Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

سلام عزیزم عیدت مبارک.خانومی اولین چیزی که باعث میشه جواب نگیری همین فکروخیاله که استرس ایجاد میکنه.استرس هورمون باروری ومختل میکنه.مندکلا بیخیال شدم. خدا بگم چیکار کنه ادمهایی که خیلی راحت دل میشکنن چقدر راحت میتونن غم وتو دل دیگران بیارن.اگه واقعا میخای جواب بگیری همه این حرفارو بریز زیر پات.سوره حضرت مریم وزیاد بخون بهت ارامش میده...دلم روشنه امسال یکی یکیتون مادر میشین حالا ببین .نگرانیو دور کن .وتا میتونی به همسرت محبت کن چون استرس ونگرانیه همسرت هم روی اسپرماش تاثیر میذاره .بهم دیگه روحیه بدین مهمترین چیز الان اینه که همدیگه رو دارین.

گیلانه نوشته شده:سلام عزیزم عیدت مبارک.خانومی اولین چیزی که باعث میشه جواب نگیری همین فکروخیاله که استرس ایجاد میکنه.استرس هورمون باروری ومختل میکنه.مندکلا بیخیال شدم. خدا بگم چیکار کنه ادمهایی که خیلی راحت دل میشکنن چقدر راحت میتونن غم وتو دل دیگران بیارن.اگه واقعا میخای جواب بگیری همه این حرفارو بریز زیر پات.سوره حضرت مریم وزیاد بخون بهت ارامش میده...دلم روشنه امسال یکی یکیتون مادر میشین حالا ببین .نگرانیو دور کن .وتا میتونی به همسرت محبت کن چون استرس ونگرانیه همسرت هم روی اسپرماش تاثیر میذاره .بهم دیگه روحیه بدین مهمترین چیز الان اینه که همدیگه رو دارین.
دوست عزیزم باز ممنون که بهم دلگرمی دادی .
گیلانه من قبلا سیکلم 35 روزه بود حالا شاید یکی دو روز این ور اونور داشت ولی ماه پیش 32 و الان فردا دقیقا سی روز سیکلمه و امشب ی لک قهوایی دیدم دلم ریخت دارم دیونه میشم بنظرت پریود شدم؟

سلام به همه مامانای مهربون ومنتظر عید همتون مباررررررررررررررررررررک.از خدا میخام هرروزتون عید باشه .اختر جون نسیم جان بارانای عزیز همه بروبچ سایت ایشالله همتون حاجت روا بشین.بلند بگین اااااااااااااامممممممممممین.

بارانا 110 نوشته شده:
گیلانه نوشته شده:سلام عزیزم عیدت مبارک.خانومی اولین چیزی که باعث میشه جواب نگیری همین فکروخیاله که استرس ایجاد میکنه.استرس هورمون باروری ومختل میکنه.مندکلا بیخیال شدم. خدا بگم چیکار کنه ادمهایی که خیلی راحت دل میشکنن چقدر راحت میتونن غم وتو دل دیگران بیارن.اگه واقعا میخای جواب بگیری همه این حرفارو بریز زیر پات.سوره حضرت مریم وزیاد بخون بهت ارامش میده...دلم روشنه امسال یکی یکیتون مادر میشین حالا ببین .نگرانیو دور کن .وتا میتونی به همسرت محبت کن چون استرس ونگرانیه همسرت هم روی اسپرماش تاثیر میذاره .بهم دیگه روحیه بدین مهمترین چیز الان اینه که همدیگه رو دارین.
دوست عزیزم باز ممنون که بهم دلگرمی دادی .
گیلانه من قبلا سیکلم 35 روزه بود حالا شاید یکی دو روز این ور اونور داشت ولی ماه پیش 32 و الان فردا دقیقا سی روز سیکلمه و امشب ی لک قهوایی دیدم دلم ریخت دارم دیونه میشم بنظرت پریود شدم؟
انقدر به اینکه دارم پری میشم و هی خودتو چک کنی شدم یا نشدم این خودش اعصابتو بهم میریزه.بیخیال باش لطفا.همه چیو بسپار به خدا خودش مهربونترینه و هرچی صلاح بدونه همونو تو راضی باش.خودتو سرگرم کن و بیخیال باش

گیلانه نوشته شده:سلام عزیزم خداروشکر دکتر گفت همه چی خوبه قلبشم دیدم که میزد.ولی بازم بهم استراحت داد تا 10 هفته بشم دوباره چک کنه. نگران نباش خدا خیلی مهربونه معمولا جواب از بارداریو تا ظهر میدن.؟ چرا غروب؟ حالت خوبه؟ درد شبیه پریودی داری؟
سلام عزیزم. تبریک میگم. خدا رو شکر که همه چی خوب بوده خانومی
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام به همه دوستای قدیم و جدید. عید فطر رو به همه مسلمونا تبریک میگم. روی حرفم با منتظراست. روزی که سمیرا جون این کمپین رو راه انداخت من اولین نفری بودم که به دعوتش لبیک گفتم به این امید که زودتر مادر بشم. 29 سالمه و 5 سالی میشه ازدواج کردم. 4 سال جلوگیری کرده بودم. فکر میکردم باردارشدن خیلی راحته ولی سخت بود! روزهای سختی رو گذروندم. 6 ماه تموم روز و شب نداشتم. فکر بچه داشت دیوونم میکرد و خبری نبود که نبود و پری لعنتی سر ساعت میومد. 3 ماه که گذشت و نتیجه نگرفتم با اینکه همه میگفتن خیلی زوده ولی رفتم دکتر. عکس رنگی، آز اسپرم، نمونه برداری از رحم و ... خلاصه همه کاری کردم. همه میگفتن صبر کن ولی من خیلی کم طاقت بودم. البته تموم این آزمایش هام نرمال بودن و منو بیشتر عصبی میکردن که پس چرا نمیشه! ماه آخر مشکلاتی پیش اومد که باعث شد اقدام درست و حسابی نداشته باشم. واسه همین اصلا منتظر نی نی نبودم. حتی وقتی لکه بینی دیدم سریع باور کردم که پریودم! غافل از اینکه لک لانه گزینی بود و پسرم تو وجودم جوونه زده بود! میدونم بیخیال شدن خیلی سخته. اون وقتام هرکی میگفت بیخیال باش تا نی نی بیاد برام مسخره بود ولی الان عمیقا ایمان دارم که خیلی خیلی خیلی موثره. حکمت خدا دور از ذهن ماست. پس صبور باشین و امیدوار و بیخیال. ایشالا که به زودی زود هدیه های ناب الهی تو دلتون جا میگیره.

سلام به همگی .عید سعید فطر بر همه مامانی منتظر و دوستای گلم و همه حاجتمندا مبارک.امیدوارم همه دوستای گلم که عین من نینی تو دلشون دارن بسلامت این دوران رو سپری کنن و این فرشته های الهی رو در آغوش بگیرن و همه حاجتمندا و منتظرا هم به حق این روز عزیز زود زود دامن شون سبز بشه و شیرینی لذت مادر شدن رو بچشن.دوستای منتظرم توکل تون بخدا باشه و امیدتون رو از دست ندید من خودم تو اوج ناامیدی دوباره مامان شدم مزه انتظار رو هم همچین یکم چشیدم خیلی وقتا هم دلم شکست دعاگوی همگی تون هستم.
قربونتون الی :D
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

بارانا 110 نوشته شده:سلام به همه الهه جان و نسیم جان امیدوارم بزودی و بسلامت عزیزای دلتونو بغل بگیرین.
من این ماهم نتیجه نگرفتم کلی دعا نذر و نیاز همش پوچ شد بدجوری حالم گرفته خیلی امید داشتم این ماه بشه ولی انگار…
عزیزدلم کاملا حالتو میفهمم. فقط توروخدا سعی کن بیخیال باشی. اگه قابل باشم دعاگوت هستم خانومی

سلام من خوشبختانه دیگه بدون دارو فولی خوب دارم اما این چند ماه تخمک ازاد شده نداشتم یعنی فولی نمیترکه امپول هم زدم ولی بازم ازاذ نشد کیت من پررنگ میشه اما اندازه بالای پررنگ نمیشه سر وقتم پریود نمیشم بخاطر همین میگم ازاد نمیشه البته سونو چک رفتم بعد امپول فولی بزرگتر میشود اما ازاد نشد باید چیکار کنم فولی بترکه کسی شرایط منو داشته

paridaryai نوشته شده:سلام خوشگل خانما.خوبین؟؟
نسیم والی جوجه هاتون خوبن؟
انشالله کی زایمانتونه؟از سمیراجونم چه خبر؟
سلام پریا خانوم دوست مهربونم .من و نینی با یاسین خوبیم تاریخ زایمان من ۸ آبان هست البته با سونو امروزم دکتر از روی سایز بچه تاریخ زایمان رو آوردش واسه ۲۲ مهر البته میگن درستش همن اولیه هس.از سمیرا جونم منن بیخبرم حتما سرش شلوغه کمتر میاد اینجا
تو خودت خوبی؟! ملیکای گلت چطوره؟! :P
خدا...

paridaryai نوشته شده:الی اسم دخترتو چی میذاری؟؟
پسدت خوشحاله نی نی میخاد بیاد؟؟
اسم دخترم به احتمال ۹۰ درصد ثمین هستش.
یاسین هم بابت اومدن نینی هم خوشحاله هم یکم حسادت میکنه هم بعضی وقتا میاد شکمم رو نوازش میکنه و باهاش حرف میزنه و مواظبه من طاق باز نخوابم یه موقع هایی هم که من دراز میکشم میاد کنارم بهش فشار میده معلومه از حسادتشه میپرسم چرا؟! میگه میخوام تکون بخوره و همش میگه من داداش میخواستم :wink:
خدا...
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 18 مهمان