Re: کارشناس محترم سوال دارم

کارشناس عزیز سلام. عزیزم به نظر شما احتیاج هست سه ماه بعد عکس رنگی صبر کنم بعد برم واسه لاپروسکوپی چون فکر نمیکنم توی این سه ماه هم نتیجه بگیرم وقت رو دارم حدر میدم. بعد لاپروسکوپی باید از روشهای ivf و.... استفاده کنم باتوجه به اینکه یک لوله مسدود دارم؟ من خیلی استرس ونگرانی داذم همسرم هم همینطور . من الان 27 ساله هستم و وقت کمی دارم . احتمال بارداری با این روشهای جورواجور چه قدره و چفدر زمان برخ

سلام
دوست عزیزم حقیقت رو بخواهید حیف است که یکی دوماه رو صبر نکنید چون به هر حال افراد زیادی هم بودند که بعد عکس رنگی، گرفتگی و انسدادی که بوده برطرف شده به هر حال شانسی ست که میشه امتحانش کرد البته بازهم تصمیم با شماست.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت شما کارشناس عزیزم. من ماه پیش برای اولین بار از قرص دافستون استغاده کردم از 15 همین روز عادت ماهانه تا 10 شب. توی اینترنت خیای گشتم اما نتونستم اطلاعات خاصی راجبش پیدا کنم . ایا این دارو برتی تنظیم نگه داشدن عادت ماهانه است؟ من ماه پیش 18ام عادت شدم این ماهم با مصرف این قرص بازم باید 18ام عادت بشم ؟امکان هست که دیرتر بشه چون اولین بار بوده که از این قرص مصرف کردم؟ میخوام اگه قطعا 18ام عادت بشم و انشاا.. که نشه و تست بگیرم.

کارشناس عزیز سلام. من باید شنبه عادت میشدم اما تا الان خبری نبوده من امروز از بی بی چک استفاده کردم دو بار تست گرفتم هر دو بار مثبت شد معمولا فواصل عادت من 29 روزه ت در ضمن من قرص دافستون ماه پیش برای اولین بار استفاده کردم به نظر شما من باردارم ؟ کی میتونم از بدم؟ هفته پیش یک روز دل درد داشتم که نسبتا زیاد بود بعضی مواقع زیر دلم درد میگرفت اما از این شنبه دیگر درد نداشتم سینه درد بهمراه کمر درد هم دارم .تو رو خدا در اصرع وقت پاسخ
بدین ممنون

Saravz عزیزان شا...که بارداری گلم.تبریک میگم به جمع مامانهای فیروزاضافه شدی.عزیزم یه سوال داشتم این قرص رادکتربهتون داد؟مشکلتون چی بوده که این قرص رامصرف کردین؟
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

عزیزم من عکس رنگی گرفته بودم یکی از لوله هام یک مقدار دچار چسبندگی بود که دارو پاد یک ماه استراحت بعد از عکس رنگی داد و ان دارو ها.چرک خشک کن و خلط اور بود بعد از عکس معمولا افراد تا سه ماه بعد امکان بارداری دارن منم اولین ماه بعد.عکسم بود که تست گرفتم دوبار مثبت بود اما میترسم که اشتباه باشه دعا کن خارج از رحم نباشه. ان دارو هم برا تنظیم عادت ماهانه داد عزیزم. امیدوارم هر کی مثل من دلش بچه میخواد خدا لطفشو شامل حالش کنه

خدا نکنه عزیزم بد به دلت راه نده ایشاا..... بارداری سالمی داری گلم
ممنون گلم بابت دعای خیرت ایشااااااا.......
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

خاهش میکنم دوست گلم ایشاا.. بارداری وبارداری سالم ایشاا.. بغل بگیریش الهی آمین
مراقب خودت باش عزیزم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

عزیزم ان شا..که مشکلی نیست وهمه چیزخوبه گلم.سریع بروآزمایش بده وخبرمون کن.همیشه به چیزهای خوب فکرکن
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان