Re: کارشناس محترم سوال دارم

سلام کارشناس عزیزم منم همین سوال رو دارم دکتر بهم گفته هر دو رو باهم بزنم صبح بزنم یا عصر؟سری قبل عصر زدم نتیجه نگرفتم وبعد چند ساعت بعد اقدام داشته باشم؟؟؟؟؟ ممنونم عزیزم

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام!
دوستان بسته به تایم سیکل و تخمک گذاری تون درمانگرتون باید ساعت تزریق رو بهتون بگه. و اینطور نیست مه برای همه مثلآً صبح بهتر باشد.
به طور کلی اقدام از همان شب 9ام یک شب درمیان بهتر است باشد. اگر هم سونو شده اید و گفته اند که نهایتا 11 یا مثلا 12 ام تخمک آزاد می شود باید از 10 ام شروع کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام و روزتون بخیر. کارشناس عزیز من دیروز 2 تا آمپول menogon زدم.2تا سوال دارم یکی اینکه چه ساعتی از روز باید آمپول رو بزنم چون دکترم فقط گفته 2 تا روز 8تا10 یعنی در مجموع 6 تا.اما ساعت نگفته من ساعت 6 عصر زدم؟
دوم ایکه جای تزریقم خیلی درد میکنه استفاده از کیسه آب گرم مشکلی نداره؟

سلام من تازه عضو شدم.28 سالمه ایران زندگی نمیکنم .امیدوارم اینجا دوستای خوبی پیدا کنم :wink:
11 ماهه که اقدام کردم برای بارداری اما هنوز نشده این ماه هم یه حساب سرانگشتی از روز تخمک گذاری کردم و یک روز در میان اقدام داشتیم...
الان 10 روزی به موعد پریودم مونده میخواستم بدونم هنوز هم باید اقدام داشته باشیم یا دیگه نه.الانم یه کم سینه هام حساس شدن و گاه گداری زیر دلم درد جزیی دارم کمردرد هم داشتم که الان بهترم.ممنون

اغلب فاصله ی تخمک گذاری تا پریود بعدی(که می شود فاز لوتئال) کوتاهتر از 11 روز نیست و بنابراین اینکه الان 10 روز به قاعدگی تون مانده احتمال اینکه تخمک گذاری انجام شده و تمام شده زیاد است. اما اگر احتمال این را هم بدهید که مثلاً ممکن است این سیکل به جای 10 روز دیگر ، 15 روز دیگر مثلاً قاعدگی اتفاق افتد، باید به اقدام کمی بیشتر داده دهید.
كارشناس مامايي فيروز

طناز64 نوشته شده:خانم کارشناس من دیروز روز 28 سیکلم بود شبش یه ذره خون دیدم مثل یه رگه نازک بود رنگش هم خیلی روشن بود.الان فعلا که چیزی ندیدم.دلیلش چی بود؟
سلام
دوست عزیز! احتمال اینکه همین لکه بینی به خونریزی قاعدگی تون متصل شود هست اما اگر قطع شود و پس از 4-5 روز تاخیر هم اتفاقی نیافتد، نیازمند پیگیری ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان