Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

بارانا 110 نوشته شده:گیلانه من از دارو و آمپول استفاده کردم چون تنبلی تخمدان داشتم بنظرت کی میتونم از بی بی استفاده کنم فعلا ی هفته مونده ب پری.
عزیزم اول استرسو از خودت دور کن.خدا هرچی ادمه بی درد وبی درک و لعنت کنه.چطور میتونن دل بشکونن.برای بی بی چک زوده.باید بعداز تاخیر پری استفاده کنی.اما روز پری هم برای بعضیها جواب میده.عجله نکن بزار ایشالله عقب بزنی بعد.

kshakhtar نوشته شده:سلام بارانا جون پناه بر خدا ما هرکاری ازمون بربیاد میکنیم بیشتر از این در توان نداریم ایشالا همینطور باشه مرسی خیلی ازتون ممنونم گیلانه جان شما هم همینطور امیدوارم همه به خواستشون برسن من هروقت اینجا میام کسی مامان شده میخوام بال در بیارم .دوستون دارم دوستهای خوب
افرین عزیزم نا امیدی و از خودت دور کن.فقط مثبت فکر کن.

من تنبلی تخمدان دارم ماه پیش روز 3 پری تا 7 هر شب دوتا کلومیفن و روزای 6 و 8 هر بار ی آمپول گونال اف زیر جلدی زدم بعد روز 14 رفتم سوند که دوتا فولیکول خوب و تپل مثل داشتم بعد دکتر دوباره برام آمپول دوتا هاش س جی نوشت که اوناروهم ی جا همون روز زدم و راستی هر روز هم 3 تا متفورمین میخورم و از روز 14 تا ده روز بعدش یک شب درمیون نزدیکی داشتیم البته ببخشید .
بنظرتون میتونم امیدوار باشم تا حالا دوبار خواب دیدم حاملم نمیدونم از فکر زیاده یا…

بارانا 110 نوشته شده:گیلانه جان شما هم از دارو برای بارداری استفاده کردید و چقد طول کشید که جواب گرفتید و مشکلتون چی بود ؟ کنی توضیح میدی.
اختر جان شما مشکلتون چیه و چرا داروهارو قطع کردی ؟ بنظر من باید درمانو ادامه میدادی
عزیزم من 1سال تو اقدام بودم.از همون اول کلومیفن از روز 5پری 2تا میخوردم.تا 4ماه ولی هر سری بخاطر قرص کیستهای بزرگ بوجود میومد منم دکترمو عوض کردم.بعد 3ماه هیچ دارویی نخوردم چون دکتر جدیدم گفت باید به بدنت شوک بدی. طبیعی اقدام داشتم نشد.بعدش 2ماه متوالی لتروزول با امپول استفاده کردم بازم نشدم.ماه بعدش بهم استراحت داد گفت طبیعی اقدام کن .منم 5روز بعداز پری اقدام داشتم از کیت تخمک گذاری استفاده کردم روز 16 پری 2خط پررنگ افتاد 3شب پشت هم پروژه داشتیم .اصلا فکر نمیکردم طبیعی جواب بگیرم اما شکر خداااااااااا.توی شب اول ماه رمضون با دل شکسته گفتم خدایا برکت و رحمت این ماه و بهم نشون بده.لطفش شامل حال شما دوستای عزیزم میشه مطمئنم.

بارانا منم مثل گیلانه هرنوع داروی خوردم اما اخرش شد کیست همون ماه که کیست گرفتم تصمیم گرفتم ویتاگنوس بخرم شنیده بودم کیست درمان میکنه همون ماه اول کیست از بین رفت وبدون هیچ داروی فولی خوب داشتم اما قبلش بزرگترین مشکلم این بود که تخمک ازاد نمیشد حتی با امپول اما وقتی که ویتاگنوس خوردم همه ی علام تخمکگذاری داشتم

اختر جان تو چرا انقدر بیقراری میکنی؟ خیلی وقت داری چون سنی نداری.مطمئنم جواب میگیری چون خیلی وقت داری.در ضمن تا میتونی به شوهرت محبت کن و رابطتتونو خیلی نزدیکتر از قبل کن اصلا جلوش از بچه دار نشدن حرف نزن ومدام بهش بفهمون بدون اون زندگی هیچ معنایی نداری.اگه همسرت این توجه وعلاقه رو ببینه بیشتر باهات برای بچه دارشدن همراه میشه.توی خونه بخندو خودتو بیخیال نشون بده.اگه همسرت حرفی میزنه سریعا جبهه نگیروبلکه درکش کن.من با 32 سال سن امیدی نداشتم تئ که حالا حالاها جا داری.نا امید نشو .منم 4ساله ازدواج کردم ولی تا 1سال پیش واقعا بچه نمیخاستم هر دکتری میرفتم میگفتن سنت رفتهدبالا جوابگیریت طولانیه.پس تو خواهر خوبم امیدوار باش.حتما امسال مامان میشی.بهت قول میدم

چند وقتیه قصدخرید خونه داریم هرجا میریم به بن بست میخوریم اصلا جور نمیشه شوهرم میگه تا خونه نگیریم استرسمون کم نشه بی فایده است شایدم راست میگه شوهرم داره درس میخونه من میتونم صبر کنم اما هرجا میریم دست میکشن رو شکمم بچه نداری میترسم شوهرم پسر بزرگ خانوادس مادرش چندبارگفت بچه خدارو شکر شوهری گفت که من نمیخوام تادرسم تموم نشه مادرشوهرم میگه زنی زنه که پسر بزاد خودش دختر نداره این خودش شده بود یه استرس برام نکنه دختر بشه اما دیگه هروقت شد میرم اقدام دیگه کیت نمیزارم یا میشه یا نمیشه

باور کن منم 4سال این همه چیزارو تجربه کردم اما واقعا به خودم میگفتم اهمیت نده.اجازه نده کسی ناراحتت کنه.بارها دلم شکست .فقط میخوای جواب بگیری اول توکلت به خدا دوم عاشقانه به همسرت توجه کن .سوم استرسو از خودت دور کن حرفای مادرشوهرواطرافیانو بریز دور.دختر پسرم نکن بزار خدا هر چی صلاح میدونه بهت بده.ایشالله بادار بشی انقدر استرس بچه میاد تو وجودت که سالم باشه تو 9ماه اتفاقی براش نیفته و.............دیگه اصلا به جنسیتش فکر نمیکنی فقط بارها میگی خدایا بارمو به سلامت زمین بزارم.حالا بخندشاد باش .بنظرم تحت نظر یه پزشک خوب باش.ازتو حرکت از خدا برکت.شب خوش عزیزم

دوتا دکتر عوض کردم هردو از شانس من میرفتن سفر خارجه منم قهرم گرفت من فولی دارم مشکل توی ازاد شدنه که باید دیگه بری سراغ ای وی اف و...که من نمیرم چون زوده برام مرسی خواهرگلم از راهنمایت حتما اویزه گوشم میکنم شب بخیر عزیزم

گیلانه جان ممنون ک بهم جواب دادی خدارو هزار بار شکر که به مراد دلت رسیدی ایشالله این 9 ماهم بسلامتی تموم میکنی و ی بچه سالم صالح و عاقبت بخیر به دنیا میاری عزیزم برا منم دعا کن از دست طعنه فامیلای شوهر خسته شدم مستقیم تو چشام نیگاه میکنن و میگن بچه دار شدن عرضه میخواد بعضی موقام ب شوخی میگن بچه دار نشی برو خونه بابات ولی شوخیم باشه زهره .بران دعا کن روح و روانم بهم ریخته .
شوهرم اوایل خوب بود الان اون از من بیشتر استرس داره .اونوکه میبینم اینجوریه بیشتر میترسم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 48 مهمان