کلومفین

با عرض سلام خدمت کارشناس محترم....من الان 5ساله ازدواج کردم...دو ساله جلوگیری نمیکنم...بهمن92عمل کیست داشتم...و الان دور سوم مصرف این داروهااا هستم...کلومفین از پنجم تا نهم قاعدگی شبی سه عدد....امپولhcgروزهای9"11"13پری...قرص دگزا از یک.قاعدگی تا بیستم هر ظهر یک عدد...

Re: کلومفین

حالا سوالم اینه الان دور سوم هستم...دکتر گفت تا اول مهر همین داروهاته....حالا من شنیدم اگه از این قرصای. تحریک تخمک بیش از سه دوره استفاده بشه ذخیره تخمدان کم میشه...سه دوره جواب نگرفتی بایدiui...ivfکنی....این مسیله راسته

3380214140140 نوشته شده:حالا سوالم اینه الان دور سوم هستم...دکتر گفت تا اول مهر همین داروهاته....حالا من شنیدم اگه از این قرصای. تحریک تخمک بیش از سه دوره استفاده بشه ذخیره تخمدان کم میشه...سه دوره جواب نگرفتی بایدiui...ivfکنی....این مسیله راسته
سلام
نه عزیزم اصلآً اینطور نیست لا اقل تا 6 ماه باید مصرف شود و همه اغلب بعد 6 ماه نتبجه گرفته اند
كارشناس مامايي فيروز

امروز 8قاعدگی هستم و از روز 6پاک سدم..سحری باز حس پری اومده بود سراغم آخه چراااا...من امروز 8قاعدگی نزدیکی میکنم بعد آمپول hcg هم فردا که 9قاعدگی میزنم..لزومی داره باز فردا شب هم نزدیکی کنم.....

سلام کارشناس عزیزم ...کجایی من امروز 9قاعدگی هستم...از صبح ترشحاتم زیاد شده سفید و غلیظ هستن....کمرم خیلی درد میکنه عین زمانی که مبخوام پری بشم... نکنه از عوارض کلومفین و دگزا باشه.....امشب ساعت8:30آمپولhcg رو میزنم و شبش نزدیکی میکنم....البته دیشب هم نزدیکی داشتیم...خیلی نگرانم علاءم پری اینقد زود نمایان شد

سلام دوست عزيزم نكران نباش منم ٢ دوره كلوميفن مصرف كردم دكترم ديد اتر بخش نيست ٣ دوره لتروزل با دكزامتازون مصرف كردم ودر دوره اخر مصرف لتروزل باردار شدم ديكه نااميد بودم جون بهد از ٣ دوره لتروزل ديكه نمي دونستم كه جيكار كنم انشا... برا شما هم جواب بده :P
یا امام حسین کمکم کن

3380214140140 نوشته شده:سلام..من امروز 10پری هستم....ااز دیروز نفخ دارم.....طبق معمول باز سحری علاءم پری رو دارم....دیشب آمپول hcg رو زدم و نزدیکی کردم....
سلام
1) از عوارض کلومیفن یا دگزا بی نظمی یا کوتاه شدن سیکل نیست.
2)از این علائم نترسید ممکن است اصلاً بی آن که هیج لکه بینی حتی داشته باشید علائم تخفیف یابند.
3) نزدیکی یک شب درمیان هم برای اقدام کافیست.
4) در مورد اینکه کلاً نیازی هست که دگزا مصرف کنید با متخصص دیگری مشورت کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 123 مهمان