سلام مهسا جان ،بارات آرزوی موفقیت می‌کنم ایشالا که با اولین پروژه لقاح شه. :mrgreen:

اکثرا دو هفته بعد از لقاح میتونی‌ تست بذاری ولی‌ بهتر که یکی دوروزی عقب بندازی بعد تست بذاری مثلا اگه پریدات ۲۸ روز هست میتونی‌ روز ۳۰ یا ۳۱ تست بذاری البته اگه ایشالا پریود نشی‌.

من فلیکولم ۱۸ بود .والا ما این ماه هر روز پروژه داریم دیگه پنچر شدم 8O .ایشالاِ برند ایم میریم فینال خواهر[زایمان] :lol:

مهسا جان من هلند هستم ،شوهرم اینجا بود منم زنش شدم اومدم اینجا :wink: .اینجا با ایران ۲ساعت و نیم یک کمی‌ بالا پایین تفاوت هست الان اینجا ۱۰بیست دقیقه هست فکر کنم ایران۱۲ باشه.

به ندای قلبت گوش کن،این همان است که تو میخواهی‌

تينا جون منم برات دعا ميكنم تا اين دفعه به فينال برسي و انشالله خبرخوش مامان شدنتو اين ماه بشنوم. من دو روزم پروژه دارم بعد تا 4ر وز دكي گفته نباشه. بعدش منتظر ميشينم و به اميد مادر دوم شدن دعا مي كنم.ايران مياي ؟يا خانوادت ميان ميبيننت ؟انشالله هر جاكه هستي شاد و خندان باشي ودر كنار خانوادت خوشبخت. اونجا دكتراش بهترن فكركنم؟ كاملا حالا ديگه زبونشون را فولي ديگه آره؟در آينده ميخوايد ايران بيايد يا موندگار شديد؟ من برات يه پيام خصوصي ميفرستم و ايميلمو مي فرستم برات تا راحتتر بتونيم حرف بزينم :P

مهسا جان چشم حتما ایمیلم رو برات میفرستم اما الان باید برم جایی‌ ایشالا فردا میام

در مورد دکترای اینجا ،همشون از دم بیقن یعنی‌ شوتن هیچی‌ حالیشون نیست تو ایران پیش دکتر دارخونه میری کلی‌ کمک می‌کنن ،مثلا همین سایت خداییش تا حالا خیلی‌ به من کمک کردن قسمت مشاور زنان [کارشناس مامایی ]تجربه دکترای ایران حرف نداره اینجا دمدستگاه دارن خیلی‌ پیشرفته اما تجربه صفر .حیف واقعا حیف ایران :cry:

من ایران نمیام خونوادم هم همین ورا پخشن ،تو ایران فقط خونواد شو شو هستن که اونا هم جزو خانواده و فامیل حساب نمیشن که. :lol: :twisted: :lol:

زبان هم یک کمی‌ ریپ میزنم اما خوب بد نیست

مهسا جونم شما هم هرجا هستی‌ خوش باشی‌ در کنار خانواده خوبت.
به ندای قلبت گوش کن،این همان است که تو میخواهی‌

Re: فوليكول و استفاده از اچ سي جي

سلام کارشناس محترم ببخشید من امروز ۲۵سیکلمه و ۱۲ روز از آمپول اچ سی جی که واسه آزادسازی تخمک زدم میگذره امروز رفتم آزمایش خون بنام ۱۶بود گف مشکوکه باید دوروزه دیگه تکرار شه؟یعنی من اصلا باردار نیستم؟مشکوک به چیه به کیست؟ممنون میشم راهنماییم کنید

Re: فوليكول و استفاده از اچ سي جي

سلام دوست عزیز
اثر آمپول hcg حداقل تا ١۵ روز بعد از تزریق در خون باقی می ماند بنابراین بهتر است آزمایش را ٣ روز دیگر تکرار کنید. در صورتیکه میزان هورمون تقریبا دوبرابر شده بود نشانه خوبی است. مشکوک است یعنی به طور قطع نمی توان گفت شما باردار هستید و ضمنا کیست‌های ساده باعث بالا رفتن هورمون hcg نمیشوند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان