Re: لکه بینی شروع پریودی است؟

سلام من طبق تجویز پزشک قرص مدروکسی پروژسترون مصرف میکنم که باید ۱۴ روز مصرف میکردم و بعد اتمام آن در صورت قاعدگی روز سوم ال دی مصرف میکردم به علت مشکلات هورمونی و کیستی
الان لک دارم باید پس فردا ال دی بخورم یا صبر کنم کامل خونریزی داشته باشم بعد قرص مدروکسی پروژسترون تداخل پیدا کنه با ال دی مشکلی نداره؟

یایسگی زودرس

سلام من دختر مجرد 26 سالمه. چند سالی میشه حجم پریودهام خیلی کم شده. کلا پنج روزه. روز اول خونریزی. روزدوم خیلی کم. روز سوم در حد چندیدن قطره. و روز چهاروپنج هم در حد دو قطره. وزنم 42 کیلو. قدم هم 150.خیلی نگرانم ک دچار یایسگی زودرس نشم چون مادرم توسن 32 یایسه شد. دکتر بهم گفته توهم امکانش هست یایسه بشی. من باید چیکار کنم؟ ی سوال دیگمم اینکه ایا اون روزهای چهارم و پنجم ک کلا دو قطره لکه میاد هم جزو روزهای پریودیمه؟. واینکه ایا نسبت ب وزنم این حجم خونریزی کم طبیعیه یانه؟

سلام من همیشه یک روز قبل از پریودیم لکه بینی دارم الان میخام قرص مصرف کنم میخاستم بدونم لکه بینی هم جز پریودی حساب میشه
من تاریخ ۱۶مهر ساعت ۱۱ شب لکه بینی داشتم و صبح رو ۱۷ هم خونریزیم شروع میشه
ممنون میشم کمکم کنید

Re: یایسگی زودرس

Neda3882 نوشته شده:سلام من دختر مجرد 26 سالمه. چند سالی میشه حجم پریودهام خیلی کم شده. کلا پنج روزه. روز اول خونریزی. روزدوم خیلی کم. روز سوم در حد چندیدن قطره. و روز چهاروپنج هم در حد دو قطره. وزنم 42 کیلو. قدم هم 150.خیلی نگرانم ک دچار یایسگی زودرس نشم چون مادرم توسن 32 یایسه شد. دکتر بهم گفته توهم امکانش هست یایسه بشی. من باید چیکار کنم؟ ی سوال دیگمم اینکه ایا اون روزهای چهارم و پنجم ک کلا دو قطره لکه میاد هم جزو روزهای پریودیمه؟. واینکه ایا نسبت ب وزنم این حجم خونریزی کم طبیعیه یانه؟
سلام عزیزم
آزمایش هورمونی آخرین بار کی دادید و چطور بود؟
دارویی مصرف می کنید یا خیر؟
سونوگرافی چطور؟
كارشناس مامايي فيروز

گیتا نوشته شده:سلام من همیشه یک روز قبل از پریودیم لکه بینی دارم الان میخام قرص مصرف کنم میخاستم بدونم لکه بینی هم جز پریودی حساب میشه
من تاریخ ۱۶مهر ساعت ۱۱ شب لکه بینی داشتم و صبح رو ۱۷ هم خونریزیم شروع میشه
ممنون میشم کمکم کنید
سلام
امیدوارم پاسخم برای سیکلهای بعدتون به کار بیاد
روز اول خونریزی تون رو باید در نظر بگیرید
كارشناس مامايي فيروز

عدم قاعدگی پس از مصرف دوفاستون

سلام خسته نباشید.
بنده 23 سالمه و مجرد..
به دستور پزشک به مدت 5 شب باید از قرص دوفاستون استفاده میکردم تا پریود شوم و از شب پنجم پریود قرص دیگری را شروع کنم اما الان 9 روز از مصرف دوفاستون میگذره و هنوز پریود نشدم دلیل چیست؟؟
و مشکلمم بعد سونو کیست های ظریف و کمی تنبلی تخمدان عنوان کرده بودند.
اخرین تاریخ پریودم 14 ابان ماه بود و ماه قبل تقریبا از تاریخ 20 چن روز لکه بینی هم داشتم.

با وجود لکه بینی زمان تخمک گذاری را چگونه محاسبه کنیم؟

سلام خسته نباشید، من بیست و هفتم فروردین آغاز لکه بینی ام بود و تا سی ام فقط لکه بینی قهوه ای داشتم طوری که روی پد مشخص میشد اما خونریزی واضح از سی ام آغاز شد و پنجم اردیبهشت به اتمام رسید، سری های گذشته اول فروردین، هفتم اسفند و دوازدهم بهمن پریود شدم و همیشه پریودم هشت روز طول میکشه، این ماه چون سه چهار روز اول اونطور که گفتم لکه بینی داشتم نمیدونم آغاز پریود رو کی در نظر بگیرم که زمان تخمک گذاری رو بدونم، اگر از آغاز لکه بینی باشه طول پریودم برخلاف همیشه ده روز میشه اما اگر از آغاز خونریزی بگیرم باز هم برخلاف همیشه شش یا هفت روز میشه، حالا به نظر شما آغاز پریود من کی میشه؟ چون دارم برای بارداری اقدام میکنم و در صورت باردار شدن اولین روز آخرین پریود رو هم نمیدونم کی باید بگیرم، ممنون میشم پاسخم رو بدید

Re: پریودیم از چه روزی حساب شود؟

سلام.
ممنون میشم پاسخ بدین .
روزی دوشنبه ساعت ۷ بعد از ظهر پریود شدم البته پریودیم در حد لکه بود ولی لکه کم کم نبود .برای اینکه من در حال اقدام به بارداریم میخواستم بدونم دوشنبه رو اولین روز پریودی حساب کنم یا فردای دوشنبه که میشه سه شنبه ؟؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان