گروه بهداشتي فيروز

تالار گفتگوی گروه بهداشتي فيروز
تاریخ : 29 مرداد 93, 03:31

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت [ DST ] تنظیم شده اند

[صفحه اصلی وب سایت | محصولات | مقالات | گالری عکس | اخبار فیروز]

کاربران گرامی، تالار گفتگوی فیروز محلی جهت پاسخ به سئوالات شما می باشد.

لطفا مسائل و مشکلات شخصی خود را با دیگر کاربران در تاپیک ها به هیچ وجه مطرح نفرمایید چون بدون تذکر آن تاپیک بطور کامل حذف خواهد شد

ضمنا همانطور که عزیزان مطلع هستند بارها و بارها بصورت پیام خصوصی و اطلاعیه های عمومی تذکر داده شده است.

ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
نویسنده پیغام
پستارسال شده: 13 شهریور 90, 22:38 
آفلاین
عضو جدید
عضو جدید
آواتار کاربر

واقعا من با این مورد خیلی‌ مشکل دارم سونو هم دادم اما هیچ مشکلی‌ نیست خواهش می‌کنم جوابم رو بدین

بالا
 پروفایل  

عنوان پست:
پستارسال شده: 13 شهریور 90, 22:51 
آفلاین
عضو جدید
عضو جدید
آواتار کاربر

فکر می‌کنم باید کمی‌ بیشتر توضیح بدم

من دارم برای بارداری اقدام می‌کنم, اولین بارداریم هشت سال پیش بود که اون هم با دارو باردار شدم و الان دو سال که برای دومی‌ اقدام می‌کنم [بعد از هفت سال]بهمن گذشته یک کورتاژ داشتم در هفته ۹ دقیقا از بعد از کورتاژ این مشکل برام پیش اومده[البته این رو هم بگم که برای بارداری از امپولهای، progonکه دور ناف میزنن به اضافه آمپولhcgllکه تا حالا دو دوره استفاده کردم متاسفانه بی‌ نتیجه بوده هر ماه هم برای تخمدانها و فلیکل سونو وژینال می‌کنم که دکتر میگه همه‌چیز کاملا نرمال اما من واقعا خسته شدم ،پریدهای من ۲۸ روزه هست سر وقتش پریود میشم بعد از هفت روز تموم می‌شه دوباره بعد از ۳ الی۴ روز شروع می‌شه ،تورو خدا جوابم رو بدین حتی دوستایی که تجربه دارن هم کمک کنن لطفا ،کارشناس جونم که جای خودش. :roll:

ممنونم که وقت گذاشتین

بالا
 پروفایل  

عنوان پست:
پستارسال شده: 14 شهریور 90, 09:00 
آفلاین
عضو جدید
عضو جدید
آواتار کاربر

سلام من هم تقریبا مشکل شما رو دارم و توی این ماه 2 بار پریود شدم از زمانی که دارم اقدام میکنم حسابی پریودهام قاطی کردن.. از دیروز که روز 1 پریودم بود شروع کردم به خوردن قطره ویتاگنوس.. تعریفش رو خیلی شنیدم برای تنظیم کردن قاعدگی خیلی خوبه.. ایشالا که شما هم زودتر نتیجه بگیرید و نی نی دوم صحیح و سالم بیاد تو بغلتون.

بالا
 پروفایل  

عنوان پست:
پستارسال شده: 14 شهریور 90, 16:21 
آفلاین
عضو جدید
عضو جدید
آواتار کاربر

همراز جونم ممنون که وقت گذاشتی‌ من هم تعریف این دارویی که گفتی‌ رو شنیدم تو نی‌ نی‌ سایت اما متاسفانه من دسترسی‌ به این دارو ندارم امیدوارم که شما هم زودی خوب بشی و اگه منتظر نی‌ نی‌ هستی‌ زودتر نی‌ نی‌ دار بشی :wink:

دوستای گل دیگه اگه تجربه دارین شما هم من رو راهنمایی کنید یک دنیا ممنون.

کارشناس جونم هم انگار اینورا سر نمیزنه شاید باید تو یک قسمت دیگه مشکلم رو مطرح می‌کردم :mrgreen:

بالا
 پروفایل  

عنوان پست:
پستارسال شده: 14 شهریور 90, 16:48 
آفلاین
عضو جدید
عضو جدید
آواتار کاربر

سلام
من هم همین مشکل رو دارم
این ماه میخوام برای بارداری اقدام کنم اما درست روز تخمک گذاریم پریود شدم که اولش با لک بینی شروع شد
با دکترم تماس گرفتم اونم گفت اشکالی نداره وتو کار خودتو بکن من هم همون شب پروژه داشتم اما از دو شب بعدش خونریزیم شبیه به خونریزی پریودیم شد
میگن چون هورمونات به همو ریخته این جوری شدی
آخه من 2 ماه پیش سقط کردم :cry:

بالا
 پروفایل  

عنوان پست:
پستارسال شده: 14 شهریور 90, 18:30 
آفلاین
عضو جدید
عضو جدید
آواتار کاربر

آرزو جان مگه قبل از پروژه سونو نکردی که بدونی فولیکول داری یا نه به هر حال ایشالا که زودی مامان بشی‌
:wink:

بالا
 پروفایل  

عنوان پست:
پستارسال شده: 15 شهریور 90, 15:09 
آفلاین
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
آواتار کاربر

memol نوشته است:
فکر می‌کنم باید کمی‌ بیشتر توضیح بدم

من دارم برای بارداری اقدام می‌کنم, اولین بارداریم هشت سال پیش بود که اون هم با دارو باردار شدم و الان دو سال که برای دومی‌ اقدام می‌کنم [بعد از هفت سال]بهمن گذشته یک کورتاژ داشتم در هفته ۹ دقیقا از بعد از کورتاژ این مشکل برام پیش اومده[البته این رو هم بگم که برای بارداری از امپولهای، progonکه دور ناف میزنن به اضافه آمپولhcgllکه تا حالا دو دوره استفاده کردم متاسفانه بی‌ نتیجه بوده هر ماه هم برای تخمدانها و فلیکل سونو وژینال می‌کنم که دکتر میگه همه‌چیز کاملا نرمال اما من واقعا خسته شدم ،پریدهای من ۲۸ روزه هست سر وقتش پریود میشم بعد از هفت روز تموم می‌شه دوباره بعد از ۳ الی۴ روز شروع می‌شه ،تورو خدا جوابم رو بدین حتی دوستایی که تجربه دارن هم کمک کنن لطفا ،کارشناس جونم که جای خودش. :roll:

ممنونم که وقت گذاشتین

سلام
دوست عزیزم! غیر ممکن است که وضعیتی که می رفمائید بعد از اتمام قاعدگی مجدد پریود می شوید بدون علت باشد . آزمایش هورمونی کامل داده اید ؟ تا به حال از روشهای اثبات تخمک گذاری نظیر کیت یا سونوی پایش فولیکول استفاده کرده اید؟

بالا
 پروفایل  

عنوان پست:
پستارسال شده: 15 شهریور 90, 22:32 
آفلاین
عضو جدید
عضو جدید
آواتار کاربر

سلام کارشناس جونم مرسی‌ که جوابم رو دادین دیگه ئااا امید شده بودم. :P

من دقیقا هر ماه هم روز ۳ پریود سونو می‌کنم هم یک هفته بعد از روز سوم برای اندازه گیری فولیکول که همه چیز نرمال هست و اندازه فولیکول هم طبیعی و بالغ هست پریروز هم سونو کردم همه‌چیز خوب بود فولیکول هم بالغ بود و همونجا هم آمپول hcg تزریق کردن .از مایش هورمونی هم دادم میگن خوبه . :|

بالا
 پروفایل  

نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
ارسال موضوع جدید پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 

همه زمان ها بر اساس UTC + 3:30 ساعت [ DST ] تنظیم شده اند

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید