کمک کنین

سلام و خسته نباشید بعد از تموم شدن پریود نامزدم و گذشتن چهار روز ما سکس داشتیم ولی کاندوم پاره شد به گفته نامزدم که داخل نریخت و بعد از 6 ساعت قرص ال دی گرفتیم و یک دوره بیست و روزه استفاده کرد و این اولین نزدیکی و اولین قرص خوردن نامزدمه بعد از سه روز بی بی چک استفاده کردیم که جواب منفی بود و پیش ماما رفتیم که همون قرص ها رو داد بعد از چند روز از نامزدم به مدت چهار روز خون امد و یک هفته که گذشت با مراجعه به ماما یک آمپول تزریق کرد و گفت اگه باردار هم باشین میفته خیالمون راحت شد از این مسله و گفت که اگه پریود نشدی باید آزمایش خون بدی ما هم که خیلی دلهره داشتیم همون روز که دو هفته از نزدیکی میگذشت آزمایش خون دادیم و جواب منفی بود ولی بعد از این که قرص ها ی یک دوره تموم شده الان و 5 روز میگذره علایم بارداری داره و این که پریود نمیشه و خیلی ما نگرانیم و استرس داریم که حامله باشه و چند قطره خون هم بعد ار دو روزی که قرصا تموم شد اومد ولی از پیود خبری نیست میگه خستم نمیتونه غذا بخوره و استفراغ میکنه و صورتش خیلی جوش در آورده تو رو خدا کمک کنین اگه باردار باشه چیکار کنیم ؟ الان یک ماه میشه از نزدیکی ما ...خیلی نگرانیم شب و روز همش فکر اینیم که حامله باشه

با سلام
روندی که شما تا اینجا طی کردید یعنی خوردن قرص به مدت 21 روز بعد از پارگی کاندوم و بعد مصرف مجدد قرص و ...روال درستی نبوده اما به هر صورت احتمال بارداری ناچیز و میتوان گفت صفر است . با توجه به مصرف قرص احتمالا برنامه ی پریودهای ایشان به هم ریخته و عقب افتادن آن چیز عجیبی نیست . بقیه علائمی هم که ذکر می کنید می تواند به علت مصرف قرص ، علائم پیش از پریود و از همه مهم تر استرس شدید باشد . برای این که نگرانی شما کاملا رفع بشه و همه چیز به روال عادی برگرده اگر همسرتون تا فردا پریود نشدن به ازمایشگاه برید و یک آزمایش خون بدید . (3 هفته بیشتر گذشته دیگه . درسته؟)نیازی به ناشتا بودن نیست . وقتی جواب منفی رو گرفتید و خیال هر دوتون راحت شد حالا وقت اینه که نحوه ی مصرف صحیح کاندوم و احیانا استفاده از روش اورژانس رو به خوبی یاد بگیرید . ان شاء الله با آرامش ، همسرتان از نظر جسمی به روال طبیعی برمی گردند . لینک زیر را مطالعه فرمایید .
http://bardary.blogfa.com/cat-22.aspx
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

با سلام و خسته نباشید و ممنون از این که قابل دونستین و زحمت کشیدین جواب نوشتین قرص ها رو که نامزدم مصرف میکرد در بعد از دو روز ما به ماما مراجعه کردیم و این که بعد از تموم شدن دوره بیست و یک روزه دیگه اصلاً قرصی نخورده و الان هم که ازش یه مایع سفید رنگ میاد و میگه که من پنج روز قبل از پریود شدنم این مایع ازم میاد ولی نوک سینه هاش درد میکنه شکم درد داره و این که پریود نمیشه و این قضیه ها ما رو نگران میکنه که باردار باشه ممنون هستم از رحمات شما منتظر جوابتون هستم .مهران

با سلام و خسته نباشید و ممنون از این که قابل دونستین و زحمت کشیدین جواب نوشتین قرص ها رو که نامزدم مصرف میکرد در بعد از دو روز ما به ماما مراجعه کردیم و این که بعد از تموم شدن دوره بیست و یک روزه دیگه اصلاً قرصی نخورده و الان هم که ازش یه مایع سفید رنگ میاد و میگه که من پنج روز قبل از پریود شدنم این مایع ازم میاد ولی نوک سینه هاش درد میکنه شکم درد داره و این که پریود نمیشه و این قضیه ها ما رو نگران میکنه که باردار باشه ممنون هستم از رحمات شما منتظر جوابتون هستم .مهران

با سلام و خسته نباشید و ممنون از این که قابل دونستین و زحمت کشیدین جواب نوشتین قرص ها رو که نامزدم مصرف میکرد در بعد از دو روز ما به ماما مراجعه کردیم و این که بعد از تموم شدن دوره بیست و یک روزه دیگه اصلاً قرصی نخورده و الان هم که ازش یه مایع سفید رنگ میاد و میگه که من پنج روز قبل از پریود شدنم این مایع ازم میاد ولی نوک سینه هاش درد میکنه شکم درد داره و این که پریود نمیشه و این قضیه ها ما رو نگران میکنه که باردار باشه ممنون هستم از رحمات شما منتظر جوابتون هستم .مهران :?:

سلام
کاربر محترم همانطور که در بالا هم خواندید تعویق پریود به احتمال زیاد مربوط به همین مصرف ناصحیح قرص پیشگیری و ... است. اما 2-3 روز از موعد قاعدگی مورد انتظار که گذشته باشد آزمایش برای کسب اطمینان ضروری ست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید -نامزدم بعد از یک روز ازش یه مایع سفید رنگ اومد که قبلاً عرض کردم ولی الان پریود شده و خون به صورت دلمه های ریز که با مایع سفید رنگ ترکیب شده میاد و زیاد هم میاد - قبل پریود شدن با دستگاه بی بی چیکر مارک خارجه ای که درصد خطاش خیلی کم بود تست کردیم منفی بود خدارو شکر ولی بعد از دیدن این لخته های خونی نگران شدیم آیا هنوز هم امکان بارداری هست ؟ ما خیلی میترسیم تو رو خدا راهنمایی کنید.

سلام و خسته نباشید -نامزدم بعد از یک روز ازش یه مایع سفید رنگ اومد که قبلاً عرض کردم ولی الان پریود شده و خون به صورت دلمه های ریز که با مایع سفید رنگ ترکیب شده میاد و زیاد هم میاد - قبل پریود شدن با دستگاه بی بی چیکر مارک خارجه ای که درصد خطاش خیلی کم بود تست کردیم منفی بود خدارو شکر ولی بعد از دیدن این لخته های خونی نگران شدیم آیا هنوز هم امکان بارداری هست ؟ ما خیلی میترسیم تو رو خدا راهنمایی کنید. و این که الان دیگه استفراغ نداره و ممیتونه غذا بخوره ولی نگرانیم .......

سلام ،خسته نباشید بعد از 2 روز که نامزدم پریود هست همراه خون ازش یه چیزی شبیه شش سفید به اندازه ی کف دست ازش خارج شد و خیلی خیلی درد داشت به طوری که بعد از خارج شدن خوابش گرفت و یه تیکه دیگه صبح ازش اومد و رنگ خون پریودش حالا همانند قبلی هست با ماماش تماس گرفتیم و موضوع رو مطرح کردیم گفت آمپولی که یک ماه پیش برات تزریق کردم کار خودش رو کرده و اون چیزی که میگی افتاده بچه بوده و الان هم نامزدم 4 روزه که پریوده و گفت جای نگرانی نیست ولی بکارتت که حلقوی هست این شکم درد زیادت مال پاره شدن بکارتت هست و یک هفته طول میکشه تا درست شه ولی یه طورایی نمیدونم به حرفاش شک میکنم این که هنوزم باردار باشه آیا امکانش هست خواهش میکنم راهنمایی کنید قبلاً داز لطف و زحمات شما نهایت تشکر را دارم .

سلام ،خسته نباشید بعد از 2 روز که نامزدم پریود هست همراه خون ازش یه چیزی شبیه شش سفید به اندازه ی کف دست ازش خارج شد و خیلی خیلی درد داشت به طوری که بعد از خارج شدن خوابش گرفت و یه تیکه دیگه صبح ازش اومد و رنگ خون پریودش حالا همانند قبلی هست با ماماش تماس گرفتیم و موضوع رو مطرح کردیم گفت آمپولی که یک ماه پیش برات تزریق کردم کار خودش رو کرده و اون چیزی که میگی افتاده بچه بوده و الان هم نامزدم 4 روزه که پریوده و گفت جای نگرانی نیست ولی بکارتت که حلقوی هست این شکم درد زیادت مال پاره شدن بکارتت هست و یک هفته طول میکشه تا درست شه ولی یه طورایی نمیدونم به حرفاش شک میکنم این که هنوزم باردار باشه آیا امکانش هست خواهش میکنم راهنمایی کنید قبلاً داز لطف و زحمات شما نهایت تشکر را دارم .

سلام خسته نباشید .سوالم اینه که آیا خوردن دارو های اعصاب و ...میتونه برای تست حاملگی که از دارو خانه ها تهیه میکنیم تاپیر داشته باشه اگه میشه چطور لطفاً راهنمایی کنید و این که تا چه حد میتوان بخ بی بی چیکر ها اطمینان کرد ؟ 3 روز از تموم شدن پریود نامزدم میگذره ولی قرص اعصاب میخوره و میخوایم از چیکر استفاده کنیم راهنمایی کنید لطفاً ...ممنون ام از لطفها و راهنماییهاتون .

سلام خسته نباشید .سوالم اینه که آیا خوردن دارو های اعصاب و ...میتونه برای تست حاملگی که از دارو خانه ها تهیه میکنیم تاثیر داشته باشه اگه میشه چطور لطفاً راهنمایی کنید و این که تا چه حد میتوان به بی بی چیکر ها اطمینان کرد ؟ 3 روز از تموم شدن پریود نامزدم میگذره ولی قرص اعصاب میخوره و میخوایم از چیکر استفاده کنیم راهنمایی کنید لطفاً ...ممنون ام از لطفها و راهنماییهاتون.

سلام .
من وقتی نزدیکی دارم آلت همسرم راست نمیشه و در حالت کمتر از نیمخیز آمیزش داریم و این منو ناراخت میکنه و واقعیت ارضا نمیشم و این که 5 دقیقه نمیکشه انزال میکنه قبلاً اینطور نبود ولی نمیدونم چه مشکلی پیش اومده خواهش میکنم راهنمایی کنید با صد تا قربون صدقه رفتن گذاشته این سوال رو مطرح کنم هر کاری هم میکنم پیش دکتر نمیره ممنون ام
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان