علایم پریود = عدم بارداری ؟؟؟؟؟

با سلام.
سوالم اینه که اگر قبل از دوره بعدی و نردیک به آن علایم پریود رو داشته باشیم به معنی اینه که باردار نیستیم؟
مثلا من قبل از پریود از 3-4 روز قبلش کمرم درد میکنه.حالا این ماه برای بارداری اقدام کردم و 18 دی پریود شده بودم و الان به دوره بعدیم کم مونده.خالا اگه باز کمردرد پریودی داشته باشم میتونم به این نتیجه بریم که این ماه باردار نشدم؟؟؟؟یا اینکه بارداری هم اولش علایم پریود داره که بعد قطع میشه؟؟؟

سلام
دوست عزیزم اگر منظرتان را درست متوجه شدم باشم پاسخ این است که ا اتفاقات فیزیکی که در بدن می افتد در صورت لقاح همگی با روند جدید یعنی بارداری تنظیم می شوند و دیگر آن اتفاقاتی که همیشه پیش از قاعدگی و ...رخ می داده همگی تغییر می کنند.
اما مساله این اسات که درست است کهدیگر اوضاع تغییر کرده اما تشخیص آن توسط خود فرد ممکن است مشکل باشد چراکه خواه ناخواه ممکن است در صورت باردار نبودن فرد هم انقباضاتی که پیش از قاعدگی احساس می کند(به هر دلیلی) در 1 سیکل وجود نداشته باشد.و یا بالعکس باردار شده باشد اما حالات مبهمی هنوز زیر دل خود احساس کند...
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز منظورم اینه که الان که چند روز به پریود اختمالیم مونده و علایم همیشگی پریودیم نظیر کمردرد رو دارم میتونم مطمئن باشم که این ماه باردار نشدم ؟

سلام مجدد!
بله عزیزم در اغلب موارد(95%) این مورد صدق می کند.
اما در برخی موارد استثناء مادر ذکر می کند که علائمی خفیفی شبه دوران همیشگی پیش از قاعدگی را قبل از اطلاع از باردرای داشته است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام بر کارشناس عزیز.من امروز روز 35 دوره ام هست و با توجه به اینکه دوره هام ط.لانی هم میشن هنوز منتظر پریودم.
اما امروز سرما خوردم و برای اینکه با خیال راحت قرص بخورم صبح بی بی چک امتحان کردم . ولی یه خط پر رنگ و یه خط خیلی کمرنگ داشت !!!!!!

میتونه به خاطر سرما خوردگی باشه؟؟!!!!!!

یعنی من باردارم؟
کارشناس عزیز چیکار کنم؟ امروز جمعه هست و آزمایشگاه تعطیله . قرص سرماخوردگی رای بارداری ضرر داره؟

به نظرتون من باردارم؟ باورم نمیشه آخه این ماه اوله که اقدام کردم.
تروخدا زود جوابمو بدین . آیا سرما خوردگی باعث ایجاد حط دوم شده؟!!
آیا میتونم قرص بخورم آخه حالم حرابه

سلام
دوست عزیزم! سرماخوردگی موجب ایجاد بی بی چک مثبت کاذب نمی شود. اما به ه رحال را ه دقیق فقط آزمایش بارداری ست تا فردا صبر کنید و آزمایش دهید انشالله که خوش خبر باشید عزیزم!
دارو(شیمیایی و گیاهی) هم فعلاً ممنوع :wink: باید فعلاً فرض رو بر بارداری بگذاریم در بارداری هم قرص سرماخوردگی و ...ممنوع است و فقط در مورادی که هیچ راه چاره ای نیست استامینوفن ساده تجویز می شود که آنهم اصلاً توصیه نمی کنم. امروزه را با مصرف آب میوه طبیعی حاوی ویتامین c و نیز استراحت بگذرانید.
من رو هم بی خبر نگذارید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام . من یه بی بی چک دیگه با یه مارک دیگه گرفتم قرار بود صبح که بیدار شدم دوباره تست کنم ولی اصلا خوابم نبرد و دلم طاقت نیاورد.خلاصه 6 صبح دوباره تست کردم اینبار هر دو خط کاملا پر رنگ بود.
رفتم آزمایش دادم جوابش عصر حاضر میشه.تا اون موقع چطوری بمونم؟؟؟حس عجیبی دارم اصلا نمیخوام دلمو الکی خوش کنم.

کارشناس عزیزم اگه آزمایش مثبت بود یعنی صد در صد باردارم؟ یا باید سونو بدم تا مطمئن بشم؟

نکنه حاملگی خارج رحمی یا پوچ و این چیزا باشه؟؟!!!!!!

راستی من دو روز پیش از پله افتادم و پام کبود شد.نکنه نی نی مرده باشه؟!!

سلام
مبارک باشه انشالله که آزمایش هم خوش خبرترتون می کنه! :P
از جمله ی آخرتون به واقع خیلی متغجبم کردید این حرفها چیه مامان آینده؟! نینی یه مامان شاد و خوش بین می خواهد! سلامتی س رو هم بسپارید به خدایی که به شما هدیه اش کرده! انشالله
اگه آزمایش مثبت باشه یعنی قطعاً باردارید عزیزم!
البته با سونو هم از داخل رحمی و غیر پوچ بودن و ...مطمئن می شویم اما این مسائل، باید فکر مشغولی من و همکارام باشه نه شما مامان نازنین !:wink: یادتون نره!
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخش مزاحم شدم

من از شهريور تحت نظر دكتر بودم براي تعيين جنسيت پسر 3ماه تغذيه هم تحت كنترل بود اقدام به بارداري كردم كه نشد دوباره اين ماه اقدام كردم 22 موعد پريوديم از طرفي كمر درد دارم سينه هام سفت شده تقريبا حالت پريوديمه موندم خانم دكتر اين ميتونه حالت پريوديمم باشه؟

در ضمن من و همسرم هر دو ازدواج دوممونه هر دو طلاق گرفته بوديم و با هم ازدواج كرديم همسرم 2 سال از من بزرگتره چون تك پسر و 7 تا خواهر داره خواستيم باردار شيم از همسر اولش 2 تا دختر داره من از همسر اول خودم 1 پسر دارم.ما نازا نيستيم توكلم به خدا است ولي خانم دكتر جواب بدين ميتونه علايم بارداري باشه؟؟؟

سلام
عزیزم درد زیر دل یا کمر دردو از طرفی حساسیت سینه ها از علائمی هستند که هم در بارداری داریم هم در زمان پیش از پریود! بنابراین کمکی نمی کند. اما عزیزم خداروشکر که هر دو سلامت هستید. برای تاخیر بارداری هم نگران نباشید بارداری زمان می خواهد ...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 13 مهمان