Re: سوال در مورد ای یو ای ,کارشناس جون لطفا جواب بدید

22222 نوشته شده:با سلام من میخواستم ای یو ای انجام بدم فقط میترسم درد داشته باشه کسی هس بهم بگه درد داره یانه؟
سلام
دوست عزیزم درد شدیدی ندارد اما اینطور نیست که درد هم نداشته باشد
ممکن است حدود 10تا 30 دقیقه (زمانی که هنوز دراز کشیده اید) درد داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

22222 نوشته شده:من یکسال هس عروسی کردم باردار نشدم از اولش اقدام به بارداری کردم خیلی دوست دارم باردار شم دکتر هم که رفتم گفت خودت شوهرت سالم هستین اما نمیدونم چرا هنوز باردارنشدم برام دعاکنید
سلام
عزیزم
یعنی سونوی اواسط سیکل دادید و تخمک بالغ داشتید؟
عکس رنگی از رحم گرفتید و نرمال بود؟
آنالیز اسپرم همسر هم نرمال بود؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام گلم بله انجام دادم.عکس رنگی گفت این ماه انجام بده هنوز انجام ندادم میترسم.اسپرم شوهرم هم گفت خوبه نرماله فقط خودم ی کم گفت تخمدونام ضعیفه نگفت ک برابارداری مشکلی دارم اماهنوز باردار نشدم.وقتی ک میخوام پریود شم سینه هام روم میکنه و درد داره علت چیه به نظرشما؟؟

22222 نوشته شده:لطفا جواب بدید ممکنه ای یو ای انجام بدم باردار شم؟چنددرصد احتمال داره با ای یو ای باردارشم؟ممنون میشم جواب بدید
سلام عزیزم منم واس اولین باربداز7سالناباروری ای یوای کردم ک الحمدالله الان درروز27ای یوای هستم وباردارم ولی ازروز24ای یوای لکه بینی دارم ودکترم گفت شیافامو2باردرروزکنم یکشنبه هم بایدبرم سونوگرافی واسم دعاکنین ک همه چی خوب پیش رفته باشه انشاالله ک شماهم باراول باردارشی عزیزم

22222 نوشته شده:لطفا جواب بدید ممکنه ای یو ای انجام بدم باردار شم؟چنددرصد احتمال داره با ای یو ای باردارشم؟ممنون میشم جواب بدید
فعلا اصلاً به این گزینه نباید فکر کنید
ابتدا باید عکس رنگی رو بگیرید و ببینیم که آیا لوله ها باز است یا ...(که اگر بسته باشد IUI اصلا به کار نمی آید)
سپس با دارو تخمک گذاری تون تحریک بشه و ...
با همین اقدامات از نظر علمی باید بارداری اتفاق بیافته
انشالله گه زود زود نتیجه می گیرید.
لقاح های آزمایشگاهی برای زوج هایی ست که این مشکلات را درمان کرده اند یا درمان ناشدنی بوده و خلاصه نتیجه نگرفته اند
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ببخشید من 3 ساله که بدون هیچ مشکلی از سمت خودم یا همسرم موفق به بارداری نشدم عکس رنگی هم گرفتم 10 ابان ای یو ای کردم که امروز میشه 15 روز .
امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود با اینکه پریودیم 2 روزه به تاخیر افتاده .حالا میخوام بدونم که ایا شیاف پروژسترونی که هر شب بعد از ای یو ای استفاده میکنم باعت تاخیر پریودیم شده؟؟ بمن گفتن 18 روز بعد از ای یو ای برم ازمایش خون ایا با وجود اینکه بی بی چک منفی هست بازم امیدی به ازمایش خون وجود داره؟؟
ممنون میشم عزیزم اگه جوابمو بدین

باسلام خسته نباشید خدمت کارشناس محترم من دوساله ک عروسی کردم باردارنشدم زیر نظر متخصص هم هستم شوهرم سالومه خودم فقط کمی تخمدونم ضعیفه وتیروئد کم کار دارم میخواستم بدونم اگه آی یو آی انجام بدم چنددرصد احتمال داره بارداربشم ؟مشکلی که دارم زیاد حاده ب نظر شما؟

سلام
از میزان تنبلی تخمدان و وضعیت تخمک گذاری تون دقیقا مطلع نیستم که حاد یا غیر حاد بودن رو تشخیص بدهم اما قبل از بارداری حتما تیروئیدتون رو تحت کنترل بیاورید و داروی تیروئید را هم قطع نکنید.
خودش به نظم سیکل و .. کمک می کند
تحت نظر متخصص حاذقی هم به تخمدان کمک کنید تا تخمک گذاری مرتبی داشته باشید
اگر این کار برقرار شود نیازی به iui نیست و درصد موفقیت iui هم کلا آنچنان بالا نیست که انجامش دهید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان