Re: اندازه ی فولیکول

سلام دستتون درد نکنه برای مطالب های مفیدتون من یه سوال دارم :
نتیجه آزمایش این طوری بوده است : شما هیچ فولیکولی ندارید و هیچ فولیکولی دیده نشده است .. تا حالا سه بار آزمایش دادم نوشته هیچ فولیکولی ندارید لطفا راهنمایی کنید من چکار کنم و با چ دارویی یا پیش چ دکتری برم این مشکل حل میشه ؟

اینطور که پیداست با توجه به کمک کاری تیروئید و بالا بودن آنتی TPO نیاز به درمان تیروئید توسط متخصص غدد دارید عزیزم.خود این درمان هم به کارآمد بودن سیکلتون کمک خواهد کرد.
اما در مورد تخمک که فرمودید گفته شده هیچ فولیکولی ندارید؛ برای این گفته نیاز است سونو داده باشید(در حدود 12 -14 سیکل) و فولیکولی نداشته باشید.اینطور بوده؟
كارشناس مامايي فيروز

ولا اخرین نتیجه آزمایشات این بوده است : http://s7.picofile.com/file/8238004726/1200.jpg همراه این عکس لطف کنید نگاه بفرمایید . http://s6.picofile.com/file/8238004768/1300.jpg ................ کارشناس خیلی نگرانم ولی همیشه امیدوارم لطفا هر چقدر می توانی کمکمان کن ان شاءالله جواب خوبی هایت رو میدهیم ممنونتم

دوست عزیزم ! هورمون fsh و lh که مسئول و موثر در تخمک گذاری شما هستند بسیار خارج از حد نرمال و مخصوص زمان پس از یائسگی ست(اگر آزمایش تون درست بوده باشد)
سونوگرافی هم انجام دهید(حدود 12 سیکل ) و سپس با جواب هر دو به متخصص زنان حاذق مراجعه نمایید تادرمان لازم جهت کمک در تخمک گذاری و نرمال شدن هورمون هاتون انجام شود
كارشناس مامايي فيروز

باسلام من توروزسوم عادتم رفتم سونوگرافی یک فولیکول به اندازه ده میلیمتردرتخمدان راست دیده شدایامیتونم با این اندازه بارداربشم وبرای باردارشدن چندروزبعدازپاک شدن احتمال بارداری زیاده من روز هفتم ماه پاک شدم دقیقا چندم ماه احتمالش وجود داره عادت ماهیانمم سی ودورزه هست ممنون میشم جوابموسریع بدین

قاعدتا در این زمان از پریودتون نباید چنین فولیکودی می داشتید
پس برای محاسبه؛ این فولیکل ملاک ما نیست.
اما مطلب کلی اینکه:
سونوی سایز فولیکول را حدود 13 سیکل بدهید
در سیکل 32 روزه؛ 17 تا 21 ام احتمال تخمک گذاری بیشتر است
البته اقدام شما از قبل این بازه باید شروع شود
در کل هم اگر منع خاصی ندارید از 10 تا 25 سیکل یک شب در میان اقدام کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من الان 5 ماهه اقدام کردم از اولین روز رفتم دکتر سونو گرافی کردن خوب بود آزمایش من و شوهرم هم خوب بود بعد دکترم این ماه برام لتروزول از 3 پریود هر شب دوتا دادن بعد 6 پریود 5 تا امپول دور ناف سینیال الفا بهم دادن همشونو درست تزریق کردم الان دو روز مونده به پریودم هیچ علائمی ندارم یعنی این ماه حامله نیستم؟؟ لطفا جواب بدین خیلی استرس دارم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان