3روزلکه بینی قبل ازپریود

سلام کارشناس عزیز.من همون فرشته سابقم که ازهمون ابتدای اقدام به بارداری ازتون مشاوره میگرفتم..خواهش میکنم کمکم کنیدخیلی دلم گرفته.10ماهی هست که برای بارداری اقدام میکنم.5ماه پیش یه زخم داشتم که فریزش کردم.ازاون موقع من لکه بینی بصورت لکه های قهوه ای وسیاه 3روز دارم بعدپریودم شروع میشه. بااینکه پریودام منظمه امابالکه بینی ها11روزی طول میکشه.یعنی تو28روز11روزش پریودم.آیاهمین دلیل عدم بارداری من نیست؟اگه کسی تجربه داره منوازناراحتی بیرون بیاره.همه آزمایشات تخمک گذاریم خداروشکرسالم بوده.شوهرمم همینطور.ازاین وضعیت واقعا خسته شدم.درضمن هرچی دکترمیرم جواب درست وحسابی نمیدن ادوره مدروکسی پروژسترون خوردم که بازم فایده نداشت.نمیدونم خواهشاشما منوازاین همه ناراحتی دربیارین

سلام
فزشته جان! خوشحال شدم که مجدداً از حالتون مطلع شدم. امیدوارم بار بعدی با خبر خوش بارداری تون بیاید دوست عزیزم.
قابل درک است که این لکه بینی شما را آزرده خاطر کرده باشد اما چند نکته ی مثبت اینجا وجود دارد که به این مساله غلبه می کند نظیر نظم سیکلهای شما، رخ دادن این لکه بینی در 1 تایم خاص در هر سیکل و نه هر بار در قسمتی از سیکل، آزمایشات نرمالی که داشتید و در آخر مطمئن بودن از سیکلهای با تخمک گذاری!
به خصوص اگر این لکه بینی ها متصل به زمان قاعدگی باشد(یعنی جزو همان دوره حساب می شود) و دیگر لکه بینی مابین سیکل نامیده نمی شود بلکه اینجا مشکل(اگر مشکلی باشد) طولانی شدن زمان خونریزی قاعدگی ست که در عین حال که می تواند ناشی از هیچگونه مورد غیر طبیعی باشد نیز می تواند توسط عفونت، ضایعات روی دهانه ی رحم، کم خونی، کم کاری تیروئید، اثر برخی داروها و علل بسیار دیگری باشد که افتراق مابین آنها نیازمند یک ویزیت دقیق(شرح حل و معاینه هدفمند و نیز در صرت نیاز آزمایشات مربوطه است) از آنجایی که چند سیکل مداوم است تکرار شده من فکر می کنم بهتر است علت یابی و درمان شود.(حتی اگر لازم شود پزشک حاذق دیگری بیابید)
تصمیم با شماست فرشته جان!
كارشناس مامايي فيروز

لکه بینی همزمان با پریود

سلام.من در حال اقدام بارداری هستم سیکل های 21روزه .4اردیبهشت باید پریود میشدم ک خونریزی خفیف داشتم ب مدت 4روز برخلاف همیشه ک خونریزی شدید داشتم.ادرارم زیاد شده ترشحاتم زیاده بدون بو البته.خیلی هم گرسنه میشم.زیر دلم حالت گرفتگی داره و گاهی انگار نبض میزنه.کمر درد هم دارم.
ایاد امکان بارداری هست؟و کی از بیبی چک استفاده کنم ؟؟ایا باید تا موعد بعدی 25اردیبهشت صبر کنم یا با توجه به اینکه خونریزی خفیف داشتم میتونم استفاده کنم.
دو سال هست ک اقدامم اما این اواخر رو از قرص کلومفین و مدروکسی استفاده کردم فقط یک دوره
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان