سلام
کارشناس عزیز همانطور قبلا گفتم ماه قبل برای دومین بارiui کردم والان که ازمایش دادم جواب منفی شد به نظر شما ایا سایز تخمک 17و18مناسب نبوده یا علت دیگری دارد اخه من یکبار دگر با 8 امپول فوستیمن حامله شدم ولی اینبار18 استفاده کردم جواب نگرفتم به نظر شما علتش چی میتونه باشه به نظر شما منی که یکبار با iuiحامله شدم نیازی به ivfدارم ؟ویک سوال من قبلا پریودای نا منظمی داشتم قبل از iuiاولی که با ان حامله شده وسقط شدو بعد سقطم پریودام منظم ودقیقا 31 روزه شدند ایا امکان این هست که طبیعی حامله بشم اخه چند ماهی نمیخواهم از دارو استفاده کنم خیلی خسته شدم بس دارو استفاده کردم احساس میکنم بدنم در برابر دارو مقاوم شده ممنون از شما

کارشناس محترم سلام و خسته نباشید
بنده 38 سالمه کلیه آزمایشات قبل از بارداری را انجام داده و مشکلی ندارم سیکل پریود من 23 الی 25روزه با دوران خونریزی می باشد. روش جلوگیری تا حالا کاندوم بوده است .اولین فرزند من دختر و 6 ساله میباشد برای بارداری دوم می خواهم اقدام نمایم آخرین دوران پریودم 90/4/9 شروع شده است لطفا جهت تعیین جنسیت پسر و روز تخمک گذاری در این ماه و روزهای نزدیکی اینجانب را راهنمایی نمایید با تشکر فراوان

nora نوشته شده:سلام
کارشناس عزیز همانطور قبلا گفتم ماه قبل برای دومین بارiui کردم والان که ازمایش دادم جواب منفی شد به نظر شما ایا سایز تخمک 17و18مناسب نبوده یا علت دیگری دارد اخه من یکبار دگر با 8 امپول فوستیمن حامله شدم ولی اینبار18 استفاده کردم جواب نگرفتم به نظر شما علتش چی میتونه باشه به نظر شما منی که یکبار با iuiحامله شدم نیازی به ivfدارم ؟ویک سوال من قبلا پریودای نا منظمی داشتم قبل از iuiاولی که با ان حامله شده وسقط شدو بعد سقطم پریودام منظم ودقیقا 31 روزه شدند ایا امکان این هست که طبیعی حامله بشم اخه چند ماهی نمیخواهم از دارو استفاده کنم خیلی خسته شدم بس دارو استفاده کردم احساس میکنم بدنم در برابر دارو مقاوم شده ممنون از شما
سلام
دوست عزیز! به واقع نمی شود دقیقاً علت رو تعیین کرد.اما چیزی که مسلما است این است که قطعاً به همین شکل هم احتمال بارداری وجود دارد.نظم سیکل هم عامل بسیار مثبتی ست.
از صمیم قلب آرزو دارم به زودی خوش خبر باشید...
كارشناس مامايي فيروز

RAYHAN1 نوشته شده:کارشناس محترم سلام و خسته نباشید
بنده 38 سالمه کلیه آزمایشات قبل از بارداری را انجام داده و مشکلی ندارم سیکل پریود من 23 الی 25روزه با دوران خونریزی می باشد. روش جلوگیری تا حالا کاندوم بوده است .اولین فرزند من دختر و 6 ساله میباشد برای بارداری دوم می خواهم اقدام نمایم آخرین دوران پریودم 90/4/9 شروع شده است لطفا جهت تعیین جنسیت پسر و روز تخمک گذاری در این ماه و روزهای نزدیکی اینجانب را راهنمایی نمایید با تشکر فراوان
سلام
منتظر پاسخ باشید...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام پیرو سئوال قبلی به اطلاع می رسانم به مدت 2 ماه از کیت تخم گذاری max14 استفاده کردم که فقط در ماه گذشته یکبار یک خط پررنگ و خط پایینی صورتی شد، بنده هر روز ودر یک ساعت مشخص از روز 9 پریود تا 5 روز بعد را با این کیتها کنترل کردم خواهش می کنم اینجانب را راهنمایی نمایید چون با شرایط کاری و سنم این آخرین بار حاملگیم می باشد. با تشکر فراوان

سلام
دوست عزیزم!از روز 10 تا 14 احتمال تخمک گذاری وجود دارد. نزدیکی هم بهتر است در بازه ی دو روز پیش از تخمک گذاری و نیز روز تخمک گذاری به صورت یک شب در میان صورت گیرد.
در مورد موفقیت تعیین جنیستو ... نظری ندارم اما گفته می شود چنانچه نزدیکی در همان روز تخمک گذاری و نه پیش از آن (در کل با فاصله ی کمتر از 6-10 ساعت از تخمک گذاری)صورت گیرد احتمال پسر شدن جنین بیشتر است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
این بار iuiجواب نداد وخیلی ناراحتم ولی کارشناس عزیز من قبل از سقطم پریودای نامنظمی وچند ماهی یکبار میشدم واصلا درد نداشتم ولی بعذ از سقط پریودام 31 روزه ومرتب شدند ولی نمیدونم چرا قبلا که پریود میشدم درد نداشتم ولی بعداز سقطم خیلی درد میکشم طوری که باید مسکن بخورم وتا 5 روز درد دارم وبعد خوب میشم به نظر شما علتش چی میتونه باشه کارشناس محترم من قرص کلوکوفاژ میخورم بخاطر همینه که پریودم منظم شده والان میترسم قطعش کنم به نظر شما ادامش بدم یا نه دکترمم کفته که باید دوباره iuiکنم و من فعلا قصد ندارمiuiکنم به نظر شما چکار کنم ایا ضرر ندارند این قرصها از یک طرف میترسم قطعش کنم دوباره نظم پریودم به هم بخوره لطف کنید زمان تخمک کذاری سیکل 31 روزه را هم بگید ممنون میشم

Re: زمان تخمک گذاری

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم لطفا اگه ممکنه جوابمو بدید من دکتر بهم قرص لتروزول داده از روز سوم پریودی که 3 تیر بود به مدت پنج شب روزی دوتا مصرف کنم حالا سوالم این است که چه روزایی باید نزدیکی کنم ؟
ممنون میشم جواب بدید
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان