علت کمردرد شدید بعد از جلوگیری نک

سلام من دو ماهه که جلوگیری نمی کنم و ماه اول بعد از 15 روز کمردرد شدید و درد زیر شکم که قبلا سابقه نداشته پریود شدم این ماه هم 7 مهر نوبت پریودم بوده ولی هنوز خبری نیست بازم کمردرد و درد زیر شکم دارم علت چیست؟ آیا احتمال داره باردار باشم؟
راستی نزدیکی هم در زمان تخمک گذاری انجام شده است
با تشکر

سلام
دوست عزیز! منظورتون این است که سیکل پیش، 15 روز تاخیر داشته اید؟
اگر بلی، آیا این تاخیر هم مانند کمردرد شدید، بی سابقه بوده است؟
پریودی که داشتید مانند همیشه بود؟(حجم و روزهای خونریزی) یعنی به پریود بودن آن مطمئن هستید؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
بله دوره قبل هم کمر درد داشتم ولی حجم و روزهای پریودم مثل همیشه بود
این دوره هم باز کمردرد سینه درد و درد زیر شکم دارم ولی هنوز پریود نشدم تاریخ پریودم 7 مهر بوده با وجود این دردها آیا امکان حاملگی هست؟
با تشکر از پاسخگویی شما

سلام
دردها احتمال تشخیص بارداری را زیاد نمی کند.
منظورم از وسال این بود که اگر تاخیر قاعدگی در حد 15 روز بی سابقه بوده است با آزمایش خون چک کنید!
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من 5 سال ازدواج کردم. و تازه اقدام به بارداری کردم. 8 روز بعد از نزدیکی زیر دلم درد میگرفت و گاهی اوقات تو نافم تیر میکشید. ولی این درد ها بعد از 3 روز خیلی کمتر شد. من بی بی چک زدم اما منفی بود. 4 روز دیگه نوبت پریودی بعدی است. لطفا" راهنمایی کنید. :oops:

سلام خانم دكتر عزيزم
من قبل از اقدام براي بارداري هم بعد از نزديكي يه ذره درد داشت اما بعد از اقدام براي بارداري بعضي مواقع بعد از نزديكي خيلي درد كمر دارم دليلش جيه؟
ممنونم از لطفتان.
نيني سالم ميخوام

bahaarjun نوشته شده:سلام خانم دكتر عزيزم
من قبل از اقدام براي بارداري هم بعد از نزديكي يه ذره درد داشت اما بعد از اقدام براي بارداري بعضي مواقع بعد از نزديكي خيلي درد كمر دارم دليلش جيه؟
ممنونم از لطفتان.
سلام بهارجان! از نداشتن عفونت مطمئن هستید؟ روش پیشگیری تون چی بود؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم دكتر
بله عفونت داشتم ولي 10 ماه پيش قبل از اقدام برطرف شد و الان هم علائمي از عفونت ندارم مثل ترشح با بوي بد و سوزش ادرارو ....
جلوگيري طبيعي داشتم.
عفونت بدون علائم ميشه؟
نيني سالم ميخوام

Re:

bahaarjun نوشته شده:سلام خانم دكتر
بله عفونت داشتم ولي 10 ماه پيش قبل از اقدام برطرف شد و الان هم علائمي از عفونت ندارم مثل ترشح با بوي بد و سوزش ادرارو ....
جلوگيري طبيعي داشتم.
عفونت بدون علائم ميشه؟
خیلی کم احتمال دارد
كارشناس مامايي فيروز

Re: علت کمردرد شدید بعد از جلوگیری نکردن

donya ramezani نوشته شده:سلام خسته نباشید دوماهه تصمیم گرفتم باردارشم اما هنوز نشدم ازمایشاتم عالیه البته بچه اولم پنج سالشه ممکنه مشکل داشته باشم لطفا راهنماییم کنین :oops:
اولا تا 4 ماه نشود مشکلی نیست
ثانیا سونوی وسط سیکل مهم است که تخمک گذاری را اثبات کند داشتید؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان