Re: علايم بارداري يا قاعدكي

با سلام خدمت کارشناس عزیز.من برای باردار شدن دو بار تمام آزمایش های لازم و سونوگرافی انجام دادم.همسرمم آزمایش اسپرم دادن.خداروشکر مشکلی نداریم.قرص کلومیفن هم مصرف کردم اما بی فایده بود.الان یک ماهه قرص لتراکس از روز سوم پری روزی دوتا خوردم تا پنج روز.پری هام30روزه و پنجم شهریور آخرین پری بود.من روز11_12_14 پریودی اقدام کردم.ایا زمان تخمک گذاریم تو همین تاریخ هاست؟درضمن روز دهم پریودی سونوگرافی واژن انجام دادم و دکتر گفت دوتا فولیکول مشاهده شده.منظور از فولیکول چیه؟ ممنون

فولیکول همان است که بلوغ پیدا کرده و تخمک شده و آزاد می شود.
خیلی خوب است که دو فولیکول داشتید.(همین نشان می دهد که درمانتون موثر بوده)
البته اگر سایزش رو هم بگید بهتر است و حدود روز تخمک گذاری تون رو هم می تونیم مشخص کنیم.
به نظر من اگر دوست دارید زودتر نتیجه بگیرید باید یک شب در میان اقدام داشته باشید (حداقل از 9 تا 20 ام سیکل)
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید 
من موعد پریودیم 3همین ماه بوده 26ماه قبل ی نزدیکی داشتم با جلوگیری به روش کاندوم 24 ساعت بعد دو عدد قرص اورژانسی همزمان مصرف کردم روزم سوم ماه که موعد پریودیم بوده لکه دیدم به مدت سه روز بعد پاک شدم دکتر مراجعه کردم هفته گذشته دو تا امپول پروژسترون نوشت 
اونارو زدم الان بعد از پنج روز هنوز پریود نشدم از دیروز دچار تکرر ادرار شدم امروز دوباره رفتم دکتر هم ازمایش بارداری دادم هم سونو نتیجه ازمایش منفی بود ولی تو گزارش سونو گرافی ی کیست تقریبا 2×2 در تخمدان راستم دیده شد که کیست هموراژیک قید شده 
گزارش سونو 
اندازه رحم و شکل کاملا طبیعی ی فولیکول 16 میلیمتری در تخمدان راست و چند عدد فولیکول 10 میلیمتری ریز محیطی در تحمدان چپم 
اندازه رحم 32در 67 
او ال 17در 27  مایع آزاد در لگن مشاهده نشده
رحم در حالت آنته ورسیون

توروخدا راهنماییم کنید چرا پریودم عقب افتاده نگرانم

باسلام خدمت کارشناس محترم;
من نزدیک هشت ماهی میشه که برای بارداری اقدام کردم ولی موفق نشدم ,در دو سه ماه اخیر یک هفته به پریودم درد و انقباض در ناحیه شکم و رحم دارم که فقط دو سه روز طول میکشه بعد تموم میشه جوری که اصلا دیگه شکم درد و انقباض رحمی ندارم, وقتی تموم شد سه چهار روز بعدش پریود میشم.درحالیکه قبلا اصلا این حالت رو نداشتم و پریودهام اصولا بدون درد هست.میشه بگید علتش چی میتونه باشه؟

باسلام خدمت کارشناس محترم;
من نزدیک هشت ماهی میشه که برای بارداری اقدام کردم ولی موفق نشدم ,در دو سه ماه اخیر یک هفته به پریودم درد و انقباض در ناحیه شکم و رحم دارم که فقط دو سه روز طول میکشه بعد تموم میشه جوری که اصلا دیگه شکم درد و انقباض رحمی ندارم, وقتی تموم شد سه چهار روز بعدش پریود میشم.درحالیکه قبلا اصلا این حالت رو نداشتم و پریودهام اصولا بدون درد هست.میشه بگید علتش چی میتونه باشه؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان