سوال از كارشناس محترم. لطفا جواب بديد

سلام خدمت كارشناس عزيز و همه كاربران
يه سوال دارم. من يك سال گذشته دوران قاعدگيم منظم بود. فقط اين دو ماه سال جديد از 30 روز رسيد به 35 روز. يعني دو دوره آخرم 35 روزه بود. آخرين قاعدگيم 12 ارديبهشت بود كه 6 روز طول كشيد و بعد از پاك شدن من يك شب در ميون نزديكي داشتم. الان 31 روز مي گذره و من 10 روزه كه حالت تهوع و سر درد و حساس شدن سينه ها و دماي بدنمم زياد شده. خيلي احساس گر گرفتگي دارم. حتي با ايستادن 5 دقيقه اي هم كمر درد ميشم. اول اينكه مي خواستم بدونم روز تخمك گذاريم چه روزي بوده و دوم اينكه كي برم آزمايش خون؟ با توجه به اينكه فردا 12 هست و اگر دوره سي روزه حساب كنم فردا موعد پريود و اگر 35 روزه 6 روز ديگه. در ضمن بي بي چك هم منفي بود. ولي خيلي حالم بد شده.

Re: سوال از كارشناس محترم. لطفا جواب بديد

فاطمه جان بعضی مواقع 3-4 روزی باید صبر کنی تا کارشناس مامایی بیان و به سوالاتت جواب بدن
بعضی موقع ها هم ممکنه همون روز تو سایت باشن و جواب بدن .اینو گفتم که زود ناامید نشی از اینکه چرا بهت جواب نمیدن :P

13551367 نوشته شده:سلام خدمت كارشناس عزيز و همه كاربران
يه سوال دارم. من يك سال گذشته دوران قاعدگيم منظم بود. فقط اين دو ماه سال جديد از 30 روز رسيد به 35 روز. يعني دو دوره آخرم 35 روزه بود. آخرين قاعدگيم 12 ارديبهشت بود كه 6 روز طول كشيد و بعد از پاك شدن من يك شب در ميون نزديكي داشتم. الان 31 روز مي گذره و من 10 روزه كه حالت تهوع و سر درد و حساس شدن سينه ها و دماي بدنمم زياد شده. خيلي احساس گر گرفتگي دارم. حتي با ايستادن 5 دقيقه اي هم كمر درد ميشم. اول اينكه مي خواستم بدونم روز تخمك گذاريم چه روزي بوده و دوم اينكه كي برم آزمايش خون؟ با توجه به اينكه فردا 12 هست و اگر دوره سي روزه حساب كنم فردا موعد پريود و اگر 35 روزه 6 روز ديگه. در ضمن بي بي چك هم منفي بود. ولي خيلي حالم بد شده.
سلام
حتماً تا 2 روز بعد 35 روزه صبر کنید عزیزم. یک سونوگرافی هم در زمان 14 ام و ... داشته باشید که از بلوغ تخمک ها و .. مطمئن شویم چون این طولانی شدن سیکلها ممکن است بر اثر کمی تنبلی تخمدان باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزيزم. عيد شما هم مبارك. مثل اينكه بايد صبر كنم. چاره اي نيست. ان شاالله كه همه با خبر خوش بيان. فعلا كه جز حالت تهوع و حالتاي پري مشكلي ندارم. تا ببينم خدا چي ميخواد.راستي من هر چي بي بي چك ميزنم منفي ميشه. يعني عاديه. آخه هنوز سه روز مونده.

13551367 نوشته شده:سلام عزيزم. عيد شما هم مبارك. مثل اينكه بايد صبر كنم. چاره اي نيست. ان شاالله كه همه با خبر خوش بيان. فعلا كه جز حالت تهوع و حالتاي پري مشكلي ندارم. تا ببينم خدا چي ميخواد.راستي من هر چي بي بي چك ميزنم منفي ميشه. يعني عاديه. آخه هنوز سه روز مونده.
سلام فاطمه جان فکر کنم باید همون 5 روز صبر کنی ..ولی بعضی از بچه های اینجا 1 روز هم مونده به پری بی بی چک که گذاشتن مثبت نشون داده ولی فکر کنم بی بی چک ها با هم فرق کنه شاید هم بدن بعضی افراد دیرتر نشون بده.به نظر من به خودت استرس وارد نکن

13551367 نوشته شده:مريم خانم هميشه پستاتو ميبينم. خيلي با حالي
میدونی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :?: :?: :?: :?: :?: :?:
چون :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: مادر زن پسر منه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان