Re: اگه حاجتی دارین که از خدا میخواینش بیاین اینجا......

آن وقت است كه تو را آه میكشیم
تو را گریه میكنیم …
و تو را نفس میكشیم …
و با نفسانم تورا صدا میزنم

وقتی تو جواب میدهی،
دانه دانه اشکهایمان را پاك میكنی …
و یكی یكی غصه ها را از دلمان برمیداری …

دوستای گلم متن زیر قسمتی از گفتگوی یه نفره که بچه می خواسته از یکی از بزرگان میپرسه و اون آقا اینطور جواب داده:روایت داریم که به ذهنم از امام هشتم است که بعد از هر نماز فریضه، مۆمن یک دعای مستجاب دارد شما بعد از هر نماز واجب هم خودت و هم خانمت از زمانی که می خواهید تصمیم به بچه دار شدن بگیرید تا موقع بارداری و حتی بعد از بارداری و حتی بعد از آن گفتند فرزند بزرگ من 50 سالش هست هنوز دارم این کار را می کنم و فرمودند این کار را بکن.

«یک صلوات می فرستی و بعد یک استغفار می فرستی که این فرمایش ایشان هم مبتنی بر روایات است و روایت داریم که بنده اگر حاجت خود را بین دو صلوات قرار دهد خدا حیا می کند که طرفین را که صلوات است اجابت کند و وسط را باقی بگذارد و فرمودند استغفار می کنی و دوباره صلوات می فرستی صلوات دوم را که فرستادی همین طور فارسی می گویی:

خدایا این اولاد من را و فرزندان من را سالم، صالح، خوش قدم، خوش روزی و عاقبت به خیر قرار بده و بعد از این هم دوباره یک صلوات بفرست. می‌فرمودند: من مقید بودم و در همه نمازهایم این کار را انجام دادم و یک بار هم این کار را تعطیل نکردم. فرمودند این کاری است که خودم کردم و دارم به شما می گویم سپس به من گفتند این چیزهایی که به تو می گویم جمع تمام روایات درمورد بچه دار شدن است و من خودم بعد از فرمایش ایشان دنبال این رویات را دیدم و به صورت سطحی نگاهی انداختم، فهمیدم که ایشان دقیق می گوید دعاهایی که در مورد فرزند وجود دارد 5 تایی است که ذکر کردند و فرمودند عمده آن عاقبت بخیری است که از همه مهم تر است.

یادم می‌آید فرزندم که به دنیا آمد از بیمارستان مستقیم به خانه حاج آقا رفتیم و محبت کردند و اذان گفتند و ان یکاد زیبایی هدیه دادند که فرمودند آن را همیشه پشت لباسش بزنید و آن را نگه داشته ایم.

همینطور گفته شده در روزهای قمر در عقرب نزدیکی برای بچه نباشد.راستی اون بزرگواری که این مطلب ومطلب پست قبل رو گفته حاج آقا مجتبی تهرانی بودن.خدا رحمتشون کنه.برای همه رفتگان مخصوصا ایشون یه صلوات

سلام
من سلامتی پسر و همسر و خونواده مو از خدا میخوام. اینکه پسرم به سلامتی به آغوشم بیاد و مشکل کاری هم برام پیش نیاد. اصلا دلم نمیخواد کارمو از دست بدم. التماس دعا دوستان
http://ghasedakemehr.blogsky.com

nasim-irani نوشته شده:سلام
من سلامتی پسر و همسر و خونواده مو از خدا میخوام. اینکه پسرم به سلامتی به آغوشم بیاد و مشکل کاری هم برام پیش نیاد. اصلا دلم نمیخواد کارمو از دست بدم. التماس دعا دوستان
الهی آمین
همه چی بمرور زمان درس میشه
بهش فک نکن :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

Re: دوستای خوبم...

سیمین گلی نوشته شده:دوست خوبم من تا حالا واسه بچه ختم و چله زیاد گرفتم.مثل ختم صلوات ختم سوره واقعه ختم بسم الله چندماه آیه 31 سوره رعدو به کمرم بستم اخیرا هم چله زیارت عاشورا گرفتم خیلی ها ففط با یکی از اینا حاجت گرفتن ولی من... :oops:
الان دیگه زیاد اصرار ندارم حتما صلاح نیست مادر شم وگرنه خدا این نعمتو ازم دریغ نمیکرد.البته این ختم ها باعث شد به خدا و اهل بیت بیشتر نزدیک شم.انشالله حاجت روا شی.
سیمین جونم خیلی جالبه من دیشب همین حرف رو به شوهرم زدم باورم نمیشد وقتی مطلبتو خوندم. درسته خیلی ازش میگذره اما اومدم جوابی که شوهرم بهم داد رو بنویسم واست.
دیشب به شوهرم گفتم دیدی من چقدر دعا کردم یه ساله که با دل شکسته از خدا میخوام اما نمیشه. شوهرم گفت شاید بخاطر همین دعاها هست که خدا تقدیرهای بد رو ازمون دور کرده. چون مهمه که حتی نطفه چه زمانی بسته بشه. توی سرنوشتش تاثیر مستقیم داریه حتی دراین باره کلی حدیث هم داریم که چه شبهایی واسه نزدیکی برای بچه خوبه. توی روایات داریم که حتی روزای قمر در عقرب هم باید دقت بشه.
خواهرم هم همیشه یه جمله داره که میگه. زندگی بعضی ها اختیاره کافیه اراده کنن به حاجتشون میرسن اما زندگی بعضی دیگه جبره. والبته این جبر و حاجتهایی که براورده نمیشه خدا عوضش رو توی دنیا و آخرت بهت میده.
برنامه ای رو که توی 10 راه بارداری نوشتم مو به مو اجرا کن. شاید باورت نشه اما من که اینجا کسی رو نمیشناسم فقط به خاطر تو ترجمش کردم. تازه یک ساعت و نیم الی دو ساعت وقت برد. :wink: شاد باشی سیمین گلی
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

Re: دوستای خوبم...

tilana نوشته شده:
سیمین گلی نوشته شده:دوست خوبم من تا حالا واسه بچه ختم و چله زیاد گرفتم.مثل ختم صلوات ختم سوره واقعه ختم بسم الله چندماه آیه 31 سوره رعدو به کمرم بستم اخیرا هم چله زیارت عاشورا گرفتم خیلی ها ففط با یکی از اینا حاجت گرفتن ولی من... :oops:
الان دیگه زیاد اصرار ندارم حتما صلاح نیست مادر شم وگرنه خدا این نعمتو ازم دریغ نمیکرد.البته این ختم ها باعث شد به خدا و اهل بیت بیشتر نزدیک شم.انشالله حاجت روا شی.
سیمین جونم خیلی جالبه من دیشب همین حرف رو به شوهرم زدم باورم نمیشد وقتی مطلبتو خوندم. درسته خیلی ازش میگذره اما اومدم جوابی که شوهرم بهم داد رو بنویسم واست.
دیشب به شوهرم گفتم دیدی من چقدر دعا کردم یه ساله که با دل شکسته از خدا میخوام اما نمیشه. شوهرم گفت شاید بخاطر همین دعاها هست که خدا تقدیرهای بد رو ازمون دور کرده. چون مهمه که حتی نطفه چه زمانی بسته بشه. توی سرنوشتش تاثیر مستقیم داریه حتی دراین باره کلی حدیث هم داریم که چه شبهایی واسه نزدیکی برای بچه خوبه. توی روایات داریم که حتی روزای قمر در عقرب هم باید دقت بشه.
خواهرم هم همیشه یه جمله داره که میگه. زندگی بعضی ها اختیاره کافیه اراده کنن به حاجتشون میرسن اما زندگی بعضی دیگه جبره. والبته این جبر و حاجتهایی که براورده نمیشه خدا عوضش رو توی دنیا و آخرت بهت میده.
برنامه ای رو که توی 10 راه بارداری نوشتم مو به مو اجرا کن. شاید باورت نشه اما من که اینجا کسی رو نمیشناسم فقط به خاطر تو ترجمش کردم. تازه یک ساعت و نیم الی دو ساعت وقت برد. :wink: شاد باشی سیمین گلی
ممنونم از وقتی که گذاشتی خیلی خوشحالم که باهات آشنا شدم هروقت پیامهاتو میخونم لذت میبرم و بی اختیار لبخند میرنم.این پیامم ماله ی دوره افسردگیم بودخداروشکر الان خیلی بهترم و امیدم بیشتر شده.
http://simingoli.blogsky.com
پیوست ها
Screenshot_۲۰۱۵-۰۷-۱۳-۱۸-۴۰-۲۰-1.png

خدارو شکر. به نظر من فقط روحیه مهمه.
راستی امروز یا فردا اینترنتم تموم میشه سعی میکنم زود وصلش کنم ببینم چی میشه.
خدا همه بنده هاشو دوست داره. انشاالله که هممون موفق میشیم.
ما محکوم به موفقیت هستیم انتخاب دیگه ای نداریم.

پرهام وپانید نوشته شده:بازاینماه هم نتیجه نگرفتم وقتی امروزدیدم پریودشدم دنیاروسرم خراب شد
خدایاچقدرالتماست کنم چقدرقسمت بدم دیگه خسته شدم
سلام عزیزم مگه چند وقته اقدام داری؟
درکت میکنم منم اوایل ابنطور بودم ولی الان زدم به بیخیالی
http://simingoli.blogsky.com

زندگی حاصل عشق است و امید
کسی از یاس به جایی نرسید!!!
بزودی میام یه پست روانشناسی درباره امیدواری میذارم... انشاالله
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان