سلام عزیزم
لوبریکانتی که در پیغام خصوصی به شما معرفی شد ، ظاهرا در دونوع یعنی همراه با اسپرم کش و بدون اسپرم کش عرضه می شود . اما در برخی مقالات این گونه ذکر می شود که به طور کلی ، لوبریکانت ها ، حرکت اسپرم را کم کرده و ممکن است روی باروری تأثیر بگذارند . توصیه هایی در این رابطه برای شما ارسال شده که با مراجعه به پیغام خصوصیتان آن را دریافت خواهید کرد .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

با سلام
اگر امكان دارد اطلاعاتي در ياره ژل لوبريكانت در اختيار من قرار دهيد و ايا شما اين ژل را توصيه مي نماييد يا خير؟ :?: :!:
لطفا" سريعتر پاسخ دهيد
با تشكر

سلام عزیزم
بعضی از خانم ها دچار خشکی واژن و در نتیجه "مقاربت دردناک "هستند .از علل خشکی واژن می توان یائسگی ، استرس ، مصرف برخی داروهای هورمونی و شیردهی را نام برد . ژل های لوبریکانت(نرم کننده ها) موادی هستند که پیش از مقاربت استفاده شده و در نتیجه باعث از بین رفتن خشکی می شود .
پس این مواد زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که فرد دچار مشکلاتی که توضیح داده شد باشد .
این که لوبریکانت با اسپرم کش همراه است یا خیر ، بسته به نوع لوبریکانت دارد . در عین حال برخی از لوبریکانت ها حرکت اسپر م ها را کم کرده و بر باروری تأثیر می گذارند .
لینک زیر بیان گر تحقیقی است که نشان می دهد انواعی از این روان کننده ها به اسپرم ها صدمه می زنند .
http://www.webmd.com/infertility-and-re ... mage-sperm
بنا بر این اگر فردی قصد بارداری دارد بایستی بعد از مشورت با پزشک ، لوبریکانت مورد نظر را استفاده کند .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

سلام کارشناس محترم
من مطالب بالا رو کامل خوندم و چون خودم طبق تجویز پزشکم همیشه موقع نزدیکی از لوبریکانت استفاده می کنم و این ماه هم کامل برنامه ریزی داشتم واسه بارداری می خوام بدونم کدوم یکی از ژل های روبریکانت باعث از بین رفتن اسپرم میشه و از کجا باید بفهمیم ؟البته من نمی دونستم که ژلها خارجی و ایرانی داره و مسئول داروخانه به من ژل ایرانی محصول شرکت تولید دارو رو داد آیا اون باعث از بین رفتن اسپرم میشه .
از شدت استرس بدنم داره میلرزه خواهش می کنم جوابمو بدبد خیلی نگران شدم .

سلام
رزیتای عزیز! سلام
رزیتای عزیز! تمام لوبریکانت ها اسپرم را از بین نمی برند . بهترین راه پرسش از داروساز پیش از خرید لوبریکانت ها و مطالعه محتویان لوبریکانت است.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 70 مهمان