کمک برای زودتر سقط شدن جنین مرده ........................

سلام

من تازه وارد این سایت شدم از کارشناس محترم و دوستانی که اطلاعی دارن در خواست کمک دارم.....

من الان حدود هفته 10 بارداری هستم که با 2 بار سونوی واژینالی که انجام دادم گفتند که 10 روزی میشه جنین رشدش متوقف شده .... وبه من فرصتی یک هفته ایی دادند یعنی تا روز دوشنبه 19 خرداد که خودش سقط بشه اگه نه باید کورتاژ کنم .

من نمی خوام کورتاژ بشم ولی متاسفانه یک هفته ایی میشه که شیافم رو قطع کردم ولی نه دل دردی و نه کمر دردی و نه لکه بینی ..... موندم چیکار کنم ..... کمکم کنید

من چند روزی فعالیت هم کردم و سیاه دونه و چای بابونه خوردم ولی انگار نه انگار :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Re: کمک برای زودتر سقط شدن جنین مرده .......................

سلام عزيزم. من هم دفعه قبل مشكل شما رو داشتم. تا جايي كه ميشه از كورتاژ دوري كن. اول يه سونو برو چقدره.من خودم اول رفتم سونو باقيماندشو بررسي كردم البته از من قبلش كمي بيرون اومده بود. بعد با يه ماما مشورت كردم كه داروهاي گياهي رو برام داد باور كن عالي بودن و چند تاقرص ريز قهوه اي كه الان اسمشون يادم نيست ولي فقط جهت اين جور موارد مصرف داره.يه كم مدتش طولاني تر ميشه ولي واقعا ارزششو داره. نه درد داره و نه بيهوشي. البته قبلش رفتم يزد كه گفتن بايد كورتاژ بشي وليمن زير بارش نرفتم. داروهاي گياهي خيلي خيلي موثرن. من با همون داروها تمامش اومد بيرون فقط يه كم خيلي كم مونده بود كه اونم بعد از يه دوره كه پريود شدم سونو دادم كه كاملا پاك شده بودم. عزيز من شخصا بهت توصيه ميكنم كورتاژ نكن چون خيلي وقتا كورتاژ خودش باعث مشكلات بعدي ميشه تازه بگذرد از اينكه كدوم دكتر بالا سرت باشه و كارشو چطور انجام بده. حتما از داروهاي گياهي كمك بگير. احتمالا شنبه اسم قرصو برات مينويسم. ميتخم و يه سري عرقيجات ديگه خيلي كمك كننده است. زعفران خيلي غليظ دم كن. اگر بري عطاري و بگي براي اين مورد دارو ميخواي خودشون يه معجون بهت ميدن. شنبه خبرشو بهم بده.

سلام دوستان عزیز کورتاژ اون قدر ها هم که تصورعام ازش میشه بد نیست من خودم یک سقط داشتم وبعدش کورتاژ کردم پزشکم گفت اگر بچه دوم یا سومت بود میگفتم برو تا سقط بشه بیا یا بهت دارو میدادم ولی چون بچه اول هست بافتش تو رحم مونده باید تمیز بشه ومن هم قبول کردم وکورتاژ شدم پشیمون هم نیستم لتفاقا خیلی بهتر بود که کورتاژ شدم تا باقرص موفق باشید
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام رز جون. آره عزيزم كورتاژ بد نيست ولي تا جايي كه بشه ازش دوري كرد خوبه. من تجربه دارم و خيلي تحقيق كردم. اگر بافت كاملا با داروي گياهي از بين بره و بيرون بياد ديگه نيازي به كورتاژ نيست. البته اگر موند بعد بايد يه دكتر خوب پيدا كرد و كورتاژ داد. من شخصا خيليارو مي شناسم كه با كورتاژ به مشكل بر خوردن. بازم ميگم بايد يه دكتر خوب پيدا كرد. حميرا جون تو چيكار كردي اصلا اقدامي كردي. من نتونستم اسم قرصو پيدا كنم ولي اگر تونستم با دكترم تماس بگيرم حتما بهت خبر ميدم.

سلام عزیزم .... من دیروز خیلی عطاری رفتم ولی دریغ از یه جواب درست و کمک به من .... حتی آخرین سونو هم بهشون نشون دادم که بدونن جنینم مرده ولی اصلا وجدان ندارن .... بخدا موندم ....خیلی به اسم داروی تو امیدوار بودم ..... ولی بازم ازت ممنونم لطف کردی خانمی ....

عزيزم برو پيش يه ماما كه مطب داره يا يه ماماي خونگي پيدا كن. خيلي بهت كمك ميكنه. خانمي كورتاژ بد نيست ولي سعي كن يه دكتر خوب و حسابي پيدا كني. من نميخوام جو الكي بدم. ميتخم و زعفرون بخور ببين جواب نميده. امتحان كن ضرر نداره

ممنونم خانمی ... خیلی ممنون که جوابگو هستی .... انشالله هرچی آرزوی قشنگ داری برآورده بشه .... فردا میرم دکتر ... انشاالله که بهم داروی گیاهی بده ... زعفرون هم خیلی خوردم ...
ظاهرا قسمت نیست .... بازم ازت ممنونم

سلام
لزومآً اینطور نیست که یا خود به خود سقط شود یا کورتاژ . با مترژن یا OCPها (قرصهای پیشگیری) با الگوی خاص تجویزی که وجود دارد ایجاد خونریزی می کنند که در آن سقط هم صورت می گیرد سپس اگر نتیجه نداد به سمت کورتاژ و ... می روند
كارشناس مامايي فيروز

آره خانمي الان يادم اومد قرصي كه دكتر به من داد مترژن بود كه يه قرص ريز قهره اي بود. من فقط به كمك اين قرص كه فكر كنم 15 تا بيشتر نخوردم و داروهاي گياهي كاملا دفع شد. ضمنا دكتر به من تاكيد كرد كه اصلا از قرص هاي مسكن استفاده نكنم چون ضررش بيشتر از سودشه بايد دردو تحمل كني و بذاري دفع بشه.در ضمن براي بعدش هم از داروهاي تقويتي و هم از چرك خشك كن بايد مرتب استفاده كني. ان شاالله كه موفق باشي گلم. براي منم دعا كن :o :oops:

سلام دوست عزیز بله قبول دارم پزشک باید خوب باشه پزشک من پرفسور بود که تحت نظرش کورتاژ انجام دادم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

Re: کمک برای زودتر سقط شدن جنین مرده ........................

منم میخواستم بدونم میشه جنین مرده خودش سقط بشه آخه دلم نمیواست دارو استفاده کنم یا کورتاژ کنم. از یه کارشناس پرسیدم کامل بهم جواب داد. لینکش اینه بزنید روش بخونید: جنین مرده خودش سقط میشه؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان