Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

دوستای عزیزم سلام، نا امید نباشید خدا هیچوقت بنده هاشو تنها نمیذاره،من واقعا اینو تجربه کردم زمانی که اصلا فکرشو هم نمیکردم بهم رو کرد،از خدا میخوام هیچکس جای من نباشه،یکسال غم از دست دادن بچه ای که همه وجودم بود رو دلم بود و از طرفی هم هرچی گریه و التماس برای دوباره باردار شدن فایده ای نداشت،تا حالا هرکی بهم از خواست خدا میگفت قبول داشتم ولی شاید یه کوچولو دو دل بودم ولی خدا نشونه شو جوری نشونم داد که کامل باور کردم همه چیز ب خواست خودشه،کار من یکسال گریه بود ولی درست همون زمانی که خودش صلاح دید و منم اصلا فکرشو نمیکردم نصیبم کرد،کاری هم ب گریه و زاریم نداشت چون ب صلاحم نبود،واقعا مهربونیشو دیدم،خیلی ازش ممنونم که دوباره این لذتو تو وجودم گذاشت،ازش میخوام صحیح و سالم برام نگهداره،هرچه زودتر شماها رو هم شاد کنه، همه چی رو بسپارید ب خودش مطمئن باشید چنان هواتونو داره که اصلا تصورشم نمیکنید.

میدونم چی میگی عزیزم،واقعا گذروند این دوران سخته،سختی که من کشیدم صد برابره،ولی توکل ب خدا بالاخره همش میگذره و ان شالله ب لطف خودش دلتون شاد میشه و این روزا رو فراموش میکنید، همیشه سرگل دعام اونایی هستن که مثل خودم منتظرن،توکل کن و بیخیال باش.

سلااااااااااام
الهیییی این کمپین هنوز سرپاست. خدا رو شکر. یه روز پاییزی از روزهای سخت انتظار، سمیرا عزیزم این کمپین رو ساخت و من اولین عضوش بودم. از تولد پسرم نویان به این طرف، فیروز نیومده بودم. امروز که فرصت شد و اومدم تموم روزهای تلخ و شیرین انتظار و دوران بارداری جلو چشمم رژه رفتن. با خیلی هاش لبخند زدم و با بعضی هاش آه کشیدم. یادش بخیر. امیدوارم دوستای منتظرم مامان شده باشن و اگه نشدن از ته دل آرزو میکنم که طعم گوارای مادرشدن رو بچشن و باز هم میگم اصلا ناامید نشین. خدا زمانی هدیه آسمونیش رو بهتون میبخشه که اصلا انتظار ندارین. التماس دعا
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام نسیم حان فکرکنم شمآزقدیمی هاهستی خوشبحالتون .واقعا انتظارسخته..نگاهای مردم اطرافیان اینکه واسه ادم دعا میکنن میگن برو دکترو.....ادم دلش میشکنه تازه اگه توی فامیل هم بارداربشن که دیگه هیچی.من دوستم همش شش ماهه عروسی کرده تواقدام اول باردارشده ومن نزدیک پنج ساله.خیلی سخته خیلی.تنهایی ادمو جوت به لب میکنه.من تازه شب تولد هفت سالگی پسرجاریم هستش اصلادلم نمیخادبرم حالامادرشوهرش میگه سماهنوزبچه نیاوردی.ادم چی بگه مجبوره سکوت کنه:-(
خدایا لطفاااا... من نی نی میخام ..فقط دخترباشه مرسی

mina۲۶ نوشته شده:سلام دوستان من پنج ساله ازدواج کردم ۲۵ سالم هست خیلی نینی دوست دارم الان چهارساله تواقدامم یبارباردارشدم اما نموند وسقط شد خیلییییی دلم گرفته کسی نیست:-(

هیچ کار خداوند متعال بی حکمت نیست..خداوند میخواد دیرتر بهت بچه بده اما وقتی که با سختی اون بچه رو گیر آوردی بیشتر قدرش رو میدونی و در تربیتش بیشتر تلاش میکنی انشاا...
لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان