یک معجزه الهی .... کارشناس عزیز به سوالاتم پاسخ میدین

الهی قربون نفس های پاکتون بشم
مریم نازلی و بقیه دوستان گلم و خانم کارشناس عزیزم اکثرا دورا دور در جریان مشکل من بودین، که مشکل رابطه زناشویی داشتم و نمی تونستم با همسرم نزدیکی کنیم!!!! 4 سال گذشت ، روزهای سختی بود، لحظه هایی که سنگینیش تحمل سرشانه های من را نداشت :-(
خیلی امتحان سختی بود اما فکر کنم با دعای همه عزیزانم که پشتم بود یک معجزه الهی رخ داد
در کمال نا امیدی ، و یأس من بلاخره بعد از 4 سال با همسرم ی کرابطه زناشویی کامل و اولین اقدام برای بارداری را گذروندم :-) خدااااااااااااااایا شکرت و ممنونم
نمی دونم چه حکمتی بود که 4 سال طول کشید ،نمی دونم چرا !!! اما حتما حکمتی در اون بوده

خانم کارشناس عزیزم حالا شیناز با توکل به خدا داره اقدام می کنه برای بارداری ، آرزویی که 4 ساله داره اما به دلیل نا دلیلی نتونسته بود حتی یکبار دخول و تجربه کنه!!
چند تا سوال دارم که واقعا ممنون میشم اگر وقت عزیزتون و برای من هم صرف کنید... باز هم سپاس
1- همسر من نمی تونه من وآماده کنه و من اصلا مشکلی از این بابت ندارم همین که بعد 4 سال تونستیم عمل دخول وکامل انجام بدیم جای شکرش باقیست و من هم ممنونم از پروردگارم ، حالا اولین سوالم این هست من از ژل لیدوکائین و گاهی بیشتر از پماد فموره استفاده می کنم و واقعا بدون اونها یعنی بدون روان کننده نمی تونم و بهتره بگم نمیشه ( آیا این پمادها اسپرم کش نیستن ؟ (من فقط کمی از آن را سر ورودی واژنم میریزم )

2-من پریودهام چند ساله به ا ین ترتیب هست( یک روز لک میبینم بعد دو الی سه روز کم هست و بیشتر معذرت می خوام قهوه ای رنگ هست ، و بعد 3 روز زیاده و بعد کم میشه تا پاک بشم) یعنی طول مدتش 9 روز طول میکشه الان سه ساله این مدلی هست و دوره هام 25 الی 28 هست همیشه
ماه پیش رفتم روز 14 سونو ، گفتن یک فولیکول 21 دارم ، برام سواله که کی زمان تخمک گزاری هست تقریبا؟ من این ماه برای اولین بار روزی 14 و 16 اقدام کر دم روز 18 هم می خوام اگه خدا بخواد اقدام کنیم ، میشه راهنمایی ام کنید؟

3- وقتی پریود منظمه تقریبا امکان داره تخمک آزاد نشه؟ یعنی چطور می تونم بفهمم؟

4- من این دو بار که نزدیکی داشتم کمی ترشحم یک روز یا نصف روز خونی بود ،خیلی کم البته ، بیشتر دفعه اول ، خوب تا حالا دخول نداشتیم، آیا طبیعی هست؟

خیلی دوستتون دارم ازتون ممنونم
از همه شما دوستای گلم هم ممنونم

خیلی خوشحال میشم اگر تجربه ای دارین به من بگین

ببخشید که اینقدر عجول هستم سن من 34 هست و همسرم 39 نمی خوام وقت بگذره؟؟
خیلی خوشحالم
خیلی خیلی خیلی خوشحااااااااااااااااااااالم

از دعاهای سبزتون ممنونم
:P

...

Re: یک معجزه الهی .... کارشناس عزیز به سوالاتم پاسخ میدین

ژل فموره درمان ناتواني جنسي بانوان
دوشنبه, 18 مرداد 1389 ساعت 15:13 | آخرین بروز رسانی در شنبه, 28 مرداد 1391 ساعت 14:19 | مشاهده در قالب PDF | چاپ | فرستادن به ایمیل

ژل فموره درمان ناتواني جنسي بانوان

femore for wome

femore for women
*OTC
*HORMONE FREE
*FDA APPROVED
موارد مصرف ژل :
از بين برنده درد حين نزديکي،افزايش دهنده ميل جنسي و ايجاد ارضاء جنسي (رسيدن به اورگاسم) {در نو عروسان و حتي و بانوان يائسه} با قدرت اثر اعجاب انگيز
روش مصرف :
توجه داشته باشيد فموره يک ژل وکرم موضعي است و در نتيجه واژينال نمي باشد. بنابراين بايد ژل را 2 تا 3 دقيقه قبل از مقاربت بصورت کاملا ملايم در ناحيه کليتوريس و اطراف آن ماليده و آرام ماساژ دهيد . براي اينکه پروسه درمان بهتر انجام شوند بايد به نکات زير توجه نماييد .
1) هنگام استفاده از فموره از تميزي و عدم عفونت موضع و همچنين همسر خود اطمينان حاصل نماييد.
2)بهتر است ژل را 3 بار در هفته در فواصل حداقل يکروز درميان استفاده کنيد .(در صورتيکه کمتر از 2 بار در هفته نزديکي صورت گيرد ژل اثر نخواهد داشت )
3) افراديکه جهت ديسپارونيا از ژل استفاده مي کنند پس از هر بار مصرف نتيجه رضايتبخش خواهند گرفت . ولي کساني که براي افزايشليبيد يا اورگاسم يا رسيدن به اوج لذت جنسي از ژل استفاده مي کنند پس از 4 يا 5 جلسه به نتيجه مطلوب خواهند رسيد.
توجه : براي درمان کامل ،(تثبيت افزايش ليبيدو و رسيدن به اورگاسم )بايد تا تمام شدن اسپري نزديکي به صورت 3 بار در هفته انجام گيرد .

موارد منع مصرف :
در صورت حساسيت و اريتم ( بخصوص در افرادي که به مواد آرايشي ، بهداشتي حساسيت دارند ) مصرف ژل را قطع کرده ، موضع را با آب بشوييد و با پزشک مشورت کنيد.

مقدار مصرف :
هر تيوپ حاوي 30cc ژل مي باشد که براي 30 بار مصرف در نظر گرفته شده است ، در هر نوبت 1 تا 2 پاف اسپري کافيست .

مزاياي ژل فموره :
کرم موضعي با مصرف بسيار آسان و ساده _داراي ترکيبات طبيعي _ بدون هورمون _ بدون مواد بي حسي _بدون عوارض جانبي _ بون نياز به نسخه پزشک _داراي مجوز رسمي از وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکيو داراي تاييديه از سازمان غذا و دارو دارو آميريکا

عوارض جانبي :
توجه به اينکه فموره عاري از هرگونه همورمون مي باشد و از ترکيبات کاملا طبيعي و تهيه شده . فاقد هرگونهعرضه جانبي مي باشد

هشدار ها :
فموره فقط جهت استعمال موضعي کليتوريس مي باشد و نياز به هيچ گونه اپليکاتور واژينال ندارد .
فموره را هرگز بيش از 2 بار در 12 ساعت مصرف نکنيد. همچنين مصرف فموره در دوران بارداري ممنوع است.

شرايط نگهداري :
فموره در درجه حرارت معمولي اتاق و دور از نور مستقيم خورشيد نگهداري شود

ژل فموره باترکيبات کاملا طبيعي بدون هيچگونه عوارض جانبي با قدرت اعجاب انگيز
*از بين برنده درد هاي ناشي از نزديکي ،خصوصا در نو عروسان
*ايجاد لغزندگي مناسب و بهبود ارتباط جنسي زوجين
*امکان رسيدن به رضايت مندي کامل از تماس هاي جنسي زوجين در تمامي سنين
*ايجاد رابطه جنسي سالم در جهت استحکام روابط زناشويي

مدت اثر :
فموره تا 1 ساعت پس از مصرف موثر مي باشد

ترکيبات اصلي :
arginine 4%
methyl nicotinate 0.25%
phenoxyethanol 0.05%

مکانيسم اثر" :"
در اثر مالش ژل روي کليتوريس ، علاوه بر ايجاد تحريکات ، با ترشح غدد بارتولين واژن به صورت نرمال و فيزيولوژيک لوبريکيت شده و هر نوع ديسپارونياي اوليه و ثانويه به منوپاز ازبين مي رود .
همچنين به علت وجود ترکيبات اصلي جريان خون در منطقه کليتوريس افزايش يافته و اورگاسم بوجود مي آيد و طبعا ليبيدو افزايش مي يابد.
...

خداروشکر شیناز جان خیلی خوشحالم کردی برات ارزوی موفقیت میکنم ایشاا..... خبر بارداریت رو درسایت ببینم الهی امین
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

shinaz نوشته شده:الهی قربون نفس های پاکتون بشم
مریم نازلی و بقیه دوستان گل
خیلی خوشحالم
خیلی خیلی خیلی خوشحااااااااااااااااااااالم

از دعاهای سبزتون ممنونم
:P
سلام عزیزم
ماهم خوشحالیم که تورو پر اترژی میبینیم :P
و امیدواریم خداوند اجر صبرتو بده و دامنت بزودی زود سبز بشه :P
خدایا بحرمت این ماه عزیز همه رو حاجت روا بفرما :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

:D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
سلام شیناز جون . خوبی عزیزم . خیلی دلم برات تنگ شده بود . از اینکه این خبر خیلی خیلی خوبو گذاشتی تو سایت ازت ممنونم . اول صبحی خیلی شادمون کردی . همیشه و همیشه دعا گوت بوده و هستم .
عزیزم نزار بین رابطه هات فاصله بیفته گرمی جات به شوهر جان بده تا بیشتر..................چای دارچینو خرما و ارده و اینجور چیزها .
میدونم تو این سالهای انتظار خیلی به خدا نزدیک شدی و این فایده کمی نبوده .چهار سال التماسش کردی تا بالاخره حاجتتو داد :lol: خدا این محبتو در حق همه بنده هاش انجام نمیده حتما خیلی قابل بودی و صابر :D
حالام ایشاالله سپاسگزارش هستیو بازهم التماسش میکنی تا یه نی نی خوشگلو مامانی بهت بده . عزیزم برا منم دعا کن خیلی محتاجم :(
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
هيچي جز شكر خدا ندارم كه بگم
خدايا هرچي شكرتو بگم كمه
شينازخوشحال شدم..خيلييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
من منتظر خبر بارداريتم

maryam2662 نوشته شده:
nazli90 نوشته شده:
shinaz نوشته شده:مرسی نازلی عزیزم
خواهش میکنم شیناز جان
با شما نبودن با نازلي 53 بودن :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
تو هنوزم خودتو با نازلي اشتباه ميگيري؟؟؟؟؟ 8O :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
مریم نازلی که اینجا اصلا پیامی نذاشته تازه متن تشکر بعد از اسم منه :roll:
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟