Re: کلومفین

سلام کارشناس محترم..من تنبلی تخمدان دارم.دوره هام 37تا 39متغیرره...بهمن عمل باز کیست داشتم..بعد عمل با مصرف داروهای کلومفین..دوفاستون..آمپول hcg.. دوره هام شد25"26"31"33متغیرر شدد..این ماه دارو مصرف نکردم..امروز27قاعدگی هستم..بی بی چک منفی شد...ایا زودی زدم...اصلا گیج شدم نمیدونم دوره هامو مثل قبل عمل در نظر بگیرم یا بعد عمل...کی دیگه بی بی بزنم....ماه قبل که کلومفین و hcgمصرف کردم 25قاعدگی پری شدم
(0) لایک

البته ناگفته نماند از 9تا18قاعدگی ترشح داشتم...الان دیگه ندارم....آخرین نزدیکیم24قاعدگی بوده...... همش حس میکنم میخوام پریود شم....پهلوهام و کتفام گرفتن....درد دارن تو رحمم تیر میکشه...هی میگم الانه پری شم میرمw.cولی خبری نیست

سلام
دوست عزیز! از اونجایی که پریودتون بین 25 تا 33 روز متغیر است برای شروع اقدام کردن سیکل کوتاهتر و برای شروع شک به حاملگی ، سیکل بلند تر رو در نظر می گیریم. یعنی برای شروع اقدام ، فکر می کنیم ه سیکل 25 روزه دارید و در نتیجه از پایان قاعدگی به بعد ، یک شب درمیان اقدام می کنید. تا 22ام(یعنی از 9 ام تا 22 ام لازم است که یک شب درمیان اقدام شود) تا روزی را که تخمک آزاد می شود و نمی دانیم کی است از دست ندهیم.
اما برای شک بارداری تصور می کنیم که سیکلتون 33 روزه است و تا زمانی که 36 روز از اول قاعدگی قبلی نگذشته ، بارداری را تست نمی کنیم. چراکه پیش از این تاریخ ، اگر منفی باشد اعتمادی به منفی بودنش نیست(ممکن است منفی کاذب باشد)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان