Re: کارشناس عزیز لطفاً بگید من باردارم یا نه؟

zohreh1988 نوشته شده:
sam ira نوشته شده:به به مباركه آزي جون
زهره جان به سلامتي ديگه مطمئن شدي بارداري خيالت راحت شد

بله خداروشکر ممنونم و امیدوارم بتونم بچم رو به سلامتی بغل کنم و انشاله شماهم زود مامان شی
زهره خانم مبارکه.ایشالله به سلامت بغلش بگیری

وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

آزی 2 نوشته شده:سلام وقتتون بخیر، شرمنده ام از بابت سوالات زیادم و ممنونم از لطف شما که همیشه صمیمانه پاسخگو بودید.
ده روز بعد آز تیتر بتا دادم تقریباً 40 روز از اولین روز آخرین پریودم گذشته بود تیترم 504 شده در فاصله این 10 روز آیا این افزایش منطقی است؟
ازی جون مبارکه عزیزم.ما رو هم دعا کن خانمی
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

مونا نوشته شده:سلام خسته نباشید من مشکل کیست رحم دارم میخوام باردار بشم دکتر به من متفورمین 500 داده پریودم 50عقب زده وزنم86 هست گفته چون پریود تنظیم نیست دوفاستون بخور اگه 14 روز پریود شدی حالا من لک شدم بعد از نزدیکی قرص متفورمین باید استفاده کنم این لک پریدیمه کی قرص دوفاستون باید بخورم این قرص متفورمین عوارضی نداره اخه بعد3روز اسهال شدید گرفتم لطفا کمکم کنید ممنون میشم
سلام
دوست عزیزم متفورمین کمک بی نظمی می کند و عوارضش در صورت نیاز، از سودش کمتر است .
اگر خونریزی داشتید می توان بنا را بر قاعدگی گذاشت مگر اینکه مطمئن باشید
كارشناس مامايي فيروز

ممنون الهه 93 جان ایشالا روزی همه خانومای این سایت باشه، الان 13 هفته هستم و خداروشکر مشکلی تا الان پیش نیومده ، سونو ان تی دیروز رفتم همه چی نرمال بود . من حاجتم و از حضرت ابوالفضل گرفتم ، ایشالا حضرت ابوالفضل به همه اونایی که منتظر نی نی هستن نظر کنه و 1 نینی سالم و صالح بهشون بده.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 85 مهمان