Re: کارشناس محترم سوال دارم

خیلی خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم تبریک میگم ایشاا... بغل بگیرش
خدایا هزارمرتبه شکرررررررررررت
التماس دعا عزیزم

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

مرسی عزیزم انشاا..، امیدوارم شما هم به همین زودیا مامان بشی . انشاا.. ، من که هنوز باورم نمیشه خیلی ناامید بودم بخصوص بعد عکس که فهمیدم یکی از لوله هام نسبتا بیته شده الان نمیدونم با ان چرک خشکنها باز شده یا با یک لوله باردار شدم امیدوارم که باز شده باشه

کارشناس عزیز سلام .من 18 اسفند عادت ماهانه شدم . 2 فروردین از کیت تخمکگذاری استفاده کردم مثبت بود. معمولا 30 روز فواصل عادت ماهانه منه. یکشنبه بی بی چک گذاشتم مثبت بود سشنبه از دادم مثبت بود اما بتا هاش سی جی کمتر از  250است ایا رقمش کم نیست دلیل پاین بودنش چیه ایا نشون دهنده خارج از رحم است. خواهشان جواب بدین نگرانم

Saravz نوشته شده:کارشناس عزیز سلام .من 18 اسفند عادت ماهانه شدم . 2 فروردین از کیت تخمکگذاری استفاده کردم مثبت بود. معمولا 30 روز فواصل عادت ماهانه منه. یکشنبه بی بی چک گذاشتم مثبت بود سشنبه از دادم مثبت بود اما بتا هاش سی جی کمتر از  250است ایا رقمش کم نیست دلیل پاین بودنش چیه ایا نشون دهنده خارج از رحم است. خواهشان جواب بدین نگرانم

سلام
عزیزم زمانی که آزمایش دادید شما تازه 4/5 هفته بودید و این عدد بتا اصلاً آنرمال نیست . شک به خارج از رحم هم وقتی ایجاد می شود که از هفته ی 5 به بعد سونو بدهید و ساک داخل رحم دیده نشود یا اینکه رنج بتا در دو آزمایش متوالی در حد مورد نظر بالا نرود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام سارا جون خیلی خیلی تبریک می گم
راستی میخواستم حرف شما را در مورد عکس رنگی از رحم تایید کنم من 3 روز پیش عکس گرفتم به خاطر اینکه همه میگفتن خیلی درد داره خیلی می ترسیدم حتی شب قبل و توی مطب دکتر که هنوز نیامده بود ناخداگاه گریه می کردم بعد از اینکه تموم شد به خودم خندیم که این حتی ارزش فکر کردن هم نداشت چه برسه به گریه. اصلا درد نداره ولی من به خاطر ترسی که داشتم بعد از تمام شدن عکس حالم خیلی بد شد البته این اتفاق به خاطر ترسم بود و قبلا هم این اتفاق برام افتاده بود.

سلام دوست عزیز منم عکس رنگی گرفتم نمیگم درد نداره امپول هم درد داره اما قابل تحمله عکس رنگی هم یک لحظه درد خیلی کمی داره بعد حله اما ارزشش رو داره ان عکس باعث شد لوله ملتتب من باز بشه و الان مامان شم . نگران نباش زیادی شلوغش میکنن که دردش زیاده اما من بعدش پا شدم انگار نه انگار

مرسی عزیز دلم . من یک ماه بعد عکس، دارو خوردم بعد التهاب یا ان گرفتگی بر طرف شد و بلافاصله جواب داد واقعا ارزشش رو داشت . شما هم انشاا.. به زودی نتیجشو میبینی. استرس داشتی گریه کردی. من که خیلی ناامید بودم اما خدا لطفشو شامل حالم کرد انشاا... شما هم بعد عکس باردار بشی . تازه عکس گرفتی؟

کارشناس عزیز سلام کن سونو دادم ساکش رو دیدم از بس استرس داشتم تو خوندن جواب ازمایشگاهم اشتباه کردم بیشتر از 250 بود ماه دیگه باید بازم برم به نظرتون ان موقع صدای قلبشو میشه شنید اخه الان 5 هفته هستم تا 23 اردیبهشت معلوم میشه صدای قلبش. این مدت خیلی خستتون کردم با سوالهام که نصفشون تکراری بود شما همشو جواب دادین ممنون و سپاسگزارم

آره عزیز شنبه همین هفته گرفتم.آره از ترس گریه می کردم فکر میکردم حالا چی هست . باور کن من اگه بگم اصلا درد نداشتم خیلی دور از واقعیت نیست خیلی کم خیلی کم. آلاله جان اگه باید بری عکس بگیری از هیچی نترس. اولش مثل معاینه است بعد با پنس یک قسمت رحم را میگیرند تا آمپول بزنند اصلا آمپولا نمی فهمی چون به جایی فرو نمیره فقط موادش وارد میشه نمی دونم متوجه شدی یا نه اون دردی که میگن به خاطر همون که رحم را میگیره ولی خیلی کم در حد یک نشگون کوچیک.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 124 مهمان