لکه بینی در روز 18 ام دوره

سلام
وقت بخیر
من روز 18 دوره هستم و دوره من دقیقا 34 روزه هستش
امروز کمر درد حالت پریود داشتم و لکه بینی (به مقدار زمانی که خانمها متوجه می شن که پریود شدن)
نمی دونم علتش چیه، ایا مربوط به زمان تخمک گذاریه؟
آیا با توجه به خونریزی می شه واسه بارداری اقدام کرد؟

از اینکه همیشه من را راهنمایی می کنید خییییییلی ممنونم

کارشناس جونم من همچنان منتظر جوابتون هستم
من توی همون روزی که لک دیدم (البته بار اول کمی بیش از لک بود و تنها یک روز بود) نزدیکی داشتم
می ترسم اگه باردار بشم بخاطر این لک ها مشکلی واسه نی نی پیش بیاد
خواهش می کنم در این زمینه اگاهم کنید
ممنون از لطفتون

سلام
اخیرا نه. ولی قبلا (بیش از یک سال پیش) گاهی به این شکل بود که حدود 6-7 روز بعد از پریود چند روزی لک می دیدم و بعدش برطرف می شد. اینبار فقط یک روز بود.
من 4 ماه پیش یک سقط داشتم ممکنه مشکلی باشه؟ خطرناکه؟
از این که واسه من وقت گذاشتید ممنونم

سلام دوست عزیزم
تشخیص قطعی به عهده ی درمانگر بالینی شماست اما
ممکنه این لکه بینی با توجه به زمانش در سیکل مربوط به تخمک گذاری بوده باشد که این نشان خوبی ست. البته جزو علائم ان کمردردر نیست بلکه درد زیر دل یکطرفه است.
از طرفی از اونجایی که ذکر کردید پیش از این هم گاهی بعد از اتمام پریود مجدداً لک می دیدید ممکن است این مساله خونریزی های مابین دو سیکل باشد که نیازمند بررسی ست.
دوست عزیز این مساله به هیچ عنوان خطرناک نیست که شما را نگران کند و تا اینجای قضیه هیچ ارتباطی به سقط قبلی شما ندارد پس آروم باشید و بیهوده موجبات ناراحتی خودتون رو فراهم نکنید. فقط اگر احتمال دوم بوده باشد به دلیل این خونریزی های نامنظم باید بالینی بررسی شوید.
در ضمن دوست عزیز این لک ها مشکلی برای جنین به وجود نمی آورند فقط ممکن است اگر این لک ها مربوط به خونریزی های مابین سیکل و بی نظمی هورمونها یا هر علت دیگری بوده باشد، به همین دلیل اصلاً این ماه باردار نشده باشید.
راستی دوست عزیزم توصیه شده در بهترین شرایط و نهایت پاکیزگی، برای بارداری اقدام کنید پس هنگامی که کاملاً پاک نیستید برای بارداری اقدام نکنید.
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 46 مهمان