آی یو آی مجدد

سلام به کارشناس عزیز سایت و همه دوستای عزیز.
من بعد از یک بار بارداری پوچ با آی یو آی که پارسال داشتم،دوباره 15 و 16 مهر ماه امسال آی یو آی انجام دادم امروز 24 سیکلمه . از چند روز قبل سینه ها متورم و دردناک شدن و تخمدونها و زیر دلم هم هر از گاهی تیر میکشن همش خوابم میاد و شبها هم خیلی زود میخوابم .روز 15 سیکلم دوتا فولیکول 21و 10 داشتم . دیروز به اصرار دوستم بیبی چک گذاشتم که منفی بود میدونم زود این کارو انجام دادم .

کارشناس عزیزلطفا بگید احتمال داره باردار باشم؟ اگه کسی مثل من هست بیاد باهم صحبت کنیم.

Re: آی یو آی مجدد

سلام
بله عزیزم احتمالش است اما همانطور که می دانید از نظر علمی فقط تاخیر قاعدگی شک درست به بارداری را ایجاد می کند. پس منطقی اش این است که تا وقتی 3 روز تاخیر نداشتید به بارداری فکر نکنیم تا اگر نشد ، دل آزرده نشویم
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز. من روز 28 سیکلم پریود شدم. میخوام برای سومین بار آی یو آی انجام بدم . آیا این امکان وجود داره که به پزشکم بگم که داروهای قبل از عمل رو بیشتر کنه که تعداد تخمکهام بیشتر بشه؟

آوا عزیز سلام من 5 ماهه اقدام دارم ولی هیچی. ماه پیش همه علایم رو داشتم دور نافم تیر میکشیدو ... ولی باردار نبودم و پری اومد. ایشالا که بارداری ولی سعی کن باورش نکنی خیلی اذیت میشی اگه خدای نکرده باردار نباشی گلم. این پری لعنتی حالا که نباید بیاد، دقیق و به موقع سر و کله اش پیدا میشه. :-( ایشالا که نی نی داری برای من و همه منتظرام دعا کن.
http://ghasedakemehr.blogsky.com

Avaa91 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز. من روز 28 سیکلم پریود شدم. میخوام برای سومین بار آی یو آی انجام بدم . آیا این امکان وجود داره که به پزشکم بگم که داروهای قبل از عمل رو بیشتر کنه که تعداد تخمکهام بیشتر بشه؟
هر پزشکی پروتکل خاص خودش را دارد عزیزم . گهگاه تعداد قرص های کلومیفن را افزایش می دهند گاهی آمپول را تغییر می دهند گاهی که به این دلیل که تخمک در هر صورت آزاد شده بوده در سیکلهای قبل، تغییری نمی دهند.
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز سلام
من روز 11 سیکل رفتم سونو 2 تا فولیکول 10 داشتم (10عددکلومیفن و 3 تا منوگون استفاده کرده بودم) دکتر 3 تا منوگون دیگه برام تجویز کرد . من همیشه توی اینروزها فولیکولام همین اندازه رشد میکرد . میخواستم بدونم آیا غیر طبیعیه که من با وجود استفاده کردن این داروها وضعیتم به این صورت بوده؟

سلام
امروز 13 سیکلم بود سونو شدم فولیکولام رشد نکرده بودفقط 2 تا دیگه اضافه شده بود (سایز 10میلی).دکتر بهم گفت 4 روز دیگه دوباره سونو کنم. چون پریودهام خیلی نامنظم هستن . به نظرتون ممکنه فولیکولهای بدرد بخوری تو این ماه داشته باشم ؟

Avaa91 نوشته شده:کارشناس عزیز سلام
من روز 11 سیکل رفتم سونو 2 تا فولیکول 10 داشتم (10عددکلومیفن و 3 تا منوگون استفاده کرده بودم) دکتر 3 تا منوگون دیگه برام تجویز کرد . من همیشه توی اینروزها فولیکولام همین اندازه رشد میکرد . میخواستم بدونم آیا غیر طبیعیه که من با وجود استفاده کردن این داروها وضعیتم به این صورت بوده؟
سلام
بله پاسخ به درمان ممکن است چند ماه طول بکشد عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

Avaa91 نوشته شده:سلام
امروز 13 سیکلم بود سونو شدم فولیکولام رشد نکرده بودفقط 2 تا دیگه اضافه شده بود (سایز 10میلی).دکتر بهم گفت 4 روز دیگه دوباره سونو کنم. چون پریودهام خیلی نامنظم هستن . به نظرتون ممکنه فولیکولهای بدرد بخوری تو این ماه داشته باشم ؟
بله برخی از سیکلهایی که طولانی ترند تخمک گذاری شان گاهی تا 20 سیکل تاخیر دارد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان