Re: علايم بارداري يا قاعدكي

کارشناس عزیز من تاخیر در پریودی نداشتم بلکه سه روز جلو انداختم ولی چون پریودی هام همیشه منظم و هفت روزه بود اینبار سه روز بیشتر طول نکشید یکم نگران شدم ولی هرچی بی بی چک میزنم منفیه من دومین دوره از درمانم که دکتر سری قبل بهم لتروزول روزی دوتا و اینبار لتروزول روزی سه تا و متفورمین روزی دوتا داده احتمال داره از عوارض قرص ها باشه که پریودم سه روزه شده ؟

سلام دوستان
یه سوال دارم،اقدام به بارداری کردم.زمان اولین روز آخرین پریودم 9 تیر بود.روز 31 تیر و یک مرداد لک قهوه ای داشتم رفتم دکتر بتا نوشت.دو روز دیگه بتا دادن 14 بود.دکتر قطعی نگفتش حامله ام.
حالا امروز 5 مرداد دوباره لک که شبیه خون هستش دارم نگرانم.
نمیدونم پریودم یا حامله؟
تو رو خدا راهنماییم کنید.

سلام.
کسی هست جواب منو بده ؟
یه سوال دارم،اقدام به بارداری کردم.زمان اولین روز آخرین پریودم 9 تیر بود.روز 31 تیر و یک مرداد لک قهوه ای داشتم رفتم دکتر بتا نوشت.دو روز دیگه بتا دادن 14 بود.دکتر قطعی نگفتش حامله ام.
نمیدونم پریودم یا حامله؟

Maryam.keyan نوشته شده:کارشناس عزیز من تاخیر در پریودی نداشتم بلکه سه روز جلو انداختم ولی چون پریودی هام همیشه منظم و هفت روزه بود اینبار سه روز بیشتر طول نکشید یکم نگران شدم ولی هرچی بی بی چک میزنم منفیه من دومین دوره از درمانم که دکتر سری قبل بهم لتروزول روزی دوتا و اینبار لتروزول روزی سه تا و متفورمین روزی دوتا داده احتمال داره از عوارض قرص ها باشه که پریودم سه روزه شده ؟
بله ممکنه.تغییرات هورمونی ست .
اما به نظرم اگر حجم خونریزی خیلی کم بود آزمایش هم بدهید و سپس داروهای این سیکل را بخورید.
كارشناس مامايي فيروز

نگران نوشته شده:سلام دوستان
نمیدونم پریودم یا حامله؟
سلام
زود آزمایش دادید به خاطر همین ممکن است منفی کاذب بوده باشد.
تا 12 تیرماه اگر پریود نشدید تکرار کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوستان.من اولین ماه بود که اقدام کرده بودم.ولی باردار نشدم.رفتم دکتر،قرص لتروزول داد.از سوم قاعدگی به مدت پنج شب روزی دوتا مصرف کردم.برای هفته بعد سونوگرافی واژینال نوشته.نیازی هستش،برم؟
خیلی میترسم.
راستی با مصرف این قرص، کی باید نزدیکی داشته باشم.زمان پریودم 5 مرداد بود.مصرف قرص 7 مرداد.اصولا پریودام با بازه زمانی 28 روزه هستش.
ممنون

احتمال حاملگی

با سلام خسته نباشید
دختر باکره و 25 ساله ای هستم که در روز 28 تیر ماه رابطه ای بدون دخول داشتم که احتمال میدم پیشاب روی واژنم ریخته شده ، در روز 30 ام تیر 4 قرص ال دی خوردم و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه ، (قرار بود 2 ام یا 3 ام مرداد پریود شوم) که به خاطر قرص ال دی پریودم 5 مرداد شروع شد و اولش با لکه بینی بود و بعد با خونریزی کامل تا 9 ام خونریزی داشتم(دو روز تقریبا زیاد) 10 ام لک بینی و 11ام لکه بینی خیلی کم و تا شب تموم شد (دوره های پریودم 7 یا 8 روزه است) . (احساس میکنم نسبت به قبل پریودم یه کم کمتر شده) آیا با وجود پریود شدنم میتونم حامله باشم؟ هنوز خیلی میترسم و حتی میترسم از بی بی چک استفاده کنم ، آزمایش خون بدم؟ کی باید بدم؟ از آزمایش هم میترسم ، لظفا کمک کنید . یه اطمینانی چیزی بهم بدین تا آروم شم
ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان