مصرف لتروزول بدون آمپول

کارشناس عزیزمن این ماه لتروزول استفاده کردم اما آمپولشو نزدم از پریودم 3 روز گذشته اما هنوز نشدم. می خواستم بدونم آیا ممکنه ایجاد کیست کرده باشه و من به خاطر اون هنوز پریود نشده باشم؟یعنی کیست پریود رو عقب می ندازه؟ضمنا" حالت های پریودی رو دارم و تخمدان سمت چپم هم یه خورده درد میکنه.

سلام
خیر کیستی که منظور شماست قاعدگی را به تعویق نمی اندازد.
در صورت طولانی تر شدن تاخیر: آزمایش بارداری دهید. اما ردحد 3 روز تاخیر غیر طبیعی نیست.
كارشناس مامايي فيروز

مرسی کارشناس عزیز 1 سوال دیگه آیا لتروزول پریود رو تنظیم می کنه؟من ماه های پیش که مصرف کردم البته با آمپول HCGپریودام خیلی منظم و 27 28 روزه بو اما این ماه که آمپول نزدم عقب افتاده.یعنی به خاطر آمپول منظم شده بود؟

سلام
نه دوست عزیزم اینطور نیست که فقط از یک دارو متقیم اثر بگیرد. عوامل جمعی ممکن است باعث تنظیم یا برهم خوردن نظم سیکل شوند. مثلاً لتروزول از آنجا که کمک به برقراری تخمک گذاری در سیکلهای شما می کند در نتیجه از سیکلهای بدون تخمک گذاری جلوگیری می کند و در نتیجه سیکل منظم تر می شود و ...
كارشناس مامايي فيروز

Re: مصرف لتروزول بدون آمپول

باسلام. کارشناس عزیز من این ماه قرص لتروزول مصرف کردم بعد از مصرف دو هفته زیر شکمم درد میکرد البته نمیدونم بهش درد تخمدان میگن یا درد رحم. ماه پیش ۲۲ ام پریود شده بودم الان دو روز گذشته و دردای پریود رو دارم ولی پریود نمیشم. البته من قرص تیروکسین هم استفاده میکنم یک روز در میان نصف قرص رو میخورم البته پریودام نامنظم بود ولی سه ماهی که دکتر میرم با قرص اینا منظم شده بود که این ماه دو روز گذشته به نظرتون قرص لتروزول باعث شده که پریود نشم؟ البته کم کاری تیروئیدم جزیی هستش به نظرتون ممکنه از تیروئیدم باشه؟

سلام عزیزم
در کل دو روز و ... نگرانی ندارد
کلا داروهای هورمونی سیکل رو ممکنه تحت تغییر قرار بدن
اما اگر بی نظمی در سیکل بعدتون هم تکرار شد باید علت یابی و درمان شود.
از نرمال بودن هورمون تیروئیدتون با این دوزاژ از قرص لووتیروکسین مطمئن هستید؟ آزمایش اخیر...؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید ؛
میخواستم ببینم چرا بعضیا همون ماه اول ک دکتر لتروزول براشون تجویز میکنه بهشون آمپول میده ولی بعضیا فقط لتروزول میخورن؟ چ جوری تشخیص میدن ک بدون آمپول تخمک آزاد میکنن ؟ توو سونو ک چیز خاصی نمیگن ؟ من خودم بعد از چهار ماه دکتر بهم لتروزول داده بدون آمپول شبی ۲ تا تا ۵ شب و پلی کیستیکم هستم ۲۷ سالمه و ۳ ساله ازدواج کردم و مربی ورزش هم هستم ولی متأسفانه تخمدان هام فولیکول غالب نداره فقط چندتا فولیکول ریز داره

سلام میخواستم بدونم ایا لتروزول باعث کم شدن یا قطع شدن پریود میشود.من پریودیم ۳۲ روزست هر ماه منظم است مهر ماه با ابان لتروزول مصرف کردم اما بعد مصرفم پریودیم قطع شد یا در حد لکه بینی بود بعد این که این ماه باید ۲۱ اذر پریود میشدم نشد ۲۷ اذر شدم ایا اینا به لتروزول مربوطه البته بادستور دکتر مصرف میکنم.برای زود باردار شدن چه چیزی مصرف کنم که ضرر نداشته باشه الان ۶ ماهه اقدامم ولی دو دوره ی که دارم لتروزول مصرف میکنم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان