Re: کلومیفن

کارشناس عزیز با خوردن کلومیفن باید حداکثر تا چند روز پریود بشیم؟اگه تنبلی تخمدان داشته باشیم و پریود هامون بی نظم باشه یا با دارو پریود بشیم ایا ممکنه با خوردن کلومیفن پریود نیاد یا مثل مدروکسی پروزسترون با خوردن کلومیفن هم حتما پریود میاد؟

سلام
مکانیسمش مثل پروژسترون نیست که با قظعش انتظار ریختن دیوراه ی رحم را داشته باشیم.
اما از آنجا که کارش برقراری تخمک گذاری در سیکل است اگر بدن جواب بدهد و تخمک گذاری انجام شود با برقراری آن نظم سیکل جاری می شود.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام کارشناس عزیز من این ماه کلومیفن خوردم و تاخیر پریود دارم و روز 39 پریودم از دادم منفی بود(بتا کمتر از یک) بعد شروع کردم به خوردن عرق رازیانه 4 روز بعد از خوردن این عرق یعنی روز 42 پریود من یه لکه قرمز دیدم که فکر می کردم پریود شدم ولی دیروز و امروز که می شه روز 43و44 پریود هیچی نیامده و پدم سفیده حتی ترشح سفید دارم این علائم چیه؟یعنی من پریود شدم؟ممکنه من باردار باشم و از نشون نداده باشه؟ممکنه من با خوردن کلومیفن تبدیل به کیست شده باشه و این علائم کیست باشه؟(من تنبلی تخمدان دارم و تاخیر سابقه دارم ولی من چند ماهه مدروکسی پروزسترون می خوردم و این ماهم کلومیفن این برای چیه در ضمن من اگه هم لکه بینی پیدا می کردم چند روز پشت سر هم بود و تبدیل پریود میشد ولی الان فقط روز 42 اینطوری بودم و تا امروز که 44 هستم خبری نیست)

shahtab نوشته شده:ببخشید با خوردن کلومیفن اگه باردار نشده باشیم حتما پریود می شیم منظورم اینه که اگه کلومیفن بارداری نده پریود میده؟

اگر در سیکل تخمک گذاری برقرار کند با نظم ثانویه ای که در سیکل به وجود می آید در صورت عدم باردریا پروید تعویق نمی افتد اما خوب گهگاه اویل درمان است و فرد نه باردار است و نه هنوز سیکل منظمی دارد . این می شود که با وجود عدم بارداری پریودش سر موقع رخ نمیدهد
كارشناس مامايي فيروز

shahtab نوشته شده:با سلام کارشناس عزیز من این ماه کلومیفن خوردم و تاخیر پریود دارم و روز 39 پریودم از دادم منفی بود(بتا کمتر از یک) بعد شروع کردم به خوردن عرق رازیانه 4 روز بعد از خوردن این عرق یعنی روز 42 پریود من یه لکه قرمز دیدم که فکر می کردم پریود شدم ولی دیروز و امروز که می شه روز 43و44 پریود هیچی نیامده و پدم سفیده حتی ترشح سفید دارم این علائم چیه؟یعنی من پریود شدم؟ممکنه من باردار باشم و از نشون نداده باشه؟ممکنه من با خوردن کلومیفن تبدیل به کیست شده باشه و این علائم کیست باشه؟(من تنبلی تخمدان دارم و تاخیر سابقه دارم ولی من چند ماهه مدروکسی پروزسترون می خوردم و این ماهم کلومیفن این برای چیه در ضمن من اگه هم لکه بینی پیدا می کردم چند روز پشت سر هم بود و تبدیل پریود میشد ولی الان فقط روز 42 اینطوری بودم و تا امروز که 44 هستم خبری نیست)

shahtab نوشته شده:
shahtab نوشته شده:با سلام کارشناس عزیز من این ماه کلومیفن خوردم و تاخیر پریود دارم و روز 39 پریودم از دادم منفی بود(بتا کمتر از یک) بعد شروع کردم به خوردن عرق رازیانه 4 روز بعد از خوردن این عرق یعنی روز 42 پریود من یه لکه قرمز دیدم که فکر می کردم پریود شدم ولی دیروز و امروز که می شه روز 43و44 پریود هیچی نیامده و پدم سفیده حتی ترشح سفید دارم این علائم چیه؟یعنی من پریود شدم؟ممکنه من باردار باشم و از نشون نداده باشه؟ممکنه من با خوردن کلومیفن تبدیل به کیست شده باشه و این علائم کیست باشه؟(من تنبلی تخمدان دارم و تاخیر سابقه دارم ولی من چند ماهه مدروکسی پروزسترون می خوردم و این ماهم کلومیفن این برای چیه در ضمن من اگه هم لکه بینی پیدا می کردم چند روز پشت سر هم بود و تبدیل پریود میشد ولی الان فقط روز 42 اینطوری بودم و تا امروز که 44 هستم خبری نیست)
سلام
خیر این علائم به هیچ عنوان به کیست مربوط نیست.
لطفاً تا مشخص نشدن وضعیت هیچ داروی گیاهی و شیمیایی هم مصرف نکنید.
بله ممکنه هنزو بارداری مطرح باشد (اگر این خونریزی تبدیل به قاعدگی نشود)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 45 مهمان