التماس دعا دارم دوستای خوبم

سلام به همه دوستای عزیز فیروزیم
ان شاء الله حال همتون خوب باشه. دوستای خوبم احساس کردم نیاز دارم که بیام و از همتون در آستانه شروع ماه مبارک التماس دعا کنم. واقعا به دعاتون توی این ماه چه اهل روزه هستین چه نیستین احتیاج دارم. مخصوصا روزه دارای عزیز تو لحظه افطار و سحر که اون لحظه رو با هیچ چیز تو دنیا نمیشه عوض کرد، تو رو خدا تو اون لحظه منو از یاد بگذرونید.
من عمل لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی کردم و معلوم شد تو همه این دو سال که انقدر انتظار کشیدم هر دو لوله هام بسته بودن، البته خدا رو صد هزار بار شکر که یکی از لوله هام طی لاپاراسکوپی باز شد ولی اون یکی کاملا بسته اس. دکتر 2 ماه برای قرص جلوگیری داد. و بعد از اون برای 3 ماه دارو داد برای بارداری، گفت امید دارم که تو این 3 ماه باردار بشی. اون دوران جلوگیری که گذشت، از اون 3ماه مصرف دارو هم 2 تاش گذشته و الان پریودم. یعنی فقط یه شانس دیگه برام مونده و احتمالا بعدش میره سراغ یه روش دیگه. یعنی این ماه که مصادف با ماه مبارک هم شده برای من شانس آخر این دوره از درمانمه. شما رو به نام فاطمه زهرا برام خیلی دعا کنین خیلی دلشکسته ام. نمی خواستم ناراحتتون کنم فقط التماس دعا.

Re: التماس دعا دارم دوستای خوبم

سلام نیکی جان.
انشالله که به زودی زود مشکلاتت حل بشه و خدا یه نی نی خوشمل بهت بده.
من یک سال پیگیری از بارداری از طریق قرص داشتم.
رفتم پیش دکتر و قرص ها رو قطع کردم و برای کمک به بارداری بهم قرص دوفاستون داد، با اینکه قرص های پیشگیری از بارداری رو قطع کرده بودم ولی چند ماه طول کشید تا باردار شدم.
صبر داشته باش و توکل به خدا، انشالله که این آخرین دوره پریودت باشه :P

Alale65 نوشته شده:سلام عزیزم

انشاالله که به حق اومدن این ماه عزیز و پربرکت خدای بزرگ بهت نظر کنه و باردار بشی....سعی کن استرس نداشته باشی فقط و فقط به این فکر کن که خداوند قادر به انجام هر کاری هستش
ممنونم آلاله عزیزم ، خدا از دهنت بشنوه ، ایشالا خدا دلت خودت رو شاد کنه عزیزم.

تنها نوشته شده:سلام نیکی جون خداروشکرکه مشکلت حل شده انشااله تواین ماه عزیزخداوند بزرگ دلت روشادکنه .عزیزم برای همه منتظران دعاکن انشااله تواین ماه مبارک همه منتظران مامان بشن .الهی امین
ممنونم عزیزم. ان شاء الله. حتما اگه قابل باشم برای همه منتظرها از ته دل دعا می کنم. ان شاء الله آخر ماه مبارک یه عالمه خبر خوب بشنویم.

z.m2000 نوشته شده:سلام نیکی جان.
انشالله که به زودی زود مشکلاتت حل بشه و خدا یه نی نی خوشمل بهت بده.
من یک سال پیگیری از بارداری از طریق قرص داشتم.
رفتم پیش دکتر و قرص ها رو قطع کردم و برای کمک به بارداری بهم قرص دوفاستون داد، با اینکه قرص های پیشگیری از بارداری رو قطع کرده بودم ولی چند ماه طول کشید تا باردار شدم.
صبر داشته باش و توکل به خدا، انشالله که این آخرین دوره پریودت باشه :P
الهی آمین عزیزم. خیلی از دلگرمیت ممنونم.خدا رو شکر که دوستای خوبی مثل شما دارم.

سلام دوستان خوبم ایشاا. بحق این ماه عزیز که از فردا شروع میشه تمامی شما دوستان عزیزم حاجت روا بشین وبه مراد دلتون برسین الهی امین
الاله مینو شیناز نیکی اعظم وهمه دوستان عزیزی هر حاجتی دارن حاجت روا بشین همگی التماس دعا
ما رو از دعای خیرتون فراموش نکنید
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

rozroz64 نوشته شده:سلام دوستان خوبم ایشاا. بحق این ماه عزیز که از فردا شروع میشه تمامی شما دوستان عزیزم حاجت روا بشین وبه مراد دلتون برسین الهی امین
الاله مینو شیناز نیکی اعظم وهمه دوستان عزیزی هر حاجتی دارن حاجت روا بشین همگی التماس دعا
ما رو از دعای خیرتون فراموش نکنید
ممنون از دعای خیرت رز عزیز، حتما اگه قابل باشم دعاگوتون هستم.

niki63 نوشته شده:سلام به همه دوستای عزیز فیروزیم
ان شاء الله حال همتون خوب باشه. دوستای خوبم احساس کردم نیاز دارم که بیام و از همتون در آستانه شروع ماه مبارک التماس دعا کنم. واقعا به دعاتون توی این ماه چه اهل روزه هستین چه نیستین احتیاج دارم. مخصوصا روزه دارای عزیز تو لحظه افطار و سحر که اون لحظه رو با هیچ چیز تو دنیا نمیشه عوض کرد، تو رو خدا تو اون لحظه منو از یاد بگذرونید.
من عمل لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی کردم و معلوم شد تو همه این دو سال که انقدر انتظار کشیدم هر دو لوله هام بسته بودن، البته خدا رو صد هزار بار شکر که یکی از لوله هام طی لاپاراسکوپی باز شد ولی اون یکی کاملا بسته اس. دکتر 2 ماه برای قرص جلوگیری داد. و بعد از اون برای 3 ماه دارو داد برای بارداری، گفت امید دارم که تو این 3 ماه باردار بشی. اون دوران جلوگیری که گذشت، از اون 3ماه مصرف دارو هم 2 تاش گذشته و الان پریودم. یعنی فقط یه شانس دیگه برام مونده و احتمالا بعدش میره سراغ یه روش دیگه. یعنی این ماه که مصادف با ماه مبارک هم شده برای من شانس آخر این دوره از درمانمه. شما رو به نام فاطمه زهرا برام خیلی دعا کنین خیلی دلشکسته ام. نمی خواستم ناراحتتون کنم فقط التماس دعا.
سلام نیکی جون
هممون یه جورایی احتیاج به دعای همدیگه داریم...
اگه قابل باشم دعاگوتم انشاالله به زودی زود نتیجه میگیری و خدا اجر صبرت رو میده عزیزدلم...
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

kakama نوشته شده:انشالله خدا این ماه کمکت کنه اگه هم نشد ناامید نشی از در خونه خدا ها به وقتش به موقعش بهترینش رو بهت می ده خیلی سخته می دونم این انتظار ادم رو کلافه می کنه باز خوبه مشکل شناسایی شد دیگه انشالله درمان بشی و خدا زودی همین ماه یه دونه از اون فرشته نازهاشو برات می فرسته
دوست خوبم از دعای قشنگت واقعا ممنونم، ایشالا شما هم در این ماه عزیز هر حاجتی داری برآورده بشه.التماس دعا.

niki63 نوشته شده:سلام به همه دوستای عزیز فیروزیم
خدایا ناامیدمون نکن :(
گدای درگاهتیم :cry:
به شهید این ماه قسمت میدهیم :cry:
حاجت همه حاجتمدان رو عطا فرما :(
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 77 مهمان