Re: کارشناس محترم سوال دارم

دقیقا باهات موافقم. الان دیدم که نوشتی هیچ مشکلی هم تو عکست نبوده خدارو شکر . میخوای برین مکه عزیزم ما روهم انجا یاد کن و واسه من وهمه دعا کن . انشاا.. شما هم حاجت روا بشی. شما هم برای اولین بچه اقدام کردی یا برای بچه دوم؟

کارشناس عزیز من احساس سرما میکنم . مدام باید یک چیزی بندازم روم تا گرمم بشه دلیلش چی میتونه باشه. فشارم رو 12 بود سرگیجه هم ندارم . من ادم گرمای هستم قبلا لباس استین دار میپوشیدم تب میکردم از گرما الان بر عکس شده

Saravz نوشته شده:کارشناس عزیز سلام کن سونو دادم ساکش رو دیدم از بس استرس داشتم تو خوندن جواب ازمایشگاهم اشتباه کردم بیشتر از 250 بود ماه دیگه باید بازم برم به نظرتون ان موقع صدای قلبشو میشه شنید اخه الان 5 هفته هستم تا 23 اردیبهشت معلوم میشه صدای قلبش. این مدت خیلی خستتون کردم با سوالهام که نصفشون تکراری بود شما همشو جواب دادین ممنون و سپاسگزارم

سلام خواهش می کنم عزیزم
بله تا اون موقع دیده می شه
دیده شدن ضربان قلب جنین: بین 7 و 8 هفته پس از اولین روز آخرین قاعدگی.
كارشناس مامايي فيروز

الاله جون منم چند ماه پیش عکس رنگی دادم از بس ترسونده بودنم صورتم مثل گچ سفید شده بود و به شوهرم گفتم بریم پشیمون شدم ولی خلاصه ارومم کردو انجام دادم اصلا درد نداره فقط بعدش یه کم خونریزی داری همین .من ماه بعدش باردار شدم .البته عکسم مشکلی نداشت .
الاله جون از اینکه نوشتی شوهرت ظاهرا مشکلش حل شده خوشحال شدم لااقل با لقاح مصنوعی میتونی مامان بشی .خیلی خوشحال شدم .
من وقتی دیدم هیچکدوممون مشکل نداریم خیالم راحت شد دیگه نه دارو خوردم ونه دکتر رفتم وبه خواست خدا طبیعی باردار شدم . البته خیلی ارامش داشتم خودمو با خیاطی سرگرم کردم کمتر تو سایت میومدم یعنی وقتشو نداشتم فقط توکلم به خدا بود و بس ایشاالله تو وبقیه بچهها هر چه زودتر باردار بشین.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

آلاله عزیزسلام نگران نباش ان شا..مشکل شوهرتم حل میشه بسپاربه خدا.
عزیزم خیلی افسرده شدم تصمیم گرفتم برم باشگاه که یکمی ازفکربچه بیام بیرون .شایداینجوری بتونم ازاسترسم کم کنم شایددیگه توسایت نیام ازاینکه مبینم بچه هاباخبربارداریشون میاین خیلی خیلی خوشحالم ولی دیگه خسته شدم میخوام یکمی ازاین حال وهوای بچه وبارداری دوربشم .حلالم کنید :D .دوستون دارم.وهمیشه براتون دعامیکنم
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

سلام سمیه جون آره عزیزخیلی فکرم مشغوله واسترس دارم .برام دعاکن خیلی تنهام.ان شا..بارداری سالمی داشته باشی
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

باسلام وعرض ادب
کارشناس عزیز من قصد دارم که بچه دار بشم در سونوهای من یه مشکلی هست واون دوشاخه بودن رحم منه
دکترم میگه مشکلی نیست امکان داره سقط جنین داشته باشی میخواستم بدونم این موضوع چقدر نگران کننده است وآیا من کار خاصی باید انجام بدم ؟آیا بودن کسانی که رحم دوشاخه داشتن و زایمان موفقی رو انجام داده باشن
قبلا از لطف شما ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان