فوليكول و استفاده از اچ سي جي

با سلام وخسته نباشيد و تشكر از پاسخ هاي كاملتون. من امروز روز 10 قائدگي به پزشك مراجعه كردم و چون 4 امين روز بود كه گونال اف را تزريق كردم سونو شدم وفوليكول19 داشتم دكترم اچ سي جي داده فردا2تابزنم و برام روزهاي 13 و 14 را براي اقدام معين كرده ميخواستم بدونم با اين فوليكول ميتونم باردار بشم.؟2 آيا اين فاصله بعد از تزريق hcg خوبه يا زودتر باشه بهتره؟ ممنون از زحمات بي دريغتان. راستي يكي از آمپول گونال ها مونده آيا من اين آمپول را تزريق كنم يا نكنم؟

سلام ،این اندازه فولیکل خیلی‌ خوبه یعنی‌ بالغ هست من هم از این آمپولهای هورمونی استفاده می‌کنم بعد از دیدن فلیکل خوب همونجا برام hcg میزنن دکتر من میگه از ۱۲ ساعت بعد از تزریق نزدیکی‌ داشت باشیم هر روز تا بتونن همدیگه رو شکار کنن[اسپرم و تخمک] خلاصه سر کاریم . :lol:

پاترون جان چند وقته از این آمپولها استفاده میکنی‌ بارداری چندمته ؟اگه دوست داشتی جواب بده من تقریبا هر روز اینجا سر میزنم.
به ندای قلبت گوش کن،این همان است که تو میخواهی‌

salam

سلام عزيزم خوبيد اسم من مهسا. من براي بار اول از اين آمپول ها استفاده ميكنم دكترم از روز7 گونال اف داده بود تا 5 روز من چون دكترم ميرفت مسافرت يك روز زودتر رفتم وروز 10بود وفوليكول 19 داشتم دكترم گفت امروز 2 تا اچ سي جي بزنم و شنبه ويكشنه رو .... گفتن من حالا يكي از آمپول گونال هام مونده نميدونم با اچ سي جي بزنم يا ديگه نزيم گونال رو؟ من يك دختر 6 ساله دارم ولي براي دومي كه اقدام كردم تقريبا 6 ماه ناموفق بوده عزيزم؟شما چطور؟براي بار اول مامان ميشي يا دوميه؟
:P

سلام مهسا جان من هم تینا هستم منم برای دومی‌ اقدام میکنم یک دختر۸ سال دارم تقریبا ۲۰ ماه هست که در حال درمان و اقدامم هفت ماه پیشهم باردار شدم اما قلبش از کار افتاد و تو هفته ۹ کورتاژ کردم الان هم ۳ ماه از این آمپولها استفاده می‌کنم اما هنوز نتیجه نگرفتم .

راجع به آمپولت نمیتونی‌ با دکترت تماس بگیری من فکر می‌کنم نباید با هم زد حالا باز از یکی که تخصص داره بپرس حتی میتونی‌ از دکتر داروخانه هم بپرسی‌ .راستی‌ آمپلها رو خودت میزانی‌ یا میری بیمارستان میزانی‌.من باید خودم تزریق کنم دور ناف

مگه مشکلی‌ داری که از این آمپولها استفاده میکنی‌ من خودم pcoخفیف هستم .بارداری اوّلم هم با دارو باردار شدم. :roll:

سلام بر عاطفه خانم نازنين

عزيزم سايز فوليكولت براي روز 10 خيلي عاليعژ شما از روزي كه امپول هاش سي جي رو تزريق كني ، فوليكولت به 20 هم ميرسه يعني بالغ بالعغ
نگران نباش اشنا الله كه اين ماه باردار ميشي
ا شما تا روز 23 پريوديت نزديكي 1روز در ميان داشته باش
موفق باشي

دوست خوبم

سلام عزيزم از آشنايي با شما خوشبختم .از طرف من دخترتونم ببوسيد. زنگ زدم از دكتر پرسيدم گفت فقط hcgروبزنم. من رفتم زدم .انشالله اين ماه مامان ميشيد دوباره نگران نباشيد .منم اميد دارم انشالله دوباره ممان ميشم .راستي جنسيت براتون مهمه يا نه؟من خودم قبل از اقدام مي خواستم بچه دومم پسر باشه ولي حالا ديگه ميگه هرچي خدا بخواد. البته بعضي موارد تغذيه رو رعايت مي كنم. :P

مهسا جان شما همدختر نازت رو ببوس . :)

راستش این طبیعی هست که دختر دارم دلم پسر هم می‌خواد اما اگه بگم حتما پسر باشه نه اهمیتی نداره. دختر هم بشه بازم مثل اولی‌ نوکرشم هستم رو سرم میذارمشون بیشتر معتقدم این انتخاب خداست برام تا خودم ،سلامتیشون برام بیشتر اهمیت داره.

ایشالا که این ماه جواب میگیریم ،من که خیلی‌ خسته شدم .واقعا دلم می‌خواد که این ماه جواب بگیرم امیدوارم خدا صدام رو بشنوه. :roll:

نمیدونم این تنبلی تخمدان دیگه چه صیغه‌ای هست ،جدید مد شده بیماری مدرن.خدا همه رو شفا بده ما رم همینطور بگو آمین مهسا جون،بلکه خدا صدامون رو شنید. :lol:

تو مشخصاتت زد از ارومیه هستی‌ ،کجای ارومیه؟ مام هم یکسر قسمتی‌ از فامیلام مال ارومیه هستن ولی‌ من تا حالا تو عمرم یک بار هم نرفتم.افسوس :cry:

راستی‌ آمپول‌ها رو زدی اکثرا میگن ۳۶ ساعت بعد تخمک آزاد می‌شه بعدش باید نزدیکی‌ کنی‌ البته همانطور که گفتم دکتر من گفت از ۱۲ ساعت هم میتونی‌ حساب کنی .

سلام

سلام تينا جون خوبي ؟دخترت چطوره؟ آره از خود اروميه هستم .اگر اروميه اومدي بگو ادرس بدم بياييد در خدمت باشم. راستش منم بيشتر به دختر علاقه دارم ولي شوهرم پسردوست داره البته اونم زياد اصرار نداره ميگه خدا هرچي صلاح بدونهو سالم باشه.ديشب ساعت 9 زدم دكترم بهم گفته روزهاي شنبه و يكشنبه باشه ... ،انشالله اين ماه خبرهاي خوش به هم ميديم منم از انتظار واسترس خسته شدم.ولي اميدمو به خدا از دست نميدم .هرچي بخواد همون ميشه.الهي آمين خداانشالله به همه كساني كه ميخوان مامان بشن كمك كنه تازودتر مامان بشن :P .راستي براشما كي داده اچ سي جي بزني ؟ يا دي؟

سلام مهسا جان ببخشید امروز یک کمی‌ سرم شلوغ بود دیر سر زدم ،ممنون دخترگل تو چه طوره .

خدا از دلت بشنوه هر دومون همین ماه جواب میگیریم

من آمپول رو روز ۱۱ پریود زدم تقریبا دو روز پیش ببینیم خدا چی‌ میخواد وای امیدوارم که بخواد دوباره مامان بشیم

من که دیگه حالم از انتظار بهم میخوره همینطور پروژه‌های پی‌ در پی‌ امیدوارم خدا از در درگاهش یک حالی‌ بهمون بده

مهسا جان شما شاغلی؟

سلا م عزيزم

سلام عزيزم خواهش مي كنم عزيزم .ممنون خوبيم.آره انشالله هردومون دوباره مامان ميشيم.نه شاغل رسمي نيستم ول بصورت قراردادي 8 سال كار ميكنم.شما چطور تينا جان شاغلي؟ منم آمپول را ديروز كه زدم روز يازده بود راستي پروژتون شروع شده يا نه؟البته فضولي نباشه :oops:

مهسا جان من شاغل نیستم ولی‌ ۱۱ سال هست که رسما در خدمت خانواده هستم . :roll:

ببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببله پروژه رو که از ۱۲ ساعت بعد از تزریق شروع کردیم در حد تیم ملی‌ همچنان ادامه داره و............. :mrgreen: .............بازم ادامه داره... 8O

راستی‌ برای اندازه گیری فولیکول سونو وژینال کردی یا سونو معمولی‌ من هر دفعه سونو وژینال انجام میدن برام .

چند سالته ؟من ۳۰ سالم هست

من میرم ایشالا اگه تونستم فردا میام یک کمی‌ ساعتها باهم فاصله داره اینه که سخته با هم آان باشیم

سلام تينا جونم خوبي ؟خانواده خوبن؟ منم 29 سالمه .پروژهارو يك درميان انجام ميديد يا هرروز ؟ماهم از ديشب شروع كرديم .انشالله اين مسابقه فوتبال بزودي به اتمام برسه وما هم برنده شيم/راستي تينا جون توكدوم كشور زندگي ميكني ؟ راستي ميدوني بايد چند روز بعد از اقداممون منتظر جواب باشيم يا بايد منتظر باشيم پريود بعدي مياد يا نه؟

salam

تينا جون منم براي اندازه فوليكول سونوي واژينال ميرم راستي اندازه فوليكولت چند بود؟چرا رفتيد خارج از كشور ؟چند ساله رفتيد ؟ چند ساعت تفاوت ساعت داريم باهم؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان