Re: علايم بارداري يا قاعدكي

لطفا بهم جواب بدين صورتم كه اينقد صاف بود porاز جوشهاي بسيار ريز زير بوستي زده شكمم سفت شده كاهي كمرم درد ميكيره عين موقه بريود ترشح دارم تكرر ادرار(عفونت ادرار ندارم)جندبارم زير دلم سمت جب درد خفيف ميكشه كلافه شدم الان ٢١بريوديمه

درست است که تکرر ادرار و دردهای مبهم زیر دل به بارداری می توانند مربوط باشند اما پیش از تاخیر قاعدگی ما را مشکوک نمی کنند.
بدیهی ست اگر دردها ادامه دار یا شدید شوند پیگیری بالینی لازم می شود.
نوسانات هورمونی هم می تواند ایجاد این جوشهای ریز را سبب شود که اگر موقتی باشد و اینطور باشد بعد زا اتمام قاعدگی آتی، برطرف می شود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام لطفا بهم ج بدين
من پلي كيستيك هستم و اقدام ب بارداري دارم از شب ٥شي دو تا كلوميفن خوردم روز ٩.١٠.١١اچ ام جي زدم و رور ١٣هم دوتا اچ سي جي و بعد از شب ١٦شبي دوتا دوفاستون بمدت ٥شب خوردم الان روز ٣٥هستم اما خبري از پريود نيس هميشه با دوفاستون پريود ميشدم حتي ماه قبل ك دوفاستونوًاشتباه خورده بودم سر ده روز پريود شدم روز ٣٢بيبي زدم منفي شد و اينكه روز ٢٩اخره شبش چندتا سرسوزن خون تيره تووي لباس زيرم بود ك فك كرد پري شدم اما قط شد و ديگه نديدم همون روز ٣٢پيش ي دكتر رفتم ك گفت اشتبا كردي دوفاستون خوردي همين مانع بارداري شده و باعث شده اثر امپولا ازبين ببره لطفا راهنماييم كنيم احتمال بارداري هس؟اگه نيس چرا پريود نشدم باخوردن دوفاستون؟و ايا دوفاستون بد بوده؟

دوست عزیزم سلام!
پریود نشدنتون نمی تونه به خاطر دوفاستون باشه.چون قطع که کردید می شد پریود شوید اما حتی الان 2 هفته است که نخورده اید و ...
اگر لکی که دیدید لانه گزینی بوده باشد بایدتا 10 روز پس از آن نهایتا آزمایشتون مثبت شود. سیکتون کلاً همیشه چند روزه بوده؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس محترم و دوستان
من این ماه قصد بارداری داشتم.سونو در روز ۱۴ سیکل فولیکول ۱۳ mm رو نشون داد.
دکتر گفت این ماه فولیکولت بدرد نمیخوره
من سیکل های ۲۸ روزه دارم اما هرگاهی جلو عقب میشه
من هم جلوگیری نکردم و در روز های ۱۹و۲۱ سیکلم نزدیکی داشتم
از ۲۰ هم درد زیر شکم کمر درد ولک بینی داشتم که خیلی جلوتر از زمان قاعدگبم بود
احتمال داره باردار باشم
الان ۲۴ سیکلم هستم
بی بی چک جواب میده?

سلام کارشناس عزیز
14فروردین ماه برای اولین بار از روش جلوگیری اورژانسی استفاده کردم برای یه رابطه ی بدون دخول مصرف 2 قرص اووسیز 75 باهم بعداز 24 ساعت از اون تاریخ به مدت 3 ماه درتاریخ معین پریود خودم پریود میشم اما میزان خونریزی ومدت ان کم شده یعنی 2 روز خونریزی و1یا 2 روز لکه بینی. ضمن اینکه کمردرد شدید درناحیه پایین کمر ودردوسوزش سینه ها ودرددرناحیه ی لگن روهم دارم اضافه کنم که بامراجعه به ماما وتجویز قرص مدروکسی به مدت 2 شب هرشب 2 تا باز این ماه هم پریودم به همان شکل بود میشه راهنماییم کنین ممنون میشم

Maryam.keyan نوشته شده:سلام میشه لطفا کمکم کنید .من دقیقا رو 14 سیکل نزدیکی داشتم امروز 9 روز گذشته و دقیقا روز اول پریودی هستش ولی خونریزی خیلی کم دارم ایا میتونه لانه گزینی باشه ؟
سلام
بله
با گذشت 2 تا3 روز مشخص می شود
که قطع شود یا تبدیل به خونریزی شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 16 مهمان