Re: سلام لطفا کمک

متینا نوشته شده:باسلام مجدد من ازروز4پری به شدت کاهش خونریزی داشتم طوری که4و5و6پری خونریزی بسیار کم ودر حد لکه بود.حالا هم که روز 7هست تموم شده طبیعیه>؟
فکر کنم طبیعی باشه متینا جوون چون شما سیکل هفت روزه ات رو داشتی گلم :wink:
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

متینا نوشته شده:باسلام مجدد من ازروز4پری به شدت کاهش خونریزی داشتم طوری که4و5و6پری خونریزی بسیار کم ودر حد لکه بود.حالا هم که روز 7هست تموم شده طبیعیه>؟
دوست عزیزم در موارد برخورد با قاعدگی غیر طبیعی (اگر فقط یک سیکل باشد ) آزمایش بارداری توصیه می شود اگر هم تکرار شود که نیازمند بررسی تخمدان و... است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت شما کارشناس محترم و عزیزم.خدا قوت.شما توتاپیکم گفتین با توجه به قاعدگیم احتمال بارداری یا مشکل تخمدان است اما سوالم اینه که سیکل پریود من به این صورت بود.روز اول و دوم شدید تر از ماههای قبل بود روز سوم متوسط وروز 4 و5 حتی یه پد نش و خیلی کمتر از روزهای مشابه در ماههای قبلم بودو6روزه هم تمام شد در صورتی که اغلب 7 روزه ام حالا مشکل چی بوده؟آیا باز احتمال بارداری و یا مشکل تخمدان میتونه مطرح باشه؟اینم بگم که من خونریزی های ماهیانه ام تقریبا زیاده حداقل تو چند روز اول

متینای عزیزم !اگر فقط الگوی قاعدگی تون تغییر کرده ولی حجم خونریزی : خیر! و نیز روزش هم فقط 1 روز کمتر شده: مشکل تخمدان مطرح نیست.
اما اگر کسی بگوید که قاعدگی من چند سیکل است که کم شده حتما بررسی سلامت تخمدان و هورمونها لازم است. و در همان سیکل هم آزمایش بارداری
در ضمن اگر سوالی دارم در خدمت هستم عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

قاعدتاً باید اون بی بی چک با توجه به زمانی که استفاده کردید ملاک قرار داده شود .
متینای عزیز! امیدوارم که در بهترین زمان ممکن، خدا این هدیه ی عزیزش رو به شما بده و هر کسی وجدان میکنه فقط خداست که از زمان پروسه ی به این حساسی و تمام جوانبش برای او آگاهست...
دوست عزیزم! ممکنه همون اول که از بارداری در اون سیکل ناامید می شید غمناک بشید و ... این کاملاً طبیعی ست اما اگر همون لحظه ازتون سوال کنند که می تونیم همین لحظه همه چیز رو به خودت واگذار کنیم؛ حالا دوست داری تقدیر امورت رو خودت به دست بگیری یا به خدا بسپاری؟
بازهم می گید خدا... چون اطمینانی که به خودمون داریم قابل مقایسه با اطمینانی که به مهرش، به قدرتش و به حکمتش داریم؛ نیست...
می دونم که خودتون هزار مرتبه به این موضوع واقف ترید...اما همه ی ما در شرایطی که امید بسته بودیم و ناامید شده ایم... دوست داریم کسی دوباره بهمون یادآوری کنه ...
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:قاعدتاً باید اون بی بی چک با توجه به زمانی که استفاده کردید ملاک قرار داده شود .
متینای عزیز! امیدوارم که در بهترین زمان ممکن، خدا این هدیه ی عزیزش رو به شما بده و هر کسی وجدان میکنه فقط خداست که از زمان پروسه ی به این حساسی و تمام جوانبش برای او آگاهست...
دوست عزیزم! ممکنه همون اول که از بارداری در اون سیکل ناامید می شید غمناک بشید و ... این کاملاً طبیعی ست اما اگر همون لحظه ازتون سوال کنند که می تونیم همین لحظه همه چیز رو به خودت واگذار کنیم؛ حالا دوست داری تقدیر امورت رو خودت به دست بگیری یا به خدا بسپاری؟
بازهم می گید خدا... چون اطمینانی که به خودمون داریم قابل مقایسه با اطمینانی که به مهرش، به قدرتش و به حکمتش داریم؛ نیست...
می دونم که خودتون هزار مرتبه به این موضوع واقف ترید...اما همه ی ما در شرایطی که امید بسته بودیم و ناامید شده ایم... دوست داریم کسی دوباره بهمون یادآوری کنه ...
سلام خوبید چه قشنگ گفتید منم خیلی نا امیدم با یک لوله و دو ماه خوردن کلومیفن باردار نشدم اقدام بعدی من چی باشه ؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان