سلام
این داروها برای کسی که مشکل تخمک گذاری دارد مناسب است و البته باید تحت نظر درمانگر حاذق شروع شود.
لکه بینی بستگی دارد که در چه زمانی از سیکل باشد متصل به خونریزی یا 2-3 روز پیش از آن؟ همیشه رخ می دهد یا این بی نظمی بی سابقه است؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم
من در روز 5شنبه خیلی کم لکه بینی قهوه ای داشتم و تا اینکه شنبه پریود شدم این لکه بینی همیشه 2یا3 روز قبل هست حالا من 11 لکه بینی داشتم و 13 پریود شدم از چه موقع اقدام کنم و در ضمن این قرصها رو دکتر تجویز کرده خواهش میکنم زودتر جواب دهید ممنونم

niloofar92 نوشته شده:سلام کارشناس محترم ممنون از پاسختون
سیکلام 27و28و28 روزه است از کی اقدام کنم و تا کی ادامه داشته باشد
در سیکل های شما احتمال تخمک گذاری از روز 13 تا 17 وجود دارد پس از 11 سیکل تا 18 ام یک شب درمیان اقدام کنید.
كارشناس مامايي فيروز

باسلام خدمت کارشناس محترم من سیکل ماهانه ام 32روزه است و دکتر بهم لتروزول داده از روز پنجم مصرف کنم از کی باید اقدام کنم ؟ و در ضمن من پرولاکتینم بالا بوده که این ماه با قرص پایین امده و من درست سر موقع پریود شدم ماه های قبل تا یک هفته جابه جایی داشت میخواستم بدونم چیکار کنم که دوباره بالا نره و بتونم زودتر باردار بشم؟؟؟؟ ممنون

سلام
در سیکل 32 روزه تخمک گذاری ممکن است در 20 ام سیکل هم رخ دهد. از طرفی هم احتمال دارد به علت درمان با لتروزل سیکلتون منظم تر یا کوتاهتر شده باشد پس ناچارید اقدام را از 11 ام تا 21 ام یک شب درمیان داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

خسته نباشید
بعد از 6 روز از تمام کردن قرصم ال دی پریود شدم
ششم این ماه پریود شدم که خون زیادی داشتم تا شب که یه چیری بود یه طرفش لخته خون یه طرفش یه پوسته سفیدی بود خیلی ترسیدم میخواستم منو راهنمایی کنید این ایا کیسته یا دیواره رحم ؟ خطری داره یا نه بعد از اون خون من کمتر شده از روز سوم هم باید قرص لتروزل روزی دوتا بخورم تا 7 پریودم
کیست داشتم ماه قبل

درمورد دیواره رحمم میشه توضیح بدید

متشکرم از اینکه منو راهنمایی می کنید

سلام
خسته نباشید
یه سوال مهم برام پیش اومده لطفا راهنماییم کنید امروز 27 پریودیمه و آخرین اقدامم روز 19 پریودی بود روز 22 پریود یه مقدار کمی لکه بینی داشتم و زود قطع شد شما میدونید یعنی چی؟ البته کم بود و رنگشم صورتی خیلی کمرنگ
خواهش میکنم

با سلام و تشكر
من يك سال هست كه ازدواج كردم .در اين مدت جلوگيري طبيعي داشتيم. از شهريور ماه آزمايشات لازم براي بارداري رو انجام دادم.مهرماه روز 14 قاعدگي سونو انجام دادم تخمك نداشتم.كيستهاي ريزي هم داشتم.ماه آبان قرص لتروفم 10 تا مصرف كردم ،تخمك داشتم اما جرات نكردم قادام به بارداري كنم.ماه آذر دوباره لتروزول خوردم روزهاي 12و 13وقاعدگي به دليل تاسوعا عاشورا نزديكي نكردم اما 14 قاعدگي به بعد نزديكي داشتم ولي باز حامله نشدم.ماه دي از دوم قاعدگي شبي يك عدد لتروفم خوردم(تا 11 قاعدگي)
سه شنبه 12قاعدگي نزديكي داشتم اما يك ساعت بعد از نزديكي به حمام رفتم و بعدش نشسته لياس شستم. چهارشنبه 13 قاعدگي حرارت بدنم زياد بود(فكر ميكنم به علت تخمك گذاري بوده) روز 5شنبه 14 نزديكي داشتيم اما مطمئن نيستيم كه اسپرم ها با جهش وارد رحم شدند يا نه و روز شنبه هم نزديكي داشتيم كه فكر نميكنم ديگه تخمكي تا اين روز مونده باشه، خيلي استرس دارم. لحظه شماري ميكنم براي آزمايش بتا، خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان