Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

f.s نوشته شده:
mina۲۶ نوشته شده:دیگه نمیدونم چیکارکنم دلم گرفتههههههههههههه :-(
سلام مینا جان اسم من فاطمه راستش همه این روزهایی که تو گفتی را من هم کشیدم خیلی دکتر رفتم آیو آی کردم ولی نشد خیلی کنایه ودرد ورنج هرماه پری لعنتی سرموقع پیداش میشه منم بهترین دوستم که الان خواهر شوهرمه باردار شد والان دخترش دوماهشه ولی خیلی کلاس میزاره وبرای من قیافه میگیره یکسال زودتر از من ازدواج کرده ولی برای من خیلی سخته که هنوز نشده شوهرم خیلی خوبه گاهی اوقات میگم اگه شوهرم خوب نبود الان هزار بار مرده بودم از بس گریه میکنم ولی خب خدارا شکر یکماهیه میرم باشگاه وبیشتر با دیگران ارتباط دارم بهتر شدم وحالا دیگه بیشتر امیدوارم که باردار میشم ماه های قبل همش آه وگریه بود ولی حالا دیگه بیشتر امیدوارم به نظر من کمی صبور باشیم خدا هم بهمون نظر میکنه خودت رو سرگرم کن تا کمتر نبود بچه راحس کنی منم همین کارا کردم روزها خیاطی میکنم ومیرم بیرون دیگه کمتر تنهام که غصه بچه رو بخورم انشالله ماهم به زودی باردار میشیم وصدای قشنگ بچه خونمون رو از سوت وکوری در میاره امیدوار باش وبرای منم دعا کن

انشالا توام واسه من دعاکن

خدایا لطفاااا... من نی نی میخام ..فقط دخترباشه مرسی

همه کاری کردم اما بچه چیز دیگس.نوازش بدنش لبخندش بغل کردنش صداش مامان گفتنش فاطمه خیلی میترسم ی اقوام شوهرم خانومش بچه دارنمیشد طلاق گرفتن بآینکه ایییییییینهمه همودوست داشتن ...نکنه شوهری من ازم خسته بشه

رابطم بادوستم خیلی خوب بود خیای دوسش داشتم اما دلم نمیخادببینمش هرسری ک میبینمش داغ دلم تازه میشه دست خودن نیس حسودم چیکارکنم فقط اونو داشتم اوتم دارم ازدست میدم

سلام مینا جان و فاطمه جان. ببخشید وسط حرفهاتون میام.خیلی ها این چیزا رو تجربه کردن... من خودم این روزهارو گذروندم. لحظه به لحظه شو احساس کردم و زجر کشیدم.
الانفقط میخوام بهتون یه سری دستوراتی بدم که انشاالله با اجرای مو به موی همشون بزودی مادر میشید. فقط لطفا همشو انجام بدید .

http://www.ninisite.com/discussion/thre ... dID=570766

1.از روز اول پری جهت پاکسازی رحم روزی یک فنجان دمنوش بابون بخورید تا آخر پری.
2 از اول پری هر روز (ترجیحا مرد و زن ولی اگه شوهرتون قبول نکرد گیر بهش ندید ) صبح ناشتا 2 الی 3 قاشق حلوایی رو که توی لینک زیر دستورش هست بخورید.

http://www.ninisite.com/discussion/thre ... dID=570766

3در تمام طول پریود اصلا حمام نکنید چون باعث سردی شدید و نازایی میشه. خودتون رو گرم نگه دارید. با حمام نرفتن تا قبل از اتمام پری رحم خیلی آماده میشه واسه بارداری.
4 اصلا به تاریخ تخمک گذاری و این حرفا توجه نکنید ولی سعی کنید در هفته 2 تا 3 بار رابطه داشته باشید. این حلوا باعث میشه بدن و رحم گرم بشه و میل جنسی زیاد بشه. اگه شوهرتون هم بخوره خیلی خوبه. اگه نخورد چیزای دیگه ای بهش بدید که میل جنسیش زیاد بشه.
5. بعد از اتمام پری تا دوهفته و هر هفته 2 تا 3 بار عنبر نسارا دود کرده و دودش را به واژن بدهید تا واژن گرم شو. با این کار هرگونه اختلال احتمالی اعم از چسبندگی، عفونت، فیبروم و ... رفع خواهد شد انشاالله.
6. با انجام حرکات یوگا آرامش پیدا کنید و با توکل به خدا ازش یه بچه سالم و صالح بخواید.
7. در طول مدتی که برای بارداری اقدام میکنید از خوردن غذاهای سرد بپرهیزید: ماست، دوغ و...

**** البته این حلول احتمال پسر زایی رو زیاد میکنه میتونی توش گردو بریزی تا احتمال دختر شدن نی نیت بیشتر بشه و بعد بسپار به خدا تا بهترین تقدیر رو برات رقم بزنه انشاالله.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان