سلام
دوست عزیزم! وشعیت شما با شواهد فعلی ، هیچ جای نگرانی ندارد در این سن حاملگی از یک سونو همین انتظارات را داریم(ساک داخل رحم دیده شود و در سونوی بعدی انتظار کیسه زرده و )
در مورد سن کم بارداری هم که در سونو گزارش ده نگران نباشید در وضعیتی مانند شما(تخمدان پلی کیستیک و درمان و ...) به نظم قاعدگی نمی توان اطمینان کرد و معیار سن ما همان سونوی سن پایین است :P

كارشناس مامايي فيروز

باسلام
من الان شیاف پروژسترون رامصرف میکنم حالا دیروز رفتم پیش متخصص دیگه برای گرفتن مرخصی وبرام آسپرین تجویز کرد من هنوز نخوردم آیابه نظر شما من بااینکه لک بینی ندارم باز هم این قرص رامصرف کنم آیا برای جنین خطر ندارد لطفا راهنماییم کنید

سلام
دوست عزیز! تشخیص با متخصص بالینی ست و من نباید میان نظر و پزشک بالینی انتخاب کنم اما مصرف آسپرین برای پیشگیری از سقط (به دلیل ضرر احتمالی بر جنین) توصیه نمی شود.
كارشناس مامايي فيروز

خیلی ممنون
خودم هم همین نظرو داشتم واگر بخاطر رقیق کردن خون بخوام استفاده کنم از اینترنت غذاهای که این خاصیت رادارد جستجو کردم ودیدم جعفری عین اسپرین عمل میکنه از امروز تصمیم گرفتم جعفری را در برنامه غذایی بذارم راستی من اصلا اشتها وویار ندارم فقط بعضی وقت ها به مواد ترش والان سرماخوردگی دارم آیا احتمال داره بخاطر اون باشه ؟ بعدشم از وقتی سونای واژینال انجام دادم شکمم درد مکنه ؟ آیا ای از عوارض پروژسترونه

سلام
دوست عزیز تشخیص درد باید بالینی صورت گیرد و از عوارض ثبت شده ی آن نیست. سوالتون رو از این جمله متوجه تشدم؟"الان سرماخوردگی دارم آیا احتمال داره بخاطر اون باشه ؟ "
ممنون می شم اگر توضیح بدهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام منظورم بی اشتهایی وگوفتگی بدنم وکمر میتونه از عوارض سرماخوردگی باشه ؟ واز وقتی سونای واژینال انجام دادم کمردرد م بیشتر شده آیااحتمال داره جنین سقط بشه من سونا رو 5 روز پیش انجام دادم ولک بینی ندارم فقط کمرم درد میکنه ایا بااین حال احتمال دارد جنین در شکمم مرده باشد ومن خبر نداشته باشم من خیلی نگرانم

سلام دوست عزیزم! این فکرهای منفی رو همین لحظه از خودتون دور کنید اصلاً هیچ دلیلی برای شک به چنین موضوعی وجود ندارد چه بسا مادرانی که به شدن انقباضات رحمی به همراه لکه بینی داشته اند اما به لطف خدا و انجام درمان مناسب ، باردرای موفقی را به پایان رسانیده اند پس دیلل ندارد با یک کمردرد به خودتون استرس وارد کنید عزیزم!
اما من از این طریق نمی توانم تشخیص بگذارم که وضعیت شما طبیعی هست یااینکه خدای ناکرده نیست. اما در سرماخوردگی استخوان درد و به نوعی کوفتگی را فرد حس می کند که البته خود او باید با سرماخوردگی های پیش از این خو.د آشنا باشد که این مساله جدید است یا در تمام سرماخوردگی هایش داشته اما کمر درد را در چنین شرایطی منظطقی نیست که به آن ربط دهیم و در صورت تداوم توصیه به مراجعه به پزشک دارم.
كارشناس مامايي فيروز

باسلام
میشه بگین پروژسترون رحم رو بزرگتر میکنه؟من از دیروز احساس میکنم دهانه رحمم ملتهب یا بزرگتر شده ودردی ندارم جزء اخر شب کمردرد دارم

سلام
دوست عزیزم متوجه نمی شوم درد دهانه ی رحم رو شما چطور متوجه می شود؟
معمولاً درد زیر دل و یا درد در ناحیه خارجی دستگاه تناسلی ذکر می شود و یا سوزش داخل و ...
که تشخیص درد باید بالینی صورت گیرد.
اما د ر هر حال نباید از مصرف شاف پروزستون نگرانی داشته باشید چراکه مشکلی ایجاد نمی کند. و تنها کاری که می کند سطح پروژسترون را که در بعضی بارداری ها پاین است نرمال می کند نه بزرگی رحم و ...
كارشناس مامايي فيروز

سلام درد من شبیه دردی است که وقتی عفونت دارم این درد رااحساس میکردم وتقریبا خیلی خفیف ولی هربار میرم دستشویی با دستمال خودم راخشک میکنم احساس سوزش دارم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان