علتهاي ناباروري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به كارشناس محترم
من هم مثل ساير خانمهاي اين سايت در حال اقدام هستم كه وضعيتم در آخرين سيكل به شرح فوق مي باشد:
داراي سيكلهاي منظم 28-29 روزه
داراي فوليكول 20 ميلي متري در روز سيزدهم سيكل
آز اسپرم همسر نرمال مي باشد(طبق نظر پزشك)
سابقه كيست تخمدان وجود ندارد
دو دوره كلوميفن و متفورمين مصرف شده است
4 ماه اقدام مستمر انجام شده است

مي خواستم بدونم با توجه به شرايط ذكر شده كه فكر مي كنم همگي نرمال هستن چه عوامل ديگه اي در ناباروري تاثير دارن؟
بهتر بپرسم به چه دليلي باردار نميشم؟
ممنون ميشم نظر كارشناسيتون رو بدونم

خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

Re: علتهاي ناباروري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سمیرا جون فکر کنم با توجه به طبیعی بودن و نرمال بودن همه موارد طول کشیدن باروری تو تا یه سال طبیعی باشه
البته باید نظر کارشناس رو هم دید :D
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

سلام،من روز سی و سوم هستم و تو یک سال اخیر فقط یکبار دوره م 35روزه بوده وهمیشه بین 26تا 30روز هست،جمعه و یکشنبه یعنی روزهای 30و32بی بی چک استفاده کردم منفی شد،امروز لک داشتم البته شبیه خون آبه، و اینکه همه روزایی که احتمال بارداری هست اقدام داشتم،و فولیکول غالبم 18/5و14/5بوده در روز 12سیکل ،حالا من پری شدم یا واسه لانه گزینی هست؟

سلام
دوست عزیزم با توجه به منظم بودن سیکلتون ، احتمال بارداری هست . برای بی بی چک زود بوده است. اگر این خون آبه تا 3 روز گذشت و تبدیل به به الگوی همیشگی پریودتون نشد، حتماً آزمایش دهید.
اگر باردار نبودید؛ ادامه پاسخ به سوال پست اولتون:
یک زوج سالم که همه فاکتورهاشون نرمال است؛ بازهم ممکن استتا 12 ماه منتظر بارداری بمانند و این نظر علمی هیچ ایرادی ندارد فقط باید زوج ها از این قاعده ی علمی آگاه باشند تا بیهوده نه دارو مصرف کنند و نه نگران باشند و خانواده های خود را نیز بتوانند از نظر متقاعد کنند.
شما با وضعیتی که دارید حتی متفورمین و کلومیفن هم نباید مصرف می کردید عزیزم .
اما از نظر اطلاعات در مورد عوامل ناباروری:
کسی که مشکوک به ناباروری باشد (و نه شما ) برای تکمیل راههای تشخیصی باید عکس رنگی از رحم هم داشته باشد تا چسبندگی ها و ... ارزیابی شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 52 مهمان