قرص دوفاستون و تاخیر در قاعده گی

کارشناس عزیز سلام
این ماه دکتر از روز 18 سیکلم برام قرص دوفاستون تجویز کرد،که اگه لقاح انجام شد، لانه گزینی راحت تر انجام بشه. که صبح 2 تا و شب 2 تا بخورم. دیشب قرصم تموم شد. از کیت تخمک گذاری استفاده کردم و روز 14 سیکلم تخمک گذاری رو نشون داد. طبق کیت، اگه باردار نباشم باید امروز پریود بشم (روز 28 سیکلم).خواستم بدونم قرص دوفاستون باعث تاخیر قاعده گی نمیشه؟؟ من کی باید منتظر اومدن پری باشم؟ چند روز بعد از اتمام قرص ها پری میاد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

http://ghasedakemehr.blogsky.com

Re: قرص دوفاستون و تاخیر در قاعده گی

nasim-irani نوشته شده:کارشناس عزیز سلام
این ماه دکتر از روز 18 سیکلم برام قرص دوفاستون تجویز کرد،که اگه لقاح انجام شد، لانه گزینی راحت تر انجام بشه. که صبح 2 تا و شب 2 تا بخورم. دیشب قرصم تموم شد. از کیت تخمک گذاری استفاده کردم و روز 14 سیکلم تخمک گذاری رو نشون داد. طبق کیت، اگه باردار نباشم باید امروز پریود بشم (روز 28 سیکلم).خواستم بدونم قرص دوفاستون باعث تاخیر قاعده گی نمیشه؟؟ من کی باید منتظر اومدن پری باشم؟ چند روز بعد از اتمام قرص ها پری میاد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام
دوست عزیزم اولاً برای این مدل مصرف حتمآً نظر متخصص دیگری را نیز بگیرید.
ثانیاً بله ممکن است تا 1 هفته تاخیر داشته باشید. البته این جمله ی من لزومآً به این معنا نیست که هر تاخیری به این مربوط است و بارداری اصلاً مطرح نیست و ...
كارشناس مامايي فيروز

Re: قرص دوفاستون و تاخیر در قاعده گی

KarshenaseMamaee نوشته شده:
nasim-irani نوشته شده:کارشناس عزیز سلام
سلام
دوست عزیزم اولاً برای این مدل مصرف حتمآً نظر متخصص دیگری را نیز بگیرید.
ثانیاً بله ممکن است تا 1 هفته تاخیر داشته باشید. البته این جمله ی من لزومآً به این معنا نیست که هر تاخیری به این مربوط است و بارداری اصلاً مطرح نیست و ...
ممنون از راهنماییتون. تو سایت های دیگه هم مواردی رو دیدم که پزشکشون براشون به همین دلیل تجویز کرده بود
http://ghasedakemehr.blogsky.com
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 41 مهمان