کارشناس عزیز و دوستان خوبم کمک کمک

سلام به همه خواهش میکنم هر کس تجربه ای داره کمک کنه ، من این ماه با سه روز تاخیر پریود شدم اما خیلی متفاوت و عجیب بود 2 روز اول خونریزی کم قهوه ای شبیه لکه بینی داشتم و خونریزی شروع نمی شد در حالی که روز سوم با درد زیاد ( البته من همیشه درد پریودیم زیاده ) خونریزی خیلی زیاد شروع شد و من لخته های خیلی عجیب و غریبی دیدم و چند ساعت درد کشیدم و روز بعدش یعنی امروز با تهوع از خواب بیدار شدم و لکه دارم و خبری از خونریزی درست و حسابی نیست در حالی که من همیشه پریودم 5 روز خونریزی کامله و تا روز 10 هم لکه دارم ، در ضمن من این ماه کلومیفن و آمپول اچ ام جی مصرف کرده بودم. بی بی چکم تا روز 35 منفی بود. به نظر شما ممکنه سقط کرده باشم ، اونایی که سقط کردن چه جوری بوده ؟ من نگرانم خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارین بگین .

Re: کارشناس عزیز و دوستان خوبم کمک کمک

سلام نیکی جان من اطلاع کاملی در مورد این موضوع ندارم . منم یک بار که از کلومفین و آمپول استفاده کردم پریودیم به تاخیر افتاد البته لکه بینی داشتم وقتی تست میزدم منفی بود به خاطر همین قرص Led را یه روز خوردم بعد از قطع اونا پریود شدم. من هم لخته های بزرگی دیدم و به همین مسئله شک کردم ولی فهمیدم وقتی طول دوره پریودی طولانی میشه دیواره رحم ضخیم میشه و وقتی پریود میشیم این دبواره که خیلی ضخیم شده فرومیرزه مثل لخته. نگران نباش. تا وقتی که تست یا آزمایش مبنی بر بارداری نداشته باشی نمیشه به این مسئله شک کرد. من اون روز حتی سونوی داخلی هم انجام دادم.

سلام نیکی جون در سقط تیکه های بزرگ هست شبیه جیگر
اگه الان مریم اینا نمیگن سوتی دادی... جدی شبیه جیگر بودن واصلا خونریزی من تا 20 روز خیلی زیاد بود
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

niki63 نوشته شده:زهره جان ممنونم ، مواظب خودت و نی نی باش.

آزی جان ممنونم از پاسخت ایشالا به زودی خوش خبر باشی.

انشالله به حق امام حسین مامان ماه بعد خودتی نیکی جون
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

niki63 نوشته شده:سلام به همه خواهش میکنم هر کس تجربه ای داره کمک کنه ، من این ماه با سه روز تاخیر پریود شدم اما خیلی متفاوت و عجیب بود 2 روز اول خونریزی کم قهوه ای شبیه لکه بینی داشتم و خونریزی شروع نمی شد در حالی که روز سوم با درد زیاد ( البته من همیشه درد پریودیم زیاده ) خونریزی خیلی زیاد شروع شد و من لخته های خیلی عجیب و غریبی دیدم و چند ساعت درد کشیدم و روز بعدش یعنی امروز با تهوع از خواب بیدار شدم و لکه دارم و خبری از خونریزی درست و حسابی نیست در حالی که من همیشه پریودم 5 روز خونریزی کامله و تا روز 10 هم لکه دارم ، در ضمن من این ماه کلومیفن و آمپول اچ ام جی مصرف کرده بودم. بی بی چکم تا روز 35 منفی بود. به نظر شما ممکنه سقط کرده باشم ، اونایی که سقط کردن چه جوری بوده ؟ من نگرانم خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارین بگین .
سلام
با توجه به تاخيري كه داشتيد مي توان تفسير كرد كه آندومتر ضخيم شده و بنابراين ريزشش خونريزي شديد يا با لخته را همراه داشته اما اگر با توجه به كم بودن روزهاي خونريزي، شك داريد با آزمايش بارداري مي توان تفسير قطعي را كرد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 52 مهمان