونیم
ویتامین E+C بهتر است.
NON MOTILE رو نوشته بود class d

سلام من دو بار سونو از روی شکم انجام دادم یکی هفته شش بارداری و یکی هفته هفت بارداری و هردو گفتند که بارداری پوچه
اما من فک می کنم اشتباه بوده چون من هیچ لکه بینی نداشتم و عوارضم هم شبیه بارداریه
ممکنه اشتباه باشه ؟
16 اسفند دوباره باید سونو بشم اما اینبار واژینال
خواهش میکنم کمکم کنید، ممکنه اشتباه کرده باشند؟؟؟؟؟؟؟

سلام
از آنجا که از هفته ی 5 جنین دیده می شود احتمال خطای هر دو باهم! کم است. اما خوب صبر کردن 1 هفته هم در هر صورت لازم است .
دوست عزیزم علائم بارداری در بارداری پوچ هم دیده می شود و از آن طرف هم بارداری های پوچ بدون لکه بینی و ... هم داشته ایم.
بسپارید به خدا. امیدوارم که هر چه خیر است ...
كارشناس مامايي فيروز

سلام خوب هستید من بنا به دلایلی باید پریودم رو دو هفته عقب بندازم من میتونم از قرص ال دی استفاده کنم زمانش هم دو سه روز مونده به زمان پریودم میخوام شروع کنم و زمانی که پریود شدم از کلومیفن استفاده کنم میخواستم بدونم استفاده از این قرص ها اشکالی نداره کلومیفن رو که دکتر تجویز کرده من متفورمین هم مصرف میکنم و پریود هام هم منظمه یعنی عقب نمیفته اصلا و اینکه میگن اگر ال دی مصرف کنم تا شش ماه باردار نمیشی درسته ؟

اگر قصد بارداری دارید بهتره قرصهای پیشگیری رو مصرف نکنید . ممکن است اختلال در نظم و تخمک گذاری رخ دهد. 6 ماه نه. اما لااقل ماه بعد رو بدون کلومیفن اقدام کنید تا نظم سیکل مجدد برقرار شود و سپس ماه بعد کمک تخمک گذاری شروع شود.
نکته اینکه از 3 روز مانده به قاعدگی ممکن است دیگر ld نتواند جلوی قاعدگی را بگیرید همیشه توصیه شروع قرص لا اقل از 1 هفته مانده به موعد می شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 26 مهمان