تست پاپ اسمیر

سلام کارشناس محترم،
الان 19 دوره قاعده گی منه، و این ماه بعد از پاک شدن یک روز در میون اقدام برای بارداری داشتم ،روز 9 سیکل تست پاپ اسمیر دادم و دیروز18 سیکل جوابش رو دریافت کردم که عفونت مشاهده شده دکتر برام پماد تریپل سولفا+ قرص مترونیدازول نوشتن ، میخواستم بپرسم اگر لقاح اتفاق افتاده باشه مصرف این دو دارویی که ذکر کردم مضر است یاخیر؟و به نظر شما داروها رو مصرف کنم یا منتظر بمانم در صورت عدم بارداری بعدا مصرف کنم؟منتظر جواب و راهنمایی تون هستم.با تشکرفراوان

Re: تست پاپ اسمیر

آزی 2 نوشته شده:سلام کارشناس محترم،
الان 19 دوره قاعده گی منه، و این ماه بعد از پاک شدن یک روز در میون اقدام برای بارداری داشتم ،روز 9 سیکل تست پاپ اسمیر دادم و دیروز18 سیکل جوابش رو دریافت کردم که عفونت مشاهده شده دکتر برام پماد تریپل سولفا+ قرص مترونیدازول نوشتن ، میخواستم بپرسم اگر لقاح اتفاق افتاده باشه مصرف این دو دارویی که ذکر کردم مضر است یاخیر؟و به نظر شما داروها رو مصرف کنم یا منتظر بمانم در صورت عدم بارداری بعدا مصرف کنم؟منتظر جواب و راهنمایی تون هستم.با تشکرفراوان
مترونیدازول که دسته ی B در بارداری ست و در نیتجه ممنوع نیست عزیزم
در مورد تریپل سولفا هم مشورت با پزشک قبل از مصرف اپلیکاتور در باردرای توصیه شده است.
اما در کل از درمان شدن کامل مطمئن شوید و سپس اقدام کنید. در طول درمان هم از کاندوم هنگام نزدیکی استفاده کنید که روند درمان کامل شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان