سلام گلم... نميدونم احتمالا بشه... واقعا بي مزه است تا اين حد؟؟؟من ميخواستم بخورم ولي دكترم اين ماه لتروزول رو شبي سه تا داد گفتم نكنه بيش از حد باپياز تخمدونام تحريك بشه
ولي خب احتمالا اثر داره... اگه بتوني بري سونو وسايز فوليكولات رو ببيني هم بد نيست...سه ماه پشت هم بايد ادامه بدي ..به اميد اينكه جواب بده...خيليا نتيجه ديدن منم خيلي دوست دارم امتحان كنم نشده...

تخمدون رو تحريك ميكنه و عفونتها رو دفع ميكنه كه برا بارداري استفاده ميشه
استفاده كن... مهدخت جون بنظرم ابليمو خوب نباشه بريزي چون چيزاي ترش بقول قديميا و طب سنتي رحم رو سرد ميكنه
شما دارو مصرف نميكني؟؟؟؟؟

نه هنوز ميدوني مريم جون من دو ماهه اقدام كردم نمي دونم كي بايد برم دكتر خواهرم ميگه تا چهار ماه طبيعيه كه باردار نشي نميدونم....

عزيزم علميش اينه كه تا يكسال هم طبيعيه براي بعضي زوجها تا دوسال حتي! نگران نباش اول راهي... خيلي بهش فكر نكن و اذيت نكن خودتوووووووووووووووو :wink:

زشتم...بنظر خودم بعضي روزا قشنگ بعضي روزا هم زشت!!!! قدم 173 وزنم 54تقريبا... مانكنم!!! چشمام تقريبا اين شكلي 8O لبامم اين شكلي :? ابروهامم اين شكلي :cry: دندونامم اين شكلي :mrgreen:
:wink:

Re: 1سوال درمورد پیاز درمانی

بچه ها راست میگین خیلی بد مزه ست .
اما خیلی خوبه جواب میده حتما
من دوروز پریود میشدم و سومین روز لکه بودم اما یبار که پیاز درمانی کردم ماه بعد 4 روز کامل پریود شدم و پنجمین روز لکه بودم احساس می کنم سیکلم تازه داره قوی میشه

Re: 1سوال درمورد پیاز درمانی

سلام سلام خانما

میشه یه بار دقیق جریان پیاز درمانی رو بگید
من تویه سایت خوندم برای حاملگی و تقویت تخمدان آب پیاز را صبح وشب بخورید البته از آخرین روز پریود
شما هم همینو دارید میگید؟؟؟
دکتر به من گفت دوماه پیشگیری نکن بعد از دوماه اگه حامله نشدی برو برای تخمک گذاری.....یعنی دارم دق میکنما.......
میشه برامنم توضیح بدید هم پیاز درمانی هم کار دیگه ای اگه بلدید خیلی میترسم تازه یکساله عروسی کردم ومیخوام اقدام کنم ولی با حرفی که دکتر زد اب پاکی رو روی دستم ریخت>

یه سوال دیگه.........درمورد استفاده از تخم مرغ بومی در واژن کسی چیزی میدونه؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 62 مهمان