سلام توروخدا راهنمايي كنيد

سلام خانم دكتر من و نامزدم در 10 اين ماه يه رابطه داشتيم كه در اين رابطه اصلا مايعي از ايشون خارج نشد و آلت ايشون اصلا با قسمت آلت من تماس نداشت فقط روش بود واصلا بلند هم نشده بود من بايد 22 اين ماه پريد مي شدم و درهمون روز لكه قرمز مايل به قهوه اي كه غليظ هم بود ديدم و تا امروز كه 28 ام ماه هست فقط هر روز يك لكه غليظ قهوه اي مي بينم در ضمن ترشحات بزاقم زياد شده و چون هرماه هيچگونه دردي نداشتم نميتونم تشخيص بدم كه پريوديم هست يانه ؟تو رو خدا راهنمايي كنيد احتمال بارداري و جود نداره؟ من خيلي ميترسم البته تو ايم ماه استرس و فشار عصبي زيادي داشتم ممكنه به خاطر اين مسئله باشه؟

عزیزم منم دقیقا عین تو بودم.همه اش از علایم بارداری میپرسیدم و میخووندم و همه اونا رو دقیقا حس میکردم. یک هفته هم پریودم عقب افتاد. داشتم میمردم از نگرانی. ولی بعد پریود شدم. بارداری بدون دخول و اسپرم امکان پذیره. ای بابا اونقدرا هم راحت نیست. من سه ماهه جلوگیری ندارم و نزدیکی های مکرر داشتم ولی باردار نشدم. نترس دختر.بهت قول میدم استرسه فقط
خالا ببین کی اینو بهت گفتم :D

سلام ماری جون منم مثل شما تو دوران عقد ازاین اتفاقا برام پیش میومد و همش دعا میکردم و استرس داشتم .یه کم به خودت رحم کن دختر جون ....توکلت به خدا باشه نگران نباش.آدم که به این راحتیا باردار نمیشه من یکی که پوستم کنده شدو بعد از 5-6 ماه تلاش بی وقفه :wink: تازه باردار شدم منبرات دعا میکنم توام برای من :)
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام ماری جون منم دوران عقد چند بار اینجوری شدم حتی انقدر پریودم عقب افتاد که آزمایش خون میدادم ومنفی میشد وبعدش شوهرم کلی غرو لند میکرد.نه عزیزیم آخه وقتی اسپرمی در کار نباشه تخمک چطوری بارور میشه.بعدشم از کجا معلوم که زمان تخمک گذاری شما بوده یانه؟؟؟نگران نباش استرس داغونت میکنه.هیچ خبری نیست مطمئن باش.

Re: سلام توروخدا راهنمايي كنيد

mari23 نوشته شده:سلام خانم دكتر من و نامزدم در 10 اين ماه يه رابطه داشتيم كه در اين رابطه اصلا مايعي از ايشون خارج نشد و آلت ايشون اصلا با قسمت آلت من تماس نداشت فقط روش بود واصلا بلند هم نشده بود من بايد 22 اين ماه پريد مي شدم و درهمون روز لكه قرمز مايل به قهوه اي كه غليظ هم بود ديدم و تا امروز كه 28 ام ماه هست فقط هر روز يك لكه غليظ قهوه اي مي بينم در ضمن ترشحات بزاقم زياد شده و چون هرماه هيچگونه دردي نداشتم نميتونم تشخيص بدم كه پريوديم هست يانه ؟تو رو خدا راهنمايي كنيد احتمال بارداري و جود نداره؟ من خيلي ميترسم البته تو ايم ماه استرس و فشار عصبي زيادي داشتم ممكنه به خاطر اين مسئله باشه؟
سلام
دوست عزیزم اگر ترشحی از هسمرتان خارج نشده باشد احتمال بارداری نیست.
استرس هم بسیار به تاخیر و بی نظمی دامن می زند.(حتی در کسی که سیکل کاملاً منظمی داشته است)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 99 مهمان