لکه بینی و درد زیر دل

من 1 مشكل واسم امروز پيش اومده تو اين تايپيك می پرسم دوستانی که می دونن جواب بدن .من هفته پيش جمعه پاك شدم . روز 10 پريود و 12 جهت بارداری اقدام کردم . يعني تا 4 شنبه هفته پيش . امروز یعنی شنبه 1 هفته بعد از پریودم ترشحات قهوه اي دارم . و زير دلم از ديشب تا حالا خيلي درد مي كنه . مال چي است؟ واسه بارداری امشب باید اقدام کنم ؟آیا طوری نیست؟

سلام عزیزم
در میانه ی سیکل قاعدگی ، سطح استروژن پایین آمده و در بعضی از افراد ایجاد لکه بینی می کند . این زمان مصادف با تخمک گذاری است . هم چنین بر اثر آزاد شدن تخمک ، دردی در زیر دل به صورت یک طرفه احساس می شود و این نشانه ای برای اقدام جهت بارداری است . اگر لکه بینی ادامه پیدا کرد و یا زیاد شد و به عبارتی تبدیل به خون ریزی شد ، علل دیگری دارد . تشخیص قطعی با متخصص زنان می باشد .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

سلام
من 15 مرداد آخرين پريودم بوده كه با توجه به 7 روز بودن 22 مرداد تموم شده
30 مرداد يه لكه بيني مختصر ديدم كه با توجه به توضيحات داده شده قبلي احتمال دادم كه زمان تخمك گذاري باشه و تقريباً با توجه به پريود منظمي كه دارم از 28 به صورت يه شب درميون نزدكي داشتيم تا پريشب كه 7 شهريور بود ولي ديروز باز لكه هاي قهوه اي مي بينم كه هنوزم در 3 ساعتي يه بار تقريباً يه لكه كوچولو مي بينم و بايد 17 پريود بشم به نظر شما اين لكه ها مربوط به لانه گزيني است ؟ به نظر شما من باردارم ؟خدا كنه باشم يكساله كه در انتظارم :P

سلام عزیزم
هیچ بعید نیست که با توجه به نظم قاعدیگیتان ، لکه بینی ناشی از لانه گزینی باشد . به هر صورت تا زمان پریود بعدی که حدود یک هفته ی دیگر است صبر کنید و در صورت عدم قاعدگی آزمایش خون جهت تشخیص بارداری انجام دهید . طی این مدت از کارهایی که بارداری را به خطر می اندازند مانند مصرف دارو و ... خودداری کرده و مصرف اسید فولیک را فراموش نکنید .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 63 مهمان